Количка за близнаци - тема №5

  • 87 042
  • 773
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 973
Може би и това ще бъде вариант, защото ми казаха, че бъги пода бил нестабилен ( падали деца ) и неудобен при слизане и качване от тротоарите. Поне имам време още да се ослушвам и мисля. newsm78

# 76
  • София
  • Мнения: 6 187
Лизи, не съм ползвала, ама не знам как падат деца- гледам че има колани.  newsm78 Също не съм сигурна, че с близнашка и единична, вързана за нея ще е по- лесно по тротоарите.Иначе конектор за свързване на две колички видях в сайта на Премама.  Peace http://www.premaman.bg/index.php?r=article/view&articleId=1694

# 77
  • София
  • Мнения: 76
Здравейте, бих искала да помоля за мнение майките които са ползвали тази количка . Благодаря ви!  Hug
Аз ползвам тази количка и в момента и мога да ви кажа ,че е уникална лека,маневрена ,стабилна-моите момчета са доста буйни ,скачат тръшкат се и нищо и няма ,изминавала съм километри с нея ,като малък мерцедес е   ,знам за триколки ,които са се обръщали заедно с децата вътре - много съм доволна и е купена от София, а не от чужбина -цената и е малко висока 1149лв без аксесоарите , като раница ,дъждобран ,портбебета и т.н ,но пък я видях на доста ниска цена в продавалник и то чисто нова http://prodavalnik.com/kolichka-za-bliznatsi-avent-i3045781 има и още няколко такива ,но вече втора употреба пак на подобна цена- количката е толкова здрава ,че няма проблем дори да е трета употреба много е здрава ,препоръчвам я на всички които се колебаят

# 78
  • София
  • Мнения: 973
milasara и аз това се чудех как пък така падат, но това е информация от друг човек, аз все още не съм се добрала повече да се разтърся за мнения. Била накланяла надясно....може на единична количка, но за близнашките силно ме съмнява, че ще успее едно бебе да наклони двуги две надясно напримера. А за тротоарите, то така и така винаги ми е било мисия невъзможна на някои места....не знам този вариант наистина ми остава най-приемливия за нас до момента.

# 79
  • София
  • Мнения: 865
Пристигна моето бугабу. Сглобихме го за 3 часа тази сутрин и изглежда доста добре. Всеки чарк е изпипан и определено са помислили за всичко. Само един малък проблем имам и не знам дали не е от неправилна сглобка. Кошовете за новородени стоят леко наклонени. Иначе поръчахме допълнително чувалчета за догодина, адаптори за макси - кози (но нещо няма да ги ползваме), чанта на бугабу (уникална е! вътре има приложение за документи, термочанта за шишета и термочанта за пюрета, отделение за лаптоп). Снимката хич не става, но все пак се вижда.

# 80
  • Мнения: 49
Киара, честито! Simple Smile Тази количка ми е отдавнашна мечта, най-готината близнашка, която съм виждала! Жалко, че като купувахме нашата бях леко неориентирана, иначе щях да се докопам и аз до такава по някакъв начин Wink Ама нашата (firstwheels) ми е на второ място след тази  Mr. Green
Със здраве да си я ползвате!

# 81
  • София
  • Мнения: 76
milasara и аз това се чудех как пък така падат, но това е информация от друг човек, аз все още не съм се добрала повече да се разтърся за мнения. Била накланяла надясно....може на единична количка, но за близнашките силно ме съмнява, че ще успее едно бебе да наклони двуги две надясно напримера. А за тротоарите, то така и така винаги ми е било мисия невъзможна на някои места....не знам този вариант наистина ми остава най-приемливия за нас до момента.


  До колкото аз зная тези ,които падат са по скоро триколките за близнаци ,понеже отпред има само едно колело и като пораснат децата и почнат да буйстват в количката има опасност да паднат ,но също така си зависи и самата конструкция на количката каква е ,аз от моята на phil&teds съм много доволна , а иначе много ми харесва бугабуто на Киара* и сигурно щях да се ориентирам и аз към такава количка , но моята ми е подарък заедно с всички екстри към нея - а относно бугабу обаче за да си купиш нова трябва да поръчаш от чужбина ,не зная да ги продават в БГ освен втора употреба разбира се .

# 82
  • София
  • Мнения: 865
Количката не влиза в асансьора  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Направо не знам какво ще правя??

# 83
  • София
  • Мнения: 76
Количката не влиза в асансьора  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Направо не знам какво ще правя??
Ужас ,а на кой етаж си ?

# 84
  • София
  • Мнения: 6 187
Киара, близнашките колички по принцип трудно влизат в асансьори.  Peace Единият вариант е да я държиш в багажника на колата и да сваляш бебетата дотам. Другият вариант е да я качваш на задни гуми по стълбите, ако не сте на много висок етаж. Трети вариант е двама души да я качват. За съжаление, нямаш много опции.  Crossing Arms
JULI _, ставаше дума за това дали децата падат от бъгипод.  Peace

# 85
  • София
  • Мнения: 865
На първи етаж сме, но има и партер. На партерният етаж има остъклено помещение за портиер, но смея ли да държа количка за 3800 там?? В момента обмислям варианта да поставя летви по стълбите? Дали ще ми се получи идеята? А гаражът ни няма топла връзка. А Ако ви кажа, че все още не съм проверила дали ще минава през вратата на входа?? Отивам да видя.

п.п. През входната врата на блока ще мине, но долу помещението е с малка врата.

# 86
  • София
  • Мнения: 76
Киара, близнашките колички по принцип трудно влизат в асансьори.  Peace Единият вариант е да я държиш в багажника на колата и да сваляш бебетата дотам. Другият вариант е да я качваш на задни гуми по стълбите, ако не сте на много висок етаж. Трети вариант е двама души да я качват. За съжаление, нямаш много опции.  Crossing Arms
JULI _, ставаше дума за това дали децата падат от бъгипод.  Peace

Ок не съм разбрала ,извинявам се

# 87
  • София
  • Мнения: 6 187
Киара, малката врата на помещението не е проблем- можеш да оставяш количката сгъната. За да поставиш каквото и да е на стълбите вероятно ще трябва да се допиташ до съседите.  newsm78 Аз си държах количката в колата, защото нямаме асансьор, а колата ми стои на улицата. Имаме и ние такова помещение, но до него пак има стълби и затова реших, че най- добре в колата. Липсата на топла връзка не е проблем- все пак ти ще ги извеждаш на разходка.  Hug

JULI _, няма проблем, аз само уточних.  Peace

# 88
  • София
  • Мнения: 973
Аз отначало не исках в общото, беше ме страх да не ми я откраднат  Blush , но после като видях каква хамалогия е сгъвай, бутай в асансьора, разгъвай ...то излизането ставаше  ooooh! ... и се примолих за ключ и ми дадоха. Признавам си, че първите вечери не спах  Mr. Green , но пък и моята не е толкова пари наистина, не знам какъв съвет да дам.

А, забравих, честито Киара, супер изглежда, многооо яка, да я ползвате с удоволствие и да и намерите подходящо място  Wink

# 89
  • Мнения: 11
Здравейте и от мен!
Чакам през април двете човечета и отсега много съм се разровила за количка... Киара*, JULI _ може ли да дадете име или линк на количките на които сте качили снимки, че ми грабнаха окото..
Аз съм си харесала една, обаче е скъпичка и не знам дали ще ме огрее. Дали някоя от вас има впечатления от нея?  newsm78
 http://kasida.bg/tfk-bebeshka-kolichka-za-bliznaci-twinner-twist … rry-44-12145.html
Само че тази на снимката е розова, аз искам неутрален цвят, защото бебчовците са господин и госпожица, все пак господина не трябва да бъде пренебрегван   Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт