Гласуване на Номинации 2011 - коментарна тема

  • 22 284
  • 701
  •   1
Отговори
# 645
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
За сближаване на колектива

За сближаване на колектива се правят срещи на пиИне и Едене, не се разменят снимки на крайници  Naughty И в тази връзка - защо замря темата на Рокси за коледното парти?  Thinking
На нас чужденките поне няма ли да пратите снимки на пийене Cry Cry Cry? Ехх, емигранство-нерадост Embarassed

# 646
  • Мнения: 1 129
О, парти?!
Кои медии са поканени да отразят събитието? Mr. Green

Парти?! Там съм! Значи и медия ще има. Ама ще съм под прикритие  Grinning

# 647
  • Belgium
  • Мнения: 7 731

Ама да не излезем после на 3та страница  Mr. Green

# 648
  • Мнения: 1 129

Ама да не излезем после на 3та страница  Mr. Green

Лунка, на трета се слагат голите мацки, ако дадете повод - веднага  Mr. Green  Heart Eyes

# 649
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Много добре знам, кои са на трета страница  Whistling

За туй питам  Whistling

# 650
  • Мнения: 1 129
Много добре знам, кои са на трета страница  Whistling

За туй питам  Whistling

 Flutter Лунка теб бих те "пльоснала" там с голямо удоволствие  Laughing

Четох в някой от коментарите, че наистина е било отразявано някакво събиране на бг мамите...да ровя в архива  Whistling

# 651
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Сакън, недей  Naughty

Да имаше някакво отразяване една сбирка, ама не помня коя и къде. Старост-нерадост  hahaha

# 652
  • Мнения: 6 155
Днес трябва да се пуснат последните анкети и по молба на Джулияна част от тази работа ще я свърша аз. Сегашните анкети изтичат към обяд, но няма да имам възможност да  пусна новите тогава.
Нещо против да ги пусна по-рано?

# 653
  • Мнения: 3 447
Пускай, пускай.

# 654
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Аз моите ще пусна малко по-късно, сега тръгвам на работа и имам семинар на катедрата точно по обяд Peace.

# 655
  • София
  • Мнения: 1 593
Да им е честито на всички спечелили! А в някои категории да им е честито на неспечелилите  Laughing

# 656
  • Мнения: 4 841
Свършиха ли номинациите? Или просто умряха от естествена смърт след приключването на "Огледалото"??? Не виждам нови анкети, не виждам и стари на първите страници  Rolling Eyes... Ако са свършили, може ли някой да обобщи накратко кой - какво? Благодаря предварително!

# 657
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Свършиха.
Сега, ако съм достатъчно гадна, мога да попитам "Аз казах ли ви!?", но не съм Mr. Green
Прекалено много категории бяха. Няма как да се поддържа интересът дни наред, даже седмици.

# 658
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Имаше и епична битка за Банда на годината.

Другите категории не привлякоха интерес.

А с Малините какво стана? Само не ми казвайте, че са течали паралелно с Номинациите  hahaha

# 659
  • София
  • Мнения: 1 593
И аз се зачудих защо така замряха тези номинации накрая  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт