Отговори
# 15
  • Мнения: 8 257
Аз имам малко по друго виждане....може би преди години щях да обмислям този вариант.
Сега от годините мисля, че такъв филм не съществува...
Какво значи смел за да покаже привързаност и да признае, че е влюбен....оъ кога това е смелост, на разстрел ли ще го водиш.
Човек е способен да изрече толкова неща, които не мисли в дадена ситуация, че не е истина. И аз съм обяснявала каква любов ме тресе за да получа дадено нещо...
Другото любовта и влюбването за мен са различни неща...чудесно е да се влюбиш но това отминава и не е предпоставка за сериозна връзка. И аз бях влюбена в Майкъл Джексън....нищо не се получи между нас.
За страха от развиваща се връзка....не се успокоявай, че него го е страх иначе връзката ви върви страхотно....когато двама се обичат нещата просто се случват. Страх има когато нещо не е наред, а щом премисляш нещата явно е така.

# 16
  • Мнения: 21 477
   Аз не вярвам, че има такова нещо. Страх го било от силата на чувствата му - дрън- дрън.  Ако някой казва така, просто няма намерение, да се ангажира дълготрайно - моля, няма проблем. Не е задължително да иска, просто човек трябва рационално да знае какво може да очаква. А и намеренията се променят, все пак.

   От филмите ли ги чуват тия работи, от женските списания ли, мислят, че така трябва да говорят на жените ли, не знам...  "Страх ме е от развиваща се връзка във времето" значи просто - не искам да се женя, да си знаеш.

# 17
# 18
  • Мнения: X
"Страх ме е от развиваща се връзка във времето" значи просто - не искам да се женя, да си знаеш.
"не искам да се женя за теб" бих допояснила. Защото после същите ги виждаш щастливо женени бутат количка в Хасково, историята знае такива случаи... Simple Smile

А после Царина, ти ще благославяш вси светци и Бога, задето си се отървала, вярвай ми  Hug защото в твоя джоб може да има билет за Лондон  Grinning

# 19
  • Мнения: 904
А може би трябва да разграничим все пак двете възможни ситуации в които се стига до този разговор newsm78, дали е в самото начало на познанството или когато вече има някакво развитие.

# 20
  • Мнения: 1 296
..... Страх има когато нещо не е наред, а щом премисляш нещата явно е така.
Много са комплексни нещата, старая се да ги погледна и обмисля от различни гледни точки.
Затова и не бързам с крайните решения или изводите. Но колкото и да мисля, вече седмица съм в като задънена улица.
Iris04Mr. Green Mr. Green Mr. Green, развесели ме Mr. Green

А може би трябва да разграничим все пак двете възможни ситуации в които се стига до този разговор newsm78, дали е в самото начало на познанството или когато вече има някакво развитие.
Познанството е от години. А ситуацията сама по себе си е едно объркано ,,начало,,, което въобще нямам представа дали ще търпи развитие.

# 21
  • Мнения: 1 210
Няма такова положение. Смел и страхлив...
Какво му пречи смело да продължава напред, нищо, че не е сигурен?
Или смело да сложи край, нищо, че още обича?
Положението на жертвен агнец не отива на смелите.

# 22
  • Мнения: 7 947
tzarina - ти обвързана ли си с някого в момента?

# 23
  • Мнения: 1 296
Да, слава богу имам много стабилен и здрав брак Peace
И това ме държи здраво стъпила на земята.

# 24
  • Мнения: 1 287
Удобна си и му харесваш, но подтекстът на такива думи е, че не желае да се обвързва с теб. Не знам дали е типовете, дето не се ангажират цял живот, или просто няма такива мераци към теб.
Ако си на друг етап в живота си - не си губи времето, щото все ще има един, дето няма да го е страх.

# 25
  • Мнения: 1 296
Аз не съм човек, който се хвърля в бездната и загърбва живота си заради казани думи, обещания или комплименти.
Просто след тези думи се замислих какво аджеба кара един мъж да се страхува от една жена и струва ли си да изживяваш риска, при положение, че страх, неувереност и тайни винаги ще има.

# 26
  • Мнения: 7 947
Да, слава богу имам много стабилен и здрав брак Peace
И това ме държи здраво стъпила на земята.

Може би ще отречеш - ама да си питам - това значи ли, че има нещо с някого другиго и си пред някаква дилема?

# 27
  • Мнения: 904
Ех бе Вили, ми та нали точно това е казала, какво да отрича, при така представените факти, хич няма да го мисля, даже не знам дали бих допуснала да се стигне до такава ситуация, въпреки че сега пък се замислих ти как се докара до тази ситуация newsm78.

# 28
  • Мнения: 1 296
Не, нямам. Наистина. Аз съм върла противничка на изневерите, особено ако са за едното хоби.
Дилема едва ли бих нарекла ситуацията, защото за мен моят избор е отдавна направен.
Просто мисля вече повече от седмица върху всичко това, което ми е казано и което по разбираеми причини, няма да напиша тук.

# 29
  • Мнения: 21 477
     Ти си женена жена. Тоя мъж сигурно се е влюбил в тебе, щом така казва, но не желае да се обвързва така, че ти да си разваляш брака, да навлиза в усложнения и да се ангажира.
   "Един мъж да се страхува от една жена" звучи някак си ласкателно, но значи просто, че човека се страхува да развали статуквото, защото така му е по-добре. А може да се страхува или да не намира за нужно да влиза в конфронтации с мъжа и, семейството ти , своето, или установените си навици.
   Гледай си кефа и не се чуди заради това какво казал някой. Те всичките едно казват, то вариантите не са безкрайни, но е по-важно кой какво прави на практика, нали така.
  Сега, големи жени сме, и е ясно, че човека иска секс, вероятно.
   

Общи условия

Активация на акаунт