Ядат ли децата ви плодове?

  • 2 140
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
Моята е любителка на бананите, ябълките, портокали, мандарини, круши, сини сливи, грозде,каисии, праскови,диня,пъпеш-вси4ко без ягоди само .
само да намери в хладилника маслини са свършили за 0 време.от зелен4уците-доматите ,морковите и зелето, пипера и бизбеса,генерията, карфиола.

# 16
  • Мнения: 2 000
Яде, и плодове, и зеленчуци. Всякакви и по много.

# 17
  • София
  • Мнения: 505
Да, яде всякакви плодове - това за мен е най-важната храна.

Давам му ги като отделно хранене - сутрин за закуска. След час - час и половина му давам и втора закуска - попара, кремче или нещо подобно.

Никога не съм му давала плодовете като десерт.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Да чде.Най- вече банани и мандарини,но си хапва и ябълки и киви даже и лимони(много обича да си ближе парче лимон)Киви дадох за пръв път когато и започнахме соковете при захранването,на около 4 месеца.Нямали сме проблеми  Peace

# 19
  • Мнения: 369
Мойта яде само мандарини и портокали(от време на време) и банани.друго нищо .
ДА-всякакви.Това е ежедневния обеден десерт!
Не мисля че е редно да се дава плода за десерт,доколкото знам плодовете загниват в стомах като има друга храна особено ябълките и бананите

# 20
  • Мнения: 3 861
Да, обикновенно за десерт на обяд. Яде всичко без грейпфрути, а цитрусовите повечето  случаи му ги цедя

Не мисля че е редно да се дава плода за десерт,доколкото знам плодовете загниват в стомах като има друга храна особено ябълките и бананите

Sick
А ти откъде го знаеш това, тоест доколко е достоверно се питам newsm78

# 21
  • Мнения: 2 910

само да намери в хладилника маслини са свършили за 0 време.


Марти правеше така с динята.Лятото не спираше да я яде и винаги и беше недостатъчно.

# 22
  • Мнения: 3 537
Яде ябълки,киви и мандарини ако му отрежа и му дам в ръчичката сам да си гризка,иначе в десерти и кремове почти всички плодове ги яде Wink

# 23
  • Мнения: 1 645
Дани всеки ден на обед яде за десерт круша или банан.
За съжаление други плодове не ще и да вкуси,а при мириса на грейпфурт - дим да го няма.

# 24
  • Мнения: 235
Главно банани. Ябълки, круши, мандарини, портокали.

# 25
  • ново
  • Мнения: 5 964
Яде всякакви плодове и зеленчуци PeaceАко и разреша може да яде само това.
Любимите плодове са и ябълки/стига да не са много сладки/, мандарини и киви.

# 26
  • Мнения: 14 133
И моят син, ако му разреша може да яде само плодове и зеленчуци.

# 27
  • Мнения: 5 140
Задължително давам и тя яде с кеф..Изброявам-ябълки,мандарини,портокали,банани.
Морковите също ги слагам към плодовете,защото умира да си ги гризка.В къщи задължително трябва да има.

# 28
  • Мнения: 515
хапва си да, само че и аз не мога да разбера на какъв принцип newsm78.

Ако аз купя банан ще го пие като сок и няма да го яде, ако някой друг й го подаде си похапва сносно. Ябълките бича да се белят с нож и да са цели - обаче гризва, плюе и я хвърля после на замята, ако я настържа с ренде може и две да изяде.
Грозде- само ако дядо й и го държи и тя си къса от там и хапва.
Круша - само на сок.

страшна маймунка е ...

# 29
  • Мнения: 5 140
Не мисля че е редно да се дава плода за десерт,доколкото знам плодовете загниват в стомах като има друга храна особено ябълките и бананите

И на мен ми се върти в главата нещо такова,чела ли съм го,чувала ли съм го не могада се сетя ooooh!.
Аз не ги давам за десерт,а м/у храненията или като заместител на храна,напр. банана като закуска следобяд,ябълка или каквото имаме в къщи.

Общи условия

Активация на акаунт