Гласуване на Номинации 2011 - коментарна тема

  • 22 259
  • 701
  •   1
Отговори
# 690
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Точно Peace. Номинациите минаха и заминаха, темите са нейде на ен-та страница в Клю-то, а Естелия идва да протестира и вдига темата отново на първа страница. Аз ако исках дискретно да ми изчезнат снимките, щях да докладвам съответния пост на модератор с молба да бъде изтрит, без да пиша и тук.

# 691
  • В Космоса
  • Мнения: 9 881
И аз много недоумявам поради защо така се е разпротестирала Естелиа. Та нали са достъпни моделските и снимки в нета. Разбирам някой да ги е тафнал от личния и архив, ама те са си обществено достояние все пак.

# 692
  • Мнения: 3 961
Отговорът би могъл да бъде само един - не съществува такова нещо като лоша реклама. Wink

Хубава си е жената, какво толкова като се радват на снимките й? Наистина - модел е все пак. Е, в контекста на номинациите в женски форум може и да не е чак толкова забавно, но... кой за каквото е учил.

# 693
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Стефче, хората тук се чудят защо един модел с широко достъпно за масите портфолио, мърмори че някой е постнал негови снимки в темата  Laughing

Включително и във вестник Телеграф са излизали нейни снимки, а неговата аудитория е доста по-голяма от тази на форума.
 
Не видях някой да е писал, че не е хубава  Laughing

# 694
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
О, Лу, аз въобще не се чудя Laughing.

# 695
  • Мнения: 10 547
Така, така, продължавайте, а тя сега доволно се усмихва.

# 696
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Е, идеята не е да я дразним или обидим, нека се усмихва  Laughing

# 697
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Така, така, продължавайте, а тя сега доволно се усмихва.
Каси, знаеш, че аз се радвам на щастливите хора Wink.

И като сме пак обратно на красивата тема, тези дни Инфантилна беше пускала снимки, ейй, колко е красиво това момиче Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 698
  • Мнения: 3 634
Какво е челебийче? Гугъл не ми помогна особено.

# 699
  • Мнения: 142
Нещо като "господинчо". Младо момче, наперено.

# 700
  • Мнения: 3 634
Нещо като "господинчо". Младо момче, наперено.

Благодаря!

# 701
  • Мнения: 3 961
Разбирам за какво се чудят, Лу. Не схванах ропота на жената. Всъщност разбирам го - както казах, лоша реклама няма.

Хубава си е, да. Поне на снимки. Имаше право да се ситуира и във форумното огледало.

Което ми напомня... оказа се най-взривоопасната номинация това. Друга година живот и здраве въобще няма и да я отворя. Облъчих се достатъчно. После една седмица гледах модни списания. Да съм сигурна, че не ми се е повредил харда.

Винаги има светли души дето толкова пъти ще ми повторят колко са харесвани и толкова снимки ще ми постнат (с грим, без грим), че накрая без малко аха.. да ми промият мозъка.

Общи условия

Активация на акаунт