Отговори
# 60
  • Мнения: 904
Ирис, ми тя Цари, била като поразена от гръм Shocked, какъв кикот и ти търсиш точно тогава  Laughing, Цари я признай после не се ли появи поне доволна усмивчица от мисълта че е паднал още един поразен от чара ти Twisted Evil, признай си Whistling.

# 61
  • Мнения: 904
bjørndalen, недей сега и ти така Stop, какво пречи да и е стабилен брака на жената, само на мъжете ли е позволено да четат менюто след като вече са си поръчали.

# 62
  • Мнения: 1 296
Ееее, не Joy Joy Joy Аз цяла седмица се разпънах от мисли, а вие сега ме разпънахте от смях Joy
Не е сваляч. Нито е хитър. Дори би бил много лесна жертва за някоя по-обиграна жена, ако тя си го постави за цел.
Може би се уплаши от това, че в разговора го попитах има ли конкретна причина, за да наранява жена си и семейството по този начин, независимо дали съм аз или колежката. И че какво по-ценно би придобил с мен или с друга, а не го намира сред близките си хора.
Просто предполагам, де.
bjørndalen, брака ми е много стабилен. И не бих причинила на мъжа си каквато и да е обида, унижение или каквото и там да е, само защото някой си нещо ми е казал.
Вярно е, че фокуса в темата малко се поизмести, но и аз никъде не съм написала, че този човек представлява интерес за мен. Просто наистина няколко дни се чудех какво пък толкова има да го е страх един човек/мъж?
Нали обикновено те са тези, които не мислят въобще Grinning

# 63
  • Мнения: 755
tzarina, добре де след като не ти дреме, от къФ зор мислиш за него- кво ти дреме кво му става в душицата. Laughing Щом мислиш значи има заигравка и при теб, успял да ти привлече вниманието. Блян е доста образно, ти що така се впиваш в думите, м? Нещо май... м?Пързул, пързууул... Flutter

Последна редакция: ср, 16 ное 2011, 16:51 от Fortune

# 64
  • Мнения: X
Да предположим, че мъжът е достатъчно смел, за да покаже привързаността си и да не се страхува да признае, че е влюбен във вас. 
Но в същото време се страхува от развиваща се връзка във времето.
Върху това мисля последните няколко дни.


Страхува ли се да продължи с теб,значи и влюбеността му е толкова.Т.е. ,никаква....
Ясна е основната му цел....    Mr. Green
Наистина влюбеният  мъж не ти тича по тъча.     Peace

# 65
  • Мнения: 904
Цари ти си го сразила значи, не стига професионализъм, чар, страхотните крака Hug, ма сега и като за капак, пазителка на семействата, ми как да ти устой човека бе душа, каквото и да търси извън семейството човека вече е сигурен че ако го открие с теб семейството остава цяло и неопетнено.

# 66
  • Мнения: 1 129
Аз не съм човек, който се хвърля в бездната и загърбва живота си заради казани думи, обещания или комплименти.
Просто след тези думи се замислих какво аджеба кара един мъж да се страхува от една жена и струва ли си да изживяваш риска, при положение, че страх, неувереност и тайни винаги ще има.

Да приемем, че този мъж наистина има чувства към теб - не е ли логично да се страхува? Ти си жена със стабилен брак, която по един или друг начин дава индикации, че не би заменила съпруга си. Едва ли има човек, който да не се страхува от нещастно влюбване...дали си струва риска?! това само ти можеш да прецениш. Какво имаш? Какво ти се предлага? Може ли изобщо едното да се сравнява с другото? А страх и неувереност не е задължително да има винаги - напротив. На подобен тип мъже, като ухажора, който описа им трябва малък жест и колебание в погледа, за да стана уверени и настъпателни и тогава?!

# 67
  • Мнения: 904
Поли ви се усмихва Simple Smile , не насърчавай авторката към жестове и колебливост в погледа Naughty, отиде иначе здравото семейство.

# 68
  • Мнения: 21 738
    Логично е да се страхува, че ще го изпорти някой на жена му.
  
    В тая връзка, знаете ли какво разбрах, вече свалячите не казвали "жена ми не ме разбира", а "тя не ме "чете" като тебе", явно и те са се усетили, че стария номер се изтърка. Но още не съм имала случай да се уверя лично дали е така.

# 69
  • Мнения: 1 129
Поли ви се усмихва Simple Smile , не насърчавай авторката към жестове и колебливост в погледа Naughty, отиде иначе здравото семейство.

Ааа аз....такова, напротив! Стопирам я в зародиш  Laughing те такива лисички сме ги виждали, моля ви. Колеблив, пък изпепеляващ, пък женен, пък страхлив, трептящ и като му се усмихнеш е свалил маската на секундата  Whistling  Flutter

# 70
  • Мнения: X
Такаааа,след като прочетох цялата "история"....
Хитър е тоя колега,спор няма.    Mr. Green     Така е подпалил авторката ,че вече цяла седмица се чуди тя кво става, да му звъни ли ,или не....   Thinking   ..... 
А "номера със страха" е повече от ясен:  "Ти имаш семейство,аз съм женен,може да полудуваме ,после кой откъде е !"

Брей ,то за тая глупост големи мисли,голямо чудо....    Joy

Всеки втори все такива ги къдри....   Mr. Green

# 71
  • Мнения: 21 738
  Обаче и Цари е подходила смразяващо - той и говори за изпепелени души - тя жена ти, та жена ти. Ама всеки ще се стресне и уплаши, да го разберем, човека.

    Трябваше да навиваш къдрица на пръстчето и да го подтикнеш към още откровения... Я му звънни, сигурна съм че има още за довършване по проекта...

# 72
  • Мнения: 1 288
К'вото и да ти говорят - схемата е ясна, а при така описаната ситуация, си придава ореол човекът на влюбена изпепелена душа.
Ах, защо ли всички мъже не се влюбваха така страстно и изпепеляващо, искам и аз своя изтерзан рицар. Crossing Arms

# 73
  • Мнения: 7 947
Тук доста жени нещо са невярващи и се чудя дали е от собствен опит?
Защото влюбването далеч не е достатъчен повод да бъдеш безразсъден, на чувства не можеш да заповядаш - но на делата си - можеш!

# 74
  • Мнения: 1 296
Да приемем, че този мъж наистина има чувства към теб - не е ли логично да се страхува? Ти си жена със стабилен брак, която по един или друг начин дава индикации, че не би заменила съпруга си. Едва ли има човек, който да не се страхува от нещастно влюбване...дали си струва риска?! това само ти можеш да прецениш. Какво имаш? Какво ти се предлага? Може ли изобщо едното да се сравнява с другото? А страх и неувереност не е задължително да има винаги - напротив. На подобен тип мъже, като ухажора, който описа им трябва малък жест и колебание в погледа, за да стана уверени и настъпателни и тогава?!
Поли най-правилно ме разбра Peace
Не съм мислила за него, повтарям и потретям, а върху думите му.
В мен нито огньове бушуват, нито ме изгарят.
Освен това съм обичала един единствен път в живота си, изгарящо, безумно и лудо, и това е мъжа ми.
Мечтая си в следващият живот пак да се срещна с него.
Ама и вие сте значи еднииии Thinking

Общи условия

Активация на акаунт