"Цената на славата"- нова турска драма по Нова Телевизия

  • 92 799
  • 748
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 188
Сестричката не тръгва по добър път.Че и доволна от постъпката си.
А и приятелката не постъпи никак правилно.Иска да ходи на партита да е сред богатите а не намери смелост да си признае за роклята.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 017
Започва се...с лъжите,"сестринска завист",мутренски поръчки...дано не хлътнат много,но ми става интересно,ще го гледам с интерес...

# 17
  • Мнения: 14 830
Сестричката не тръгва по добър път.Че и доволна от постъпката си.
А и приятелката не постъпи никак правилно.Иска да ходи на партита да е сред богатите а не намери смелост да си признае за роклята.
Мен пък ме подразни Гюлшен  , поемайки веднага вината. В крайна сметка всеки носи отговорност за деянията си. Това показва колко е наивна и явно ще има доста да си пати. Първата серия ми хареса ще видим нататък

# 18
  • Мнения: 205
Определено ще го гледам,хареса ми.

# 19
  • Мнения: 0
Здр момичета, за мен е радост да се включа при Вас ако ми разрешите, филма обещава да бъде интересен и ще го следя, но визията на Гюлшен силно ми напомняше на визията на актрисата в Истанбулска приказка, дано по - натам , когато смени статута си на бедно момиче да я видим в друга  светлина.

# 20
  • Мнения: 879


gabidudeva Hug-позна за актрисата - тя е!

 krasminikif Heart Eyes- ще се забавляваме скъпа, дори и с различни мнения...може би newsm78..това е неизбежно...усещанията са ни различно.

Момичета,май и братята нещо ще измърдят - я наркотици,я друга далавера, но ... и от там ще изкочи някое зайче hahaha

# 21
  • София
  • Мнения: 1 017
di-ni , wavey wavey,актрисата,която си показала много я харесвам,гледала съм я и в други сериали, все като оперена дама Joy Joy
Сигурна съм,че ще има моменти,за които ще "спорим",но пак ще е интересно и забавно Joy

Последна редакция: пн, 28 ное 2011, 14:36 от krasminikif

# 22
  • Мнения: 5
Да се наредя и аз при вас тук  Wink и аз ще гледам и коментирам с интерес и във вашата компания   bouquet

# 23
  • Мнения: 14 830
di-ni , wavey wavey,актрисата,която си показала много я харесвам,гледала съм я и в други сериали, все като оперена дама Joy Joy
Сигурна съм,че ще има моменти,за които ще "спорим",но пак ще е интересно и забавно Joy
Е то ако няма спор и различни гледни точки няма да е интересно

# 24
  • Мнения: 879
di-ni , wavey wavey,актрисата,която си показала много я харесвам,гледала съм я и в други сериали, все като оперена дама Joy Joy
Сигурна съм,че ще има моменти,за които ще "спорим",но пак ще е интересно и забавно Joy

Казва се Нурсел Идъз /дано не бъркам в четенето/ - в момента я дават в повторението на "Любов на заем" - играе ролята на фрау Верена.А-а-а бизнесмена и този дето се сдърпа с Мерт - пак играе там - много гадна рола има.
Има доста познати лица,ама като не им знам имената newsm78
Дано някой умеещ направи хубава първа страница,масар че и така ни е добра,само да сме заедно

# 25
  • София
  • Мнения: 1 017
Да,този филм имах предвид и още в "Цената на живота" и друг,но не се сещам името newsm78
А ето главната героиня към днешна  дата на парти с други известни актьори...

">#![/video]



Последна редакция: пн, 28 ное 2011, 16:42 от krasminikif

# 26
  • Мнения: 14 830
Гюлшен продължава с лъжите и се оплита все повече.... не знам до какво ще доведе това. Семейството и като цяло е доста странно  - братята и се занимават с поръчки , а сестричката продължава да удвоява занаята на крадците.Рано или късно ще я хванат.
 Мерт ми изглежда малко мамино синче и е доста зависим от майка си - не смее дума да и каже.

# 27
  • Мнения: 205
Чудех се кога Гюлшен ще събере смелост да му каже истината,но браво,че успя!Утре епизода ще бъде интересен...

# 28
  • Мнения: 5
Гюлшен продължава с лъжите и се оплита все повече.... не знам до какво ще доведе това. Семейството и като цяло е доста странно  - братята и се занимават с поръчки , а сестричката продължава да удвоява занаята на крадците.Рано или късно ще я хванат.
 Мерт ми изглежда малко мамино синче и е доста зависим от майка си - не смее дума да и каже.
съгласна съм  Peace мисля,че после мама ще му създава доста проблеми,не е лесно с толкова властна майка.Ще гледам с интерес какво ще се случи със сестричката

# 29
  • Мнения: 188
Браво на Гюлшен,събра смелост и каза на Мерт истината.
А сестрата ако продължава така ще остане без приятели.Ако тези богати момичета/още не мога да запомня имената на всички/могат да се нарекат нейни приятелки.
Със сигурност ще гледам сериала,интересен е.

Актьора който играе Мерт ми е много познат,или ми прилича на някого.
Някой може ли да каже в кой друг филм е участвал?

Общи условия

Активация на акаунт