Дългото чакане след трансфер - 9

  • 51 745
  • 753
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 089
a_leks, хубаво ти е числото  Party Party Party!!! Честито и ти пожелавам да расте както си трябва.
Бамбукита, честито ти сърчице!!! Пожелавам ти до финала всичко да върви по учебник  Praynig Praynig Praynig
Tea, това може да е за добро  Wink. Имай предвид, че зацапването може да е след имплантацията, а не непременно по време на нея, от повишаващия се естроген, ха дано  Praynig Praynig Praynig
bugi, добре дошла в тази тема, надявам се всичко да завърши успешно  Praynig Praynig Praynig. Днес е 4-ти ден след траснфера (да не повярваш  Crazy). До 2.12 има мнооооого време, което ще се изниже много бързо. Аз май съм някакво изключение - на мен пак ми летят дните до теста, сигурно щото не искам да идва  newsm78.

Успех на всички  Hug

# 301
  • Мнения: 1 098
a_leks, хубаво ти е числото  Party Party Party!!! Честито и ти пожелавам да расте както си трябва.
Бамбукита, честито ти сърчице!!! Пожелавам ти до финала всичко да върви по учебник  Praynig Praynig Praynig
Tea, това може да е за добро  Wink. Имай предвид, че зацапването може да е след имплантацията, а не непременно по време на нея, от повишаващия се естроген, ха дано  Praynig Praynig Praynig
bugi, добре дошла в тази тема, надявам се всичко да завърши успешно  Praynig Praynig Praynig. Днес е 4-ти ден след траснфера (да не повярваш  Crazy). До 2.12 има мнооооого време, което ще се изниже много бързо. Аз май съм някакво изключение - на мен пак ми летят дните до теста, сигурно щото не искам да идва  newsm78.

Успех на всички  Hug


Darlena
, мерси, миличка !  Hug
Между другото и аз изобщо не бързам с теста, някак си съм спокойна и не броя дните.
Успех на всички, мацки !  Hug

# 302
  • Мнения: 1 089
Ооо, Tea, добре, че има и други като мен, чувствам се малко по-нормална така  Laughing. Само дето не знам дали ще съм толкова спокойна другата седмица, 1-2 дни преди теста, ще видим  Thinking.

# 303
  • Мнения: 290
Darlena,Tea и при мен е така...като,че ли от толкова много чакане да стигна до тук не ми се ще да идва деня за теста...моят трябва да е на 3.12 ама аз си мисля да го пусна чак на 5.12 smile3508 Успех ви желая момичета-дано мечтите на всички ни се сбъднат newsm17....на мен днес ми беше 5 ден от трансфера...

# 304
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Здравейте, момичета!
Не издържах - вчера 12ти ден след трансфера пуснах кръвен тест. Резултатът е 156.
Благодаря на Господ, Богородица и св. Мина!  Praynig
Благодаря на д-р Персенска!
Благодаря на всички, които вярваха в мен, които се молеха за мен, които ми стискаха палци.
Още не мога да повярвам, да се зарадвам и да се успокоя.
Утре ще повторя ЧХГто и ще пусна щитовидните. Вчера пуснах само ТСХ и ми е 4,2, притеснявам се, но лекарят ми е в чужбина, чакам да си дойде и да каже какво ще правим.
Дано всичко да е наред и да успея да износя и родя това така дългочакано съкровище!
Стискайте ми палци, момичета и продължавайте да изпращате положителна енергия, защото сега имам не по-малко нужда от нея!
Обичам ви всички и на всички ви желая успех!  Hug Hug Hug

# 305
  • София
  • Мнения: 6 232
Кандидат мама,много се радвам за теб  и ти стискам палци,вторият тест да расте по учебник Hug /....явно,има логика в положителния тест за овулация  Wink/

# 306
  • Мнения: 240
a_leks, Кандидат мама, честито!    bouquet  bouquet Лека бременност и щастлив финал и на двете ви!  Hug Hug

# 307
  • Мнения: 248
Браво, Кандидат мама! Супер резултат!  Hug Да държиш фронта докрай още 8 месеца  bouquet И остани все така положително настроена - чудесата са в нас, стига да вярваме в тях Peace

# 308
  • София
  • Мнения: 6 232
Бамбукита,продължава да стискам палци и за теб,поне още едно ембрионче да успее да настигне тупкащото ви сърчице  Hug

# 309
  • Мнения: 248
Мерси, мила Хриси Hug Аз съм много щастлива след днешния преглед. Пожелавам на всяка една кандидат мама да изпита моето щастие - и да го опиша не е същото като да го изживеете  Praynig Кажи ти как си, на какъв етап си сега?
Дано момичетата не ни се сърдят, че се отклоняваме от темата и спамим по малко  Wink

# 310
  • София
  • Мнения: 6 232
 Heart Eyes
Кажи ти как си, на какъв етап си сега?
Още го давам страничен наблюдател  в творческа почивка Mr. Green

# 311
  • Мнения: 1 089
Кандидат мама, аз от тебе друго не очаквах  Party Party Party. Успех до щастлив финал  Hug
Хриси, почивките са хубаво нещо  newsm08, наслаждавай им се, че като дойдат близнаците, които така искаш, почивки няма да има   Wink
mon_shery, имало още пъзли като мен newsm43 (да не ми се обидиш  Wink). Мразя всякакви тестове  tantrum

# 312
  • Мнения: 165
Момичета знам ,че не е мястото но тук ще питам.
Колко трябва да прогестерона преди трансфер ,моят на последния ден от стимулацията беше 1.15 и някой ми беше казал ,че е висок  newsm78 вие какво мислите

# 313
  • Мнения: 290
Кандидат мама,бравооо ....много хубав резултат...желая ти следващия тест да е двоен  smile3501 smile3501 smile3501Я да те питам-ти какво пиеш за щитовидната?На мен преди 2години ми откриха завишено ТСХ с нормални Тат и Мат,пия еутирокс75 и през 6мес. пускат да го проверявам как е...сега от пункцията насам не съм го пила-първите дни забравях smile3506
Хихихи....Darlena  smile3521 пъзла съм си аз и още как-няма за какво да ти се обидя Joy И аз съм така с тестовете-нали досега винаги са били  EFN smile3518Ама тоя път хем съм положително настроена,хем много много не се отпускам в мечти  newsm03
Момичета...тази сутринт се събудих с леки болки в стомаха...като преди м...а(даже не искам да и казвам името) smile3505...6 ден ми е от трансфера ....пих нош-па и мина ...рано ми е за Мц ... newsm12

# 314
  • Варна
  • Мнения: 801
Браво Кандидат мама лека бременност и пухкав резултат накрая
 

Общи условия

Активация на акаунт