"Цената на славата"- нова турска драма по Нова Телевизия

  • 92 805
  • 748
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 1 433
Според мен напълно подходящо като боза за този часови диапазон Laughing
И ,,Млечният път,, беше от същата категория бози пак по това време.

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo

тъкмо да приспи аудиторията, ако има някой който страда и се бори с безсънието
жалко, общо взето компилация от няколко филма, разджуркали са го и хоп, нов сериал, че и 70 и кусур серии спретнали
може би заради хубавата визия на Мурат какъв беше/Мерт де  newsm08
нали момчето станало известно с този сериал
а пък бизнесмена ква гадна роля играеше в Любов назаем #Shocked
още не мога да го възприема #Crazy

# 286
  • Мнения: 879
Ако и на тов казват "успешен проект" - здраве му кажи!
От мъжкото участие на мен никой не ми прави впечатление - нито чар,нито харизма,нито физическо присъствие - абсолютно нищо.
Виж женското представяне е малко по-добро. Wink
Жалко,че иначе талантливи актриси,понякога затъват в блатото на такива сериали.но какво да се прави - хаят! Peace

# 287
  • Мнения: 169
 Ох, много е лигав и е разточен.
Ми за този часови диапазон , може и да си е добре , ама след Любов и наказание този филм идва като едно голямо нищо .
Съжалявам , но е така. Crossing Arms
 Млечният път е нещо съвсем друго, поне като реквизит бяха малко по добре, а тези направо са като клоуни , понякога особено Аху Тюркпенче. Страшна е комбинацията червено пухенко палто със зелена рокля и черен чорапогащник , е умрем за тази комбинация  Laughing

# 288
  • Мнения: 879
Ох, много е лигав и е разточен.
Ми за този часови диапазон , може и да си е добре , ама след Любов и наказание този филм идва като едно голямо нищо .
Съжалявам , но е така. Crossing Arms
 Млечният път е нещо съвсем друго, поне като реквизит бяха малко по добре, а тези направо са като клоуни , понякога особено Аху Тюркпенче. Страшна е комбинацията червено пухенко палто със зелена рокля и черен чорапогащник , е умрем за тази комбинация  Laughing
Абсолютно точно!
И днешната серия простиите продължават.
Известният с висок морал hahahaСеркан възмутен от вечерния тоалет на сестра си в списанието.Хакан същият - ама,ако са мутри - о-о-о-о няма лошо.Нали са мъже на "честта" Mr. Green
Я да вземат да сложат по едни фереджета на сестрите си,ама така и очите да не им се виждат-само мрежичка да има Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
А тази тяхната майка измисли поредната глупост - Гюлшен била "леля" на детето си - как изобщо може да ги измислят тези глупости и вместо да възпитават - да им наливат още по-големи простащини в главите на турските домакини Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 289
  • Мнения: 1 115
Ох, много е лигав и е разточен.
Ми за този часови диапазон , може и да си е добре , ама след Любов и наказание този филм идва като едно голямо нищо .
Съжалявам , но е така. Crossing Arms
 Млечният път е нещо съвсем друго, поне като реквизит бяха малко по добре, а тези направо са като клоуни , понякога особено Аху Тюркпенче. Страшна е комбинацията червено пухенко палто със зелена рокля и черен чорапогащник , е умрем за тази комбинация  Laughing
Абсолютно точно!
И днешната серия простиите продължават.
Известният с висок морал hahahaСеркан възмутен от вечерния тоалет на сестра си в списанието.Хакан същият - ама,ако са мутри - о-о-о-о няма лошо.Нали са мъже на "честта" Mr. Green
Я да вземат да сложат по едни фереджета на сестрите си,ама така и очите да не им се виждат-само мрежичка да има Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
А тази тяхната майка измисли поредната глупост - Гюлшен била "леля" на детето си - как изобщо може да ги измислят тези глупости и вместо да възпитават - да им наливат още по-големи простащини в главите на турските домакини Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
newsm10 newsm10 newsm10

# 290
  • Мнения: 169
Момичета, аз още не съм гледала днешната серия  - довечера  Mr. Green да ме удари в главата и да заспя.Направо верно откакто го гледам заспивам веднага Simple Smile
 Аз живея в мюслим страна, но да знаете какви красавици има тук макар и с покрити глави, оуууууу как се обличат и се гласят не е истина  Crazy.
 А явно в сериала искат да покажат манталитета на ниската класа хора- Тук също има много такива.В смисъл със същия начин да мислене  Naughty. Ако това е била целта са успели на 100% .

# 291
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Абе, аз ли нещо съм проспала, но не разбирам: Гюлшен и Мерт нали ги снимаха и публикуваха във вестниците. Как тогава шефката и не знае, че е имала връзка с Мерт? newsm78

# 292
  • София
  • Мнения: 1 017
E,на малкия му порасна работата #Crazy newsm78,накрая да не го гръмнат него #2gunfire bowuu

# 293
  • Мнения: 0
Абе, аз ли нещо съм проспала, но не разбирам: Гюлшен и Мерт нали ги снимаха и публикуваха във вестниците. Как тогава шефката и не знае, че е имала връзка с Мерт? newsm78
привет, и аз това не разбирам, също защо и на самия Мерт не му стига акъла да поразрови жълтата преса отпреди година и нещо Rolling Eyes

# 294
  • Мнения: 5
И аз преди се замислях,но след като гледах почти всички серии дотук,след толкова недоизмислени сцени спрях и да се задълбочавам чак толкова  Peace Лек и приятен ден дами   bouquet

# 295
  • Мнения: 14
Здравейте и от мен! До 6-7 епизод филма ми беше интересен, но след  това освен, че е тромав, дразнещо е това че непресъкнато викат и крещят. Това ли са номралните взаимоотношения в турските семейства?!?! Някой знае ли колко серии е?

# 296
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Някъде напред пишеше колко серии.
Това ли са номралните взаимоотношения в турските семейства?
За съжаление в повечето семейства-да.[/color]

# 297
  • София
  • Мнения: 30 142
добре де, аз загледах "Истанбулска приказка" със същата актриса. Нямам идея кога е сниман сериала т.е. коя роля е първа, но защо виждам някакъв позитивизъм в по-старите продукции, още в началото има едно усещане за щастлив край, знае се каква е целта и с всеки епизод се приближават към нея. А, сега какво  Rolling Eyes Настройваш се за един мъж, то правилният излиза друг  Rolling Eyes

# 298
  • Мнения: 169
Някъде напред пишеше колко серии.
Това ли са номралните взаимоотношения в турските семейства?
За съжаление в повечето семейства-да.[/color]
В семейства с 5- 6 деца направо може и по страшно , да е !Мъжете може да нямат дим в г*** е си ама са ей така, честа .Пустата им чест е на първо място.
 Снощната серия направо и тя в кюпа, как ли не бих се дала на една дъртачка да ми крещи а аз пък ще мълча и ще и се обяснявам колко сме били влюбени  Mr. Green

# 299
  • Мнения: 5
Най-после Гюлшен се сети,че не е длъжна да търпи унижения и се даржа малко по-адекватно с ужасната певица  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт