Гласуване на Номинации 2011 - коментарна тема

  • 22 280
  • 701
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 547
То си  е нейна работа, на анонимната маса, по какви критерии да гласува! Ти пък сега, и претенции към критериите! Да не те е хванала състезателната треска?  Wink Ми, дай на масата "подходящите" критерии, помогни на хората!

Ти па що щеш сега от мен?  Mr. Green Изказвам свободно мнение относно всички текущи номинации, т.е упражнявам конституционно право. А да се състезавам тук не ми е възможно, защото аз вече съм на финала.  Flutter


Джулиана, това имах предвид под "анонимна маса" - хора, които не участват, не говорят, не изискват и не действат, но ако някой друг им направи нещата, плъзват като мишоци. Ужасно досадно поведение.


PS. Ето, и jp е отбелязала възстранните форумски критерии! Една година те гласуват за "Изгубени в превода", демек за неспособен да вържеш две смислени фрази, на следващата година те гласят за "Цар на словото".  Mr. Green Помня, че и с кака ни Сия така стана - веднага след като я провъзгласиха за "Най-любим потребител", започнаха да лаят срещу нея и да викат, че била досадна и зла. Явлението сигурно е любопитно за някои тесни специалисти.

Последна редакция: чт, 17 ное 2011, 10:01 от crazy chick

# 76
  • София
  • Мнения: 2 623
Крейзи, напълно съм съгласна с теб, но то е като в живота.
Ако може някой друг да го направи - да гласува, да протестира,
да поизчисти, да се скара, да поработи ...
По-неприятно обаче е после да намираш кусури.
Аз единствено не номинирах, но то е защото последната година,
почти не съм влизала във форума. Нямам никакви наблюдения
нито върху потребители, нито върху теми.

# 77
  • София
  • Мнения: 62 595
Какво толкова чудно има, нормално явление! А е възможно и някои номинирани и поличили призове да са се възгордяли и да ги е хванала звездоманията, та затова да бъдат възприемани различно след време, а други от недолюбвани, да са се променили в посока по-добра комуникативност или друга изява. Една година е доста време, самите гласоподаватели променят възгледите и очакванията си. Затова политиците все правят проучвания преди и по време на избори, а не разчитат на данни отпреди година-две.

# 78
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Адри, ако гласуването за Огледалото е събота и неделя хората, които нямат време от работа за форума, ще се включат.

Да не говорим, че има ли снимки, сеирът е гарантиран  Laughing

# 79
  • София
  • Мнения: 2 623
Лу, къде са тези снимки  Rolling Eyes
Аз не съм видяла ни една  Crossing Arms

# 80
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Джулс, точно ти трябва да ги събираш  Whistling

И трябва да се види колко от финалистките изобщо са склонни да дадат снимка.

Предишни години имаше голямо мрънкане на тема защо едни са с професионални снимки, а други с обикновени, абе купон да става  hahaha

# 81
  • София
  • Мнения: 2 623
Знам, че трябва аз, но все още никой не ми е пратил  Rolling Eyes
Специална покана ли трябва да им отправя  Mr. Green

# 82
  • Мнения: 6 155
Гласувах, по съвест, но нямам нищо против да си променя гласовете стига да ...

...има насрещна подкрепа в гласуването за "банда"  Wink
Т.е. една цяла банда може да направи някой победител, срещу гласуване в съответната категория после.


Ей тъй се прави  Mr. Green

# 83
  • Мнения: 6 155
Специална покана ли трябва да им отправя  Mr. Green
Аха.  Laughing Например тук и срок им дай.

# 84
  • София
  • Мнения: 2 623
Всъщност, сега се зачудих, дали не трябва предварително
да обявя тук, номинираните за Огледалото, за да имат време
да подберат най-добрите си снимки и да ми ги изпратят  Wink

Биби, писали сме едновременно  Hug

# 85
  • Мнения: X
А може и специална фото сесия за форума да си направят Laughing

# 86
  • София
  • Мнения: 2 623
А може и специална фото сесия за форума да си направят Laughing

Като нищо  Mr. Green

# 87
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
А може и специална фото сесия за форума да си направят Laughing

А да бе, тези неща пари струват  Crossing Arms

# 88
  • София
  • Мнения: 12 622
PS. Ето, и jp е отбелязала възстранните форумски критерии! Една година те гласуват за "Изгубени в превода", демек за неспособен да вържеш две смислени фрази, на следващата година те гласят за "Цар на словото".  Mr. Green
Ако някога някой сериозно е смятал, че не мога да вържа две смислени фрази, то този някой определено е имал сериозен проблем. Wink

# 89
  • Мнения: 4 841
Активното гласуване за Отилия като "Златно оперение на годината" за мен е с горчиво-разочароващ привкус.
Това означава, че наистина има хора, които аплодират грубостта, простащината и невъзпитанието, и се кефят на сеира в темите, висят "на балкона" и доволно потриват ръце, че някой "по-отворен" казва това, което те всъщност си мислят, но по една или друга причина не смеят да кажат  Tired Нищо не може да ме убеди, че това всъщност е една много интелигентна жена, с живо чувство за хумор, която го играе "Косъм в супата" ...

Общи условия

Активация на акаунт