Отговори
# 45
  • Мнения: 7 947
Глупости, ситуацията разкрива безброй възможности, как така ще го разкарва, рано е още Joy

Права си, връщам си думите изотзад, защото инак темата ще се изчерпа много бързо  Joy

Цари - гледай сега - дай цялата ситуация, както си му е реда - не спестявай, така и така се разкри вече - поне дай докрай, че да можем да участваме пълноценно! Аз най-много де  Laughing

# 46
  • Мнения: 904
Видя ли как без малко да окепазиш темата hahaha.

# 47
  • Мнения: 1 296
Ааа, сега обаче на мен не ми стиска аз да му звъня по телефона Mr. Green
Така само ще го провокирам, а и отде да знам дали пък няма да му изчезне нерешителността и да стане по-смел newsm78
Тогава каква ще я къдря, а?

# 48
  • Мнения: 904
Ти нали по работа ще му звъниш Thinking, така ще му дадеш да разбере че не ти е взел ума и страха Wink.

# 49
  • Мнения: 1 296
Проекта приключи преди седмица още.
Няма поводи, ама и аз май не изгарям от желание за комуникация Rolling Eyes
Позамислих се над някои постове в темата Peace
Но според мен, с такива мъже, без значение дали си женен или не, май не си заслужава да се хабиш.

# 50
  • Мнения: 904
Ей ама и тебе хем тъй хем тъй Mr. Green, като нямаш работа вече с него за кво звънене иде реч, ти нали си против изневерите newsm78, ей сериозно се обърках ся Crazy.

# 51
  • Мнения: 755
Охооо ама то нямало връзка ...ами просто блян.... Laughing
А, аз в началото вече мъже лигльовци ми се привидяха, пък то било жива заигравка...моля ви се... Laughing

# 52
  • Мнения: 7 947
А па ей това и аз не го разбирам - няма връзка, няма отклик и от двете страни - ама мъжа казвал, че тя му била изпепелила душата newsm78 Цари нещо ни мятка... Whistling

# 53
  • Мнения: 1 296
Ей, ама и вие сте значи едни Whistling
Разкостихте ме ooooh!
Блян не е, при всички случаи. Аз за мъже никога не съм бленувала. Те за мен-да, така по-става.
Заигравка... newsm78 Затруднявам се как да определя въобще тази ситуация, защото пак ви казвам, че ние работим от години заедно, макар и рядко. И въобще никога-нищо. По-скоро се изненадах от това, че той заговори открито за някои неща, когато бяхме на финала с работата. И какво толкова е станало?
След това не съм го виждала, не съм го чувала. Но и той си каза, че би се въздържал от това да ми звъни.
А па ей това и аз не го разбирам - няма връзка, няма отклик и от двете страни - ама мъжа казвал, че тя му била изпепелила душата newsm78 Цари нещо ни мятка... Whistling
Не бе, Вили, повярвай ми, че човека едва накрая си каза какво му е било през цялото време.
Аз да не съм пророк да го зная какво му става вътре в душата?
Пък и точно от него не съм очаквала, че да го гледам по какъвто и да е друг начин.

# 54
  • Мнения: 7 947
Цари - аз те разбирам, защото съм носила на плещите си нещо подобно.
И не случайно ти казвам, остави тая работа  Peace

# 55
  • Мнения: 21 604
   Тоя е нЕкакъв плужек. Зарежи.

# 56
  • Мнения: 904
Поне проекта минали успешно newsm78, зарежи го тоя с изпепелената душа Mr. Green, защо са ти бездушници Joy,  така е кой знаеш кви засукани крачета си разхождала по време на проекта и ей го на остави човека без душа Joy

# 57
  • Мнения: 1 288
Как да не е тактика, като отдалеч намирисва на хитър колега-сваляч.

# 58
  • Мнения: 21 604
   Мене ми намирисва като да е попреслушал чалга с тия изпепелени души.

  Въобще, как може да изтърси подобно нещо човек, без да очаква ответната страна да избухне в демоничен кикот? Малко повече старание, моля...

  А той жена има ли, таз нежна душа?
   

# 59
  • Мнения: 55
Да, слава богу имам много стабилен и здрав брак Peace
И това ме държи здраво стъпила на земята.

Не им изглеждаш стъпила!

Не четох цялата тема, но той вероятно знае, че имаш много стабилен и здрав брак.
Ами това би била причината, поне при мен. Не бих искал да причиня някому нещо което няма да ми е приятно да се случи на мен.

Ти си знаеш, какво да правиш, обаче помисли си, дали после ще има нещо здраво и стабилно.

Всъщност, изхождайки от темата и постовете, дали е  newsm78 толкова стабилен?  Peace

Общи условия

Активация на акаунт