Отговори
# 30
  • Мнения: 904
Съвсем му изпуснах края Crazy.

# 31
  • Мнения: 7 947
Не се докарах аз, а чувствата ми ме докараха  Laughing
Царина - добре де, имаш стабилен партньор, но получаваш от друг подобни мераци или реплики и го мислиш. Как така не си пред дилема - защо го мислиш тогава...

# 32
  • Мнения: 904
Не се докарах аз, а чувствата ми ме докараха  Laughing
Царина - добре де, имаш стабилен партньор, но получаваш от друг подобни мераци или реплики и го мислиш. Как така не си пред дилема - защо го мислиш тогава...
Ох ама и аз се изказах та никой не ме разбра Thinking, въпроса за това как се е докарала до тази ситуация беше към авторката, твоето е ясно били сте само гаджета, тука май е по заплетена схемата.

# 33
  • Мнения: 1 296
Съвсем му изпуснах края Crazy.
То няма начало, ти край търсиш Joy
...- защо го мислиш тогава...
И аз не знам. Мъже около мен винаги има. И съм чувала какво ли не. Ама този път защо така го мисля вече цяла седмица и аз не мога да си отговоря. Сигурно, защото проекта приключи и сега имам свободно време бол, та си запълвам времето с мисли Laughing
Iris, какъв секс Joy
Този го е страх да се доближи до мен дори, защото по неговите думи съм му била изгорила душата отвътре цялата.

# 34
  • Мнения: 21 738
   Вили, излагаш се Grinning Естествено, че ще го мисли, то да не получава човек всеки ден вълнуващи признания в изпепеляваща любов. Много ясно, че за тях ще мисли, а не дали довечера да сготви мусака.


Iris, какъв секс Joy
Този го е страх да се доближи до мен дори, защото по неговите думи съм му била изгорила душата отвътре цялата.

 Значи е някакъв бъзльо, така ли? Или е предприел печеливша тактика, м?

# 35
  • Мнения: 904
Охо, то като и за тая работа го е страх ooooh!, вярно що тогава го мислиш, хващай се в работа жено Joy.

# 36
  • Мнения: 1 296
... даже не знам дали бих допуснала да се стигне до такава ситуация, въпреки че сега пък се замислих ти как се докара до тази ситуация newsm78.
Ами не съм се замисляла как се е стигнало до тук, защото аз съм гледала на него като на колега, а не като на мъж.
И тъй като споделеното от него наистина ми дойде изневиделица, защото въобще не предполагах подобно нещо, а и индикации никакви не е имало, вероятно и затова така се замислих. Не зная, нямам някакво конкретно обяснение.

# 37
  • Мнения: 21 738
  Я остави тез чуденки като как ли така стана, пък аз не разбрах, ами казвай готин ли е тоя?

# 38
  • Мнения: 1 296
   Вили, излагаш се Grinning Естествено, че ще го мисли, то да не получава човек всеки ден вълнуващи признания в изпепеляваща любов. Много ясно, че за тях ще мисли, а не дали довечера да сготви мусака.


Iris, какъв секс Joy
Този го е страх да се доближи до мен дори, защото по неговите думи съм му била изгорила душата отвътре цялата.
Значи е някакъв бъзльо, така ли? Или е предприел печеливша тактика, м?
Това с мусаката ме разби и си признавам, че прогони всякакви други мисли от главата ми Joy Joy
Тактика едва ли. Ако беше съвет към моя приятелка в подобна ситуация, по-скоро бих казала, че клони към първата категория. Май Фортуна по-напред беше написала - ,,хем ми се иска, ама хем не ми стиска,,.

# 39
  • Мнения: 1 296
  Я остави тез чуденки като как ли така стана, пък аз не разбрах, ами казвай готин ли е тоя?
Сега ако кажа, че е готин, страхотна ще ме опонира, че съм се заглеждала в него Mr. Green
Но е красив, да, чаровен, с дълги пръсти, с тъмни очи....

# 40
  • Мнения: 7 947
Е, мога едно да те посъветвам - разкарай го овреме, че после става страшно.
Като се сетиш за него - хващай мусаката!

# 41
  • Мнения: 21 738
Глупости, ситуацията разкрива безброй възможности, как така ще го разкарва, рано е още Joy

# 42
  • Мнения: 904
Eх сега, то много ясно че след такова обяснение ще го позагледаш,човещинка е, продължи с описанието моля Twisted Evil, после хващай мусаката Joy.

# 43
  • Мнения: 1 296
Eх сега, то много ясно че след такова обяснение ще го позагледаш,човещинка е, продължи с описанието моля Twisted Evil, после хващай мусаката Joy.
Провокираш ли ме сега да ти разказвам с подробности newsm78
Готвенето не ми е страст, нито силна страна Joy

# 44
  • Мнения: 904
Не е провокация, проверка докрай дали си заслужава мисленето Mr. Green, не ти е страст готвенето, но виж как те освества навреме hahaha.

Общи условия

Активация на акаунт