Гласуване на Номинации 2011 - коментарна тема

  • 22 273
  • 701
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 129
Ох, прочетох "Да вадя ли тампоните". Мноо съм зле.

 hahaha hahaha hahaha

ко'т кажете ще вадя, малини да има!

# 676
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
 hahaha hahaha hahaha

# 677
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Юруш на малините!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=626515

# 678
  • Мнения: 1 129

 newsm20

другите поклони за първият разписал се!

# 679
  • София
  • Мнения: 1 591
Ох, прочетох "Да вадя ли тампоните". Мноо съм зле.

То и това е вариант. Важното е кръв да се лее  Joy

# 680
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 277
Ох, прочетох "Да вадя ли тампоните". Мноо съм зле.

Стана тя като "А на покривка ли се храните"? Все четях "А на покрива ли се храните"?

# 681
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Ох, прочетох "Да вадя ли тампоните". Мноо съм зле.

Стана тя като "А на покривка ли се храните"? Все четях "А на покрива ли се храните"?
И аз така. Joy

# 682
  • Мнения: 3 830
Пффф, едва сега видях, че "услужлива съфорумка" показала мои голи снимки...  Не знам причината и не ме интересува, но би трябвало поне да ме попита може ли, не може ли. Да, модел съм, но във форума съм с ник, именно поради някакви си причини. И модераторите как е възможно да позволяват такова нещо?!   Shocked

# 683
  • Мнения: 75
Пффф, едва сега видях, че "услужлива съфорумка" показала мои голи снимки...  Не знам причината и не ме интересува, но би трябвало поне да ме попита може ли, не може ли. Да, модел съм, но във форума съм с ник, именно поради някакви си причини. И модераторите как е възможно да позволяват такова нещо?!   Shocked

Хубава жена си, ама да беше и малко поне умна! Какво да забранят модераторите; нали ти сама си казвала, че си модел и снимки си показвала; на аватара пак си си ти?! Те, хората, не са дошли у вас да ти изкарат фотосите, в нета са качени; обществени са.

Да не ме разбереш погрешно сега; не бих те пльоснала гола по форумите и не съм твърдо обедена, че е в реда на нещата, ама не виждам и какво си се разфръцкала, след като имаш собствена снимка за аватар и на нея пак май си по без нищо.

# 684
  • Мнения: 17 410
Estellia, не си ти на аватара? Поредното форумско разочарование....

# 685
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Оставете Естелия на мира. Всеки има право да се представя с образа, който е решил, че иска да бъде разпознаван.

# 686
  • Мнения: 10 547
И понеже е ужасно трудно да се даде търсене по ника ти в Гугъл. Само първия резултат е достатъчен.

# 687
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Аз малко недоразбирам драмата- Естелия е със собствена снимка на аватара, какво толкова трагично, че някой е постнал и други, свободно достъпни из нета newsm78? Аз ако не искам свои снимки в Клюкарника, ще се постарая да няма начин любопитните да ме намерят Peace.

# 688
  • Мнения: 17 410

Добре, но тя не иска.

# 689
  • Мнения: 10 547
Лъжеш се, Дренка, изневерява ти професионалният нюх.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт