Количка за близнаци - тема №5

  • 86 945
  • 773
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 107
Момичета, някой има ли лични впечатления от ползването на 2 отделни летни колички, закачени със специална джаджа?
Бях чувала, че в Джъмбо продават такава джаджа и си бях наумила от там да си купя от най-простите им колички и да си ги закача, ама сега  - йок, нямало го това нещо....
Някой знае ли що е т'ва и как изглежда..?  newsm78

# 31
  • Мнения: 151
Veshter, провери в Хиполенд - преди няколко дни ходих да си търся възможно най-елементарна лятна близнашка количка и една от продавачките ми предложи този вариант - евтини единични + джаджа за съединяването им. Даже и каталог извади да ми покаже как изглежда.

# 32
  • Мнения: 19
Виждала съм такъв адаптер в ибей

# 33
  • София
  • Мнения: 107
Gretta, didi_at, благодаря за инфото !
А за Хиполенд пък въобще и нямаше да се сетя, ще проверя таз работа  Hug

# 34
  • Мнения: 185
Сагата с количките при нас, се задълбочава. Ходихме да гледаме Dorjan-а и всъщност се оказа не лош вариант. И понеже мъжа ми е категорично против по-леките варианти и с малките колела, се двуомим между тях и Хаук-а. Определено ми допада, че имат кошове за новородено. Дори и за няколко месеца ползване, ама е както си трябва. Също така ми харесва, че се въртят самостоятелно и към майката и наобратно. Не ми се видя чак толко тежка и при разлика от около 200 лв. с Хаук, наистина се замислям. А и 2 години гаранция имат. Като цяло хич не е зле.

# 35
  • Мнения: 41
Аз днес окончателно се спрях на количка. Скъпа-нескъпа, тежка-нетежка, това ще е: Teutonia Team Cosmo. Всичко дето си помислиш си има и ще изкара от 0+ та докато решат че вече не щат в количка. Само няма да вземаме портбебетата към нея, че са колкото още една количка  #Crazy Ще вземем някакви съвсем евтини и обикновени. Ще станат със сигурност, а и са за няколко месеца само
Та сега съм спокойна вече Mr. Green

# 36
  • Мнения: 2 483
Емка, Хаук е 475 лв. само количката, а Dorjan е 1098 количката + кошовете. За коя разлика от 200 лв. говориш?  Crazy Или към Хаука добавяш някакви портбебета?

Нов ден, честит ти избор - най-важната крачка към осъществяване на покупката  Laughing

# 37
  • Мнения: 185
Кафенце, цената която споменаваш е без порт бебета, без чували, а бе без нищо. И като ги сложиш и тези неща се връзва около 800 лв. грубо. Да не говорим, че очевидно и вносителите не си дават зор, дори в Лабиринт продавачките се изказа не много ласкаво по техен адрес, че все нещо нямали, все не можели да доставят и т.н. И както Елрой спомена, ако ще е Хаук, то по-добре варианта които шият за Премаман, така поне се избягва контакта с вносителя тук и имат и добър сервиз. Но след като видях в един ден и порт бебе и кош за новородено, си мисля че определено отива варианта към Dorjan-a. Пък ако има мегдан, ще си купим едно Косато за колата и пътуване.

# 38
  • Мнения: 19
Някой има ли впечатления от тези две колички?

 http://www.slunce-bg.com/product/322/domino.html

http://cangaroo-bg.com/?act=inside_product&product_id=151

Какво бихте ме посъветвали ако трябваше да избирате между тях?


# 39
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Аз съм с втората, вече 2 г яко използване. Като цяло нямам забележки, нищо счупено или разтракано. За парите, която я взех съм изключително доволна. Има си покривало, на което аз изключително много държах, и никога не съм ползвала чувалчета, портбебета, одеала или нещо подобно. Висока е, дръжката мисля, че е на около 125-130 см, важното е да го знаеш, ако си по-ниска. Ако имаш въпроси, питай.

# 40
  • Мнения: 198
И аз още се лутам из различните модели и не мога да взема решение - все нещо не е както трябва, няма идеална количка.... Последно попаднах на тази http://www.amazon.com/Bumbleride-Indie-Terrain-Stroller-Wheels/dp/B004R9OSGW и ми изглежда добре. Вие как мислите. Другата, която ми харесва е http://www.amazon.com/Baby-Jogger-Elite-Double-Stroller/dp/B002Y … W/ref=pd_sbs_ba_4

MadamX според всичко, което изчетох до сега за близнашките колички, мненията са в полза на cangaroo.

# 41
  • Мнения: 19
Благодаря за инфорамцията  bebs_y , но ако дръжката на cangaroo наистина е толкова висока и не може да се регулира, както Meggysan казва, тогава нямам никакъв шанс с тази количка с моите 1.60 см   Sad

# 42
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Ще мога да ти я измеря може би чак другата седмица, че сега ще се местим и няма как. Но порядъка е някъде там по спомени, защото аз я търсех пък висока, че повечето ми бяха ниски, а тази не се регулира. Ако искаш потърси повече инфо за количката, имаше преди размери.

# 43
  • София
  • Мнения: 865
За бейбиджогъра знам, че е класика и дори в една статия за bugaboo donkey казваха, че babyjogger е не лош заместите. Аз обаче толкова съм се влюбила в Bugaboo donkey, че намерих от къде да я поръчам и сега чакам само отговор дали ще ми направят отстъпка, защото личният ми автомобил струва по - малко пари. Не че не бих го продала за да им купя количка, ама то и няма много желаещи да го купят  Grinning

А само от любопитство, доставката от амазон до тук как се урежда?

# 44
  • Мнения: 198
Киара, радвам се, че те виждам тук  Hug. Надявам се ти и малките принцове да сте добре.

За доставките от чужди сайтове, хич ме няма, но ако реша да поръчвам мисля да помоля сестрата на една приятелка, която живее в щатите да я взема чрез нея.  А тази количка, в която ти си се влюбила е супер, но наистина е безобразно скъпа.

Общи условия

Активация на акаунт