"Цената на славата"- нова турска драма по Нова Телевизия

  • 92 879
  • 748
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 12 829
Опа май сме бременни. Нещо мнго хубаво не е на хубаво

Ха сега да видим какво ще се случи на момичето, няма да са розови нещата.
Не ми се мисли какво я чака.
Мерт ми изглежда сериозен , трудно ще се манипулира, но не се знае какви ще ги надроби майката зад гърба му

# 61
  • София
  • Мнения: 1 017
Класика....бебе,намеса на родители и роднини newsm78 започва се с проблемите   #Crazy

# 62
  • Мнения: 188
Имам чувството че майката ще успее да ги раздели.

# 63
  • Мнения: 14 840
Имам чувството че майката ще успее да ги раздели.
И аз мисля така. Много властна жена е  не приема НЕ за отговор, свикнала е да става така както тя иска.Гюлшен каза на приятелката си че Мерт все още не я е представил на майка си. Явно колкото и да се опитва да се пребири с майка си тя все още има голямо влияние над синът си

# 64
  • София
  • Мнения: 1 017
Имам чувството че майката ще успее да ги раздели.

А с бебето какво ще стане newsm78

# 65
  • Мнения: 14 840
Имам чувството че майката ще успее да ги раздели.

А с бебето какво ще стане newsm78
сигурно ще го роди все пак е на 3 месеца.Леле не ми се мисли каква ще бъде реакцията на брат и Хакан.

# 66
  • Мнения: 188
Не знам какво ще стане с бебето но ми е интересно каква ще е ролята на този на чийто прием бяха.
Още не мога да запомня имената,то малко ли филми са ми в главата.

# 67
  • София
  • Мнения: 1 017
Малкият,добрия брат да не тръгне по стъпките на  абито,с отмъщения и.... #Crazy

# 68
  • Мнения: 14 840
 Май брата на Гюлшен харесва приятелката и

# 69
  • Мнения: 188
Много кратки серии,докато се загледаш и свърши.
Йешим сигурно ще каже на Мерт за бебето.

# 70
  • София
  • Мнения: 1 017
Остава да гадаем,ако направи аборт и МЕРТ разбере,това сигурно ще е края на връзката,а другия ще я утешава...Мои предположения newsm78

# 71
  • Мнения: 3
Здравейте на всички фенки на сериала искам да попитам някой знае ли къде мога да гледам следващите серий на турски къде ли не рових нищо не излиза филма е доста с.тар и може би затова.Мерси.

# 72
  • Мнения: 188
Остава да гадаем,ако направи аборт и МЕРТ разбере,това сигурно ще е края на връзката,а другия ще я утешава...Мои предположения newsm78
Краси-нали мога да те наричам така Hug,говориш за другия бизнесмен нали.И на мен ми се върти нещо такова в главата.

# 73
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Момичета дотук май беше хубавата част.
Сега е ред на лошата.Мерт дотук показа характер ама да видиме дали ще се огъне.

# 74
  • Мнения: 14 840
Остава да гадаем,ако направи аборт и МЕРТ разбере,това сигурно ще е края на връзката,а другия ще я утешава...Мои предположения newsm78
Краси-нали мога да те наричам така Hug,говориш за другия бизнесмен нали.И на мен ми се върти нещо такова в главата.
Момичета и аз мисля че този ще играе доста значима роля. Трудно ми е да определя дали ще бъде добър или лош. Дали пък няма да се разочароваме от Мерт. И много ми е интересно  защо имат  обтегнати отношения с Мерт Хиляди въпроси на които предстои да научим отговора

Общи условия

Активация на акаунт