X-Factor Bulgaria - Тема 6

  • 29 196
  • 766
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 732
Май в новата тема хейта ще обира Поли, Стела може да си отдъхне малко. И двете си го заслужават-едната нито една песен не й ''лепна'', и единственото което залепна за нея е Мария, другата тотално се излага и като гласуване и като коментари.
Laughing Joy Laughing
уф.... мнението на Васко по отношение на Стела....за мен това е недоразумение.

Предполагам е такова, понеже се придържа към първоначалните си възторжени хвалебствия и
най - вече заради  прословутото свирене на инструмент Whistling

Поли.....жалко,  как се компроментира! ooooh!

# 16
  • Мнения: 0
Добре, де, на мен поне ми е по-интересно как се движат фаворитите и колко подкрепа получава всеки сам за себе си, докато не виждам особен смисъл в това да определяме кой най-малко ни харесва, защото това не отразява изпълненията за вечерта - изборът е ясен, нагласите го предопределят и поне на мен тази анкета ми е скучна. Какво значение има дали срещу Стела и момчешката банда ще гласуват 50 на 50, 70 на 30 или 30 на 70 процента? Това си го знаем вече  Rolling Eyes

П.С.: А косвено обратната анкета би отговорила и на същия въпрос, кой би получил най-малко подкрепа - и би била по-близка до формата на гласуване в самото предаване.

# 17
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Май в новата тема хейта ще обира Поли, Стела може да си отдъхне малко. И двете си го заслужават-едната нито една песен не й ''лепна'', и единственото което залепна за нея е Мария, другата тотално се излага и като гласуване и като коментари.
Да бе, да си отдъхне някой друг  Laughing По този повод се сетих един малко груб израз ''И двете дядо попе''. Аз казвам-  И трите- Поли, Мария и Стела  Blush
О, да и Мария, разбира се!
Гласувах за групата, пак. Може и да не бях впечатлена от Джийсън, който след като пя с нощницата на Люк Скайуокър, започна да издиша, но пред Шумните, бих избрала него. Сега вече им е ред, а после и птичката.

# 18
  • Мнения: 2 018
"изпя го по свой начин" е деликатния начин да кажеш на някого, че е фалшив?... Джон Лоутън не може да не е чул добре как пее Стела.

Лоша услуга правят на това момиче да я лъжат.. "добра, си, добра си, супер си... кадифе, малеби...и т.н." - така я унищожават. Ако е наистина толкова крехка, колкото се показва в предаването, като излезе от него и като като се чуе и като разбере истината, въобще не я виждам да продължи да пее занапред.

# 19
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
И аз гласувах за Стела, макар да съм сигурна, че отново ще оцелее Sick. На финал ще ги докарат по един участник на ментор на финала.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 210
Ако се гласува против сигурно ще има повече смс-и, а това са повече пари Wink

# 21
  • Мнения: 796
Очаквам Стела утре най-накрая да си отиде. Никакъв глас не чух днес - нещо като нищо, нещо като раздрънкана китара и пак нещо като нищо ooooh!. Песента не била за нея, не се чувствала свободна - дрънци - а, стига вече де Mr. Green

До този момент някак преглъщах простотията и невъздържаните реакции на Поли. Но днес тя показа къде се намира тя и къде е Васко. Закопа  се сама със собствените си думи. Васко нямаше дори нужда да си отваря устата Laughing

# 22
  • София
  • Мнения: 1 456
И аз гласувах за Стела, макар да съм сигурна, че отново ще оцелее Sick. На финал ще ги докарат по един участник на ментор на финала.
 От доста време, доста от пишещите тук, сме на това мнение. Много жалко наистина Sad

# 23
  • SA
  • Мнения: 3 196
Страхотен бе както винаги Рафи! С всяко следващо изпълнение ми харесва все повече и повече. За мен той е победител и истинско откритие в този формат.
Ангел и Мойсей - хареса ми изпълнението им на Knocking on heavens door, може би защото от всички версии, които до момента съм чувала, най-много ми допада тази в изпълнение на GN'R, а момчетата се опитваха да я пеят по сходен начин. Струва ми се доста подценявате Поли, не е кой знае каква тайна, че песента е на Боб Дилън. Обаче най-атрактивното й изпълнение принадлежи на Гънс, без съмнение.
Александра- противна ми е с непрестанните си чупки, муцуни и пози. Това с кебапчетата доста ми хареса!
Васко- наистина е велик, но с други неща, не точно като член на журито в това предаване.

# 24
  • Мнения: 2 018
пропуснала съм кебапчетата, пък те станали крилати... споделете моля.  Flutter

# 25
  • Мнения: 0
Ако се гласува против сигурно ще има повече смс-и, а това са повече пари Wink

Да, но не се гласува против. Ако искаш да максимализираш печалбата и вярваш, че негативния вот би бил по-активен, ще направиш и самото гласуване такова - гласувай, за да изгониш еди кого си на 555-изгони.

# 26
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
А чухте ли, че ще има нова среща с феновете?
Дет се вика - последна проверка на вятъра, по който ще се носят СМС-ите Mr. Green до финала.

Джийсън ми липсва осезаемо.  Cry

"изпя го по свой начин" е деликатния начин да кажеш на някого, че е фалшив?... Джон Лоутън не може да не е чул добре как пее Стела.

Лоша услуга правят на това момиче да я лъжат.. "добра, си, добра си, супер си... кадифе, малеби...и т.н." - така я унищожават. Ако е наистина толкова крехка, колкото се показва в предаването, като излезе от него и като като се чуе и като разбере истината, въобще не я виждам да продължи да пее занапред.


Абсолютно съгласна   newsm10

# 27
  • Мнения: 1 732
пропуснала съм кебапчетата, пък те станали крилати... споделете моля.  Flutter
ами това беше определението на  Васко относно певческите извивки на Сани Mr. Green

Много красноречиво! Peace

на такава зареждаща и палеща песен на Бони Ем, от изпълнението на Сани, аз си заспах Laughing

# 28
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Странно ми е, че сте се надявали да чуете от Васко нещо негативно по отношение на Стела, след като той от самото начало на формата си я хвали или пък все е безкрайно мил в критиките си. Така че - и оценката му тази вечер си беше напълно в рамките на очакваното. Аз, колкото и да ми се иска, не съм хранила излишни надежди, че ще промени мнението си изведнъж...

# 29
  • София
  • Мнения: 1 210
Ако се гласува против сигурно ще има повече смс-и, а това са повече пари Wink

Да, но не се гласува против. Ако искаш да максимализираш печалбата и вярваш, че негативния вот би бил по-активен, ще направиш и самото гласуване такова - гласувай, за да изгониш еди кого си на 555-изгони.

Говорех за евентуална промяна на системата на гласуване утре Peace

Общи условия

Активация на акаунт