"Цената на славата"- нова турска драма по Нова Телевизия

  • 92 788
  • 748
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 0
Аз бях забравил за Йешим вярно е че и тя наливаше масло в огъня мале колко пъти Ашъл искаше да каже на Мерт за Пелин ама тая Йешим се я обеждаваше да не казва много е долна тая за това трябва да си остане сама най-накрая

# 691
  • Мнения: 5 231
Пак повтарям, не съм гледала от самото начало и не знам какво са съветвали Гюлшен да прави, но не мисля, че когато някой ни дава съвет, го следваме сляпо. Според мен в крайна сметка сами избираме как да постъпим.

# 692
  • Мнения: 14 830
Е тая Гюлшен защо и трябваше да се връща като почти се беше измъкнала от този психопат Мерт

# 693
  • Мнения: 1 252
Изобщо това отвличане е много досадно и неприемливо.Дали скоро ще приключи?

# 694
  • Мнения: 14 830
Общо взето и Мерт и майка му не са добре. Майката определено е за затвора , а Мерт е за психиатрия.

# 695
  • Мнения: 25 741
Някой да пусне нова тема моля!

# 696
  • София
  • Мнения: 15 466
Някой да пусне нова тема моля!
Защо? Има още три страници до 50, на една страница са мисля,че 30 мнения,което значи,че има място за още около 90 мнения.

# 697
  • Мнения: 25 741
Има раздвижване в сюжета, има мнения, да не  вземат да заключат темата и да ви изгубя!!!!! Wink

# 698
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Независимо от настроенията против Мерт, независимо, че и аз не мога напълно да оправдая действията му, все пак донякъде го разбирам. Човекът обича, обсебен е от мисълта, че може да загуби Гюлшен, а той съвсем не иска това. Така че (според него) единственият начин да я задържи при себе си, е този. А отстрани няма как да не изглежда психарско това. Както се казва - всеки с истината си...
Ама и тя си е виновна за сегашното положение. За какво й беше да лъже и да маже чак до такава степен.
Но... все пак това е сериал, трябва да има такива моменти. Иначе щеше да свърши бързо, бързо  Laughing



ПП/ Тайна, не по 30, а по 15 са мненията на страница, но при всички случаи също мисля, че има време. Не ми се струва, че биха се изписали 45 мнения толкова скоростно. Освен ако някой не започне да публикува нарочно едно след друго мнения с по един ред. Wink

# 699
  • София
  • Мнения: 15 466
Независимо от настроенията против Мерт, независимо, че и аз не мога напълно да оправдая действията му, все пак донякъде го разбирам. Човекът обича, обсебен е от мисълта, че може да загуби Гюлшен, а той съвсем не иска това. Така че (според него) единственият начин да я задържи при себе си, е този. А отстрани няма как да не изглежда психарско това. Както се казва - всеки с истината си...
Ама и тя си е виновна за сегашното положение. За какво й беше да лъже и да маже чак до такава степен.
Но... все пак това е сериал, трябва да има такива моменти. Иначе щеше да свърши бързо, бързо  Laughing



ПП/ Тайна, не по 30, а по 15 са мненията на страница, но при всички случаи също мисля, че има време. Не ми се струва, че биха се изписали 45 мнения толкова скоростно. Освен ако някой не започне да публикува нарочно едно след друго мнения с по един ред. Wink


 Как се получава верижната реакция, веднъж излъгал, продължаваш и така  затъваш все повече в лъжи.DamaPika, никога не съм ги броила и защо така съм си решила,че са 30 и аз не знам  Joy.

# 700
  • Мнения: 5 231
Независимо от настроенията против Мерт, независимо, че и аз не мога напълно да оправдая действията му, все пак донякъде го разбирам. Човекът обича, обсебен е от мисълта, че може да загуби Гюлшен, а той съвсем не иска това. Така че (според него) единственият начин да я задържи при себе си, е този. А отстрани няма как да не изглежда психарско това. Както се казва - всеки с истината си...
Да, всеки е прав за себе си, така е. А Натали най-после постъпи правилно.

# 701
  • Мнения: 2 250
Абсолютно съм съгласна,че Мерт трябва да се настани някаде да се лекува  Laughing А как искам най-накрая мама Мюбера да я приберат някаде на топло,сега се надявам да я обявят за съучастник на побъркания си син.А мисля,че това неговото не е любов-когато обичаш не нараняваш любимия.Все пак повечето хора са били влюбени,но кой е тръгнал да отвлича любимия когато е несподелено hahaha

# 702
  • Мнения: 188
Само след време Натали да не се върне с бебе на ръце.И аз съм съгласна че постъпи правилно като си тръгна,ако беше останала винаги щеше да е тъжна и разплакана.Разбра се че Туура все още има чувства към Гюлшен.

# 703
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Абе за връщане,ще се върне Натали ама нямаха време за бебе май,да го правят де... Laughing

# 704
  • Мнения: 0
Наистина Мерт е изкуфял от любов и прекали,но го разбирам много много силно обича Ашъл.В любовта правила няма така че щом е преценил че така е най-добре да се бори аз го подкрепям.Какъвто и да е аз му симпатизирам в началото на филма много повече от сега но все пак съм за любовта да възтержествува.И Ашъл да не сеправи на недостъпна защото съм сигурен че Мерт ако я целуне ще и омекнат капачките и нататък да не продължавам  Grinning."Натали и Тура са най-готината двойка". Laughing

Общи условия

Активация на акаунт