Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - Приказката Свърши - Тема 80

  • 32 380
  • 753
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 131


Последна редакция: вт, 22 ное 2011, 15:27 от Свет_ВАРНА

# 736
  • Мнения: 12 826
Пак сте подхванали Китка,  Joy Joy Joyмного интересен образ, но и Фериде го пресъздаде чудесно.
Как да подкрепи Саваш в преборване на традициите, като такъв мъж не е срещала през живота си и взе че си помисли да му стане в истинския смисъл съпруга. Гледам снощи как гледа на монитора си и изртива снимките му, аз все си мисля това не беше истинска любов, по- скоро заслепена от поведение и реакции  на Саваш в различните ситуации. Тя не е общувала с мъже извън семейството, макар че ходеше на лекции и токлкова , никакви контакти.  
Ако Явуз не беше излезнал от затвора , може би друг развой щеше да има в поведението и.какво да прави , брат  закрилник се яви, само дето той е един завършен престъпник , озлобен от живота гад

# 737
# 738
  • Мнения: 12 826

Светле страхотен костюм на Мурат, но то на хубава закачалка всичко и стои добре. Той винаги е елегантен и секси изглеждащ.

http://www.youtube.com/watch?v=hLQl3WQQoQ0&feature=related

# 739
  • Мнения: 2 131

Светле страхотен костюм на Мурат, но то на хубава закачалка всичко и стои добре. Той винаги е елегантен и секси изглеждащ.

http://www.youtube.com/watch?v=hLQl3WQQoQ0&feature=related

Eлинце наистина нямаше лош костюм или нещо което да куца от всичките му премяни на Савашко ,направо си е един гооолям бонбон Мурат Peace





Последна редакция: вт, 22 ное 2011, 15:51 от Свет_ВАРНА

# 740
  • Мнения: 2 131



а тука Савашко  е  #Crazy #Crazy #Crazy

# 741
# 742
  • Мнения: 2 131


Последна редакция: вт, 22 ное 2011, 15:59 от Свет_ВАРНА

# 743
  • Мнения: 3
нашето момче дали еу ходило войник? Всъседна тема се говори за това , кой от известните може да се освободи от нея

# 744
  • Разград
  • Мнения: 8 243
murat♥burcin ..♥.. elra2sa el2ola

# 745
  • Мнения: 2 131
нашето момче дали еу ходило войник? Всъседна тема се говори за това , кой от известните може да се освободи от нея


Мурат е ходил в казармата  newsm53
има и снимка но за съжаление в момента не мога да я открия
Weary

# 746
  • Мнения: 12 826
нашето момче дали еу ходило войник? Всъседна тема се говори за това , кой от известните може да се освободи от нея
от вчера има публикации в пресата кои известни мъже не са ходили в казармата, между тях е Къванч и Енгин от Фатмагюл, Мурат Боз и още няколко други, които аз не познавам



http://www.gecce.com/

http://www.youtube.com/watch?v=-TqNjLS4MCw&feature=player_embedded

Последна редакция: вт, 22 ное 2011, 16:44 от eliNIM

# 747
  • Мнения: 8 441
Ели мерсаж за инфото и песента на Адел  bouquet
Тия сладури като отидат в родния аскер набързо ще им подстрижат перчемите и ще ги облекат в камуфлажи  smile3521.Язък за хубавата косичка на Енгинчо ама това е  казарма не модно дефиле.А МУрат и аз си мисля ,че е бил войник ,а и ако не беше и него щяха да го сложат в тази статия и в клипчето.

# 748
  • Мнения: 12 826
Тия сладури като отидат в родния аскер набързо ще им подстрижат перчемите и ще ги облекат в камуфлажи  smile3521.Язък за хубавата косичка на Енгинчо ама това е  казарма не модно дефиле.А МУрат и аз си мисля ,че е бил войник ,а и ако не беше и него щяха да го сложат в тази статия и в клипчето.

До колкото разбрах те очакват да имат право след 30 г  възраст да си платят службата или да бъдат платени войници нещо такова newsm78

# 749
  • Мнения: 881
Аз пък много си го харесвах Мурат в костюм с жилетка.Супер фин мъж !
Ама аз не знам вече колко пъти трябва да каже Саваш на Чичек,че обича друга жена - друга! Crossing Arms
Цяла година това повтаряше Саваш,ама кой да го чуе newsm78
И каква жена трябва да си,за да игнорираш такива думи newsm78
Била Флюбена - добре,ама нали трябва още един за любов,пък него го е хванала липсата и е при Ясемин.Чичек разбра,че никога няма да има Саваш чак като чу за Йомер.До тогава все там някъде в нея имаше някаква надеждица.
И какви бяха тия думи ,че няма да се развежда и не й пука за Саваш.От - ти си чудото на живота ми,бих дала животът си за теб...до...не ме интересуваш.....От "Осанна" ...до..."Разпни го"..Точно тогава си пролича произхода й Моранов.Кръвта вода не става.Дадоха й шанс сценаристите с Хакан,а не биваше NaughtyТрябваше да я оставят да си даскалува некъде във Ван hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт