Математици-умници

  • 52 401
  • 757
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 668
Нали 10 е началния час, коетто предполага отиване към 9.30 newsm78

# 706
  • Мнения: 1 144
Aми, да, така са ни писали на нас.

# 707
  • Мнения: X
Съвсем забравих, че имаме тема, в която мога да изразя радостта си без страх, че нарушавам правилата. Моят синковец и най-добрият му приятел са с максимален резултат в групата на 5 клас в Ловеч. На всички, на които им предстои седмици чакане до обявяването на класирането предлагам догодина да си направим среща в Ловеч.  Joy

# 708
  • Варна
  • Мнения: 346
Съвсем забравих, че имаме тема, в която мога да изразя радостта си без страх, че нарушавам правилата. Моят синковец и най-добрият му приятел са с максимален резултат в групата на 5 клас в Ловеч. На всички, на които им предстои седмици чакане до обявяването на класирането предлагам догодина да си направим среща в Ловеч.  Joy

и аз изключих, затова и писах на лични  Peace
браво на Макси - страхотен резултат  bouquet
а за срещата аз съм ЗА  Peace
във Варна резултати - на 26 април, след 16,00 ч - ние си знаем точките, ама все пак

# 709
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Дидева , поздравления на младежа за максималният резултат   bouquet.
 И моят големия очаква максимума точки , но ще разберем със сигурност след няколко дни  Laughing.
 

# 710
  • София
  • Мнения: 3 824
Задачата със шарените и волейболни топки за 4 клас на ВМС я има в учебника по математика на Просвета. Днес са я взели в клас децата Simple Smile Числата и условието са същите, само словореда е леко променен.

# 711
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Елл , моят второкласник пък каза , че текста на една задача /в стихотворна форма е/
я имали в учебника по български  Laughing.
  Иначе осмокласника  наистина е с максимални точки / днес са им казали/ Laughing.

# 712
  • София
  • Мнения: 3 824
Поздравления, Ali_sun  Simple Smile

# 713
  • Мнения: X
  Иначе осмокласника  наистина е с максимални точки / днес са им казали/ Laughing.
Мразя максимални резултати. След тях всичко изглежда някак недостатъчно.  Mr. Green Joy Joy Joy

# 714
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Елл , благодаря  Hug.
 Дидева , права си  Laughing.
 За моят младеж това е първи максимален резултат в математическо състезание. Използвам случая да кажа на всички майки , чиито деца винаги допускат грешки от недоглеждане - горе главите , надежда винаги има  Hug.

# 715
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 146
Ali_sun, дано  Praynig

# 716
  • Мнения: 416
... Използвам случая да кажа на всички майки , чиито деца винаги допускат грешки от недоглеждане - горе главите , надежда винаги има  Hug.
Браво на момчето ти!

А аз искам съвет как да науча моето диване да не излиза на 20-30 минута... Верно , че е втори клас , верно че има и няколко добри резултата след такъв престой , но това се очертава сериозен проблем.
Така , че очаквам вашите съвети!

# 717
  • Бургас
  • Мнения: 4 099
и моят синковец така прави, даваш му часовник и му забраняваш да излиза преди определения час, даже може и на квесторите, ако са разбрани хора, да кажеш да речем преди 10 часа да не го пускат, аз веднъж моичкият като ми се обади в 9.15ч. че е готов да го прибирам му казах по телефона да викне квесторката и й заявих, че съм далече и ще го прибера чак в 10, така че тя беше принудена да го пусне да си проверява пак задачите докато свърши времето

# 718
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
... Използвам случая да кажа на всички майки , чиито деца винаги допускат грешки от недоглеждане - горе главите , надежда винаги има  Hug.
Браво на момчето ти!

А аз искам съвет как да науча моето диване да не излиза на 20-30 минута... Верно , че е втори клас , верно че има и няколко добри резултата след такъв престой , но това се очертава сериозен проблем.
Така , че очаквам вашите съвети!
Първо , да благодаря за поздравленията  Hug.
 Второ , за времето - няма решение на проблема. Имам и второкласник и напълно те разбирам  Laughing. Трябва търпеливо да изчакаме децата да пораснат психически. И аз говоря на моичкия, но рекорда му е 1 час. За пореден път се убеждавам, че всяка задача , която не е решавал на чернова е сгрешена. Донесе ми цялата си чернова и точно на сгрешените задачи не е писал нищо!
 Исакм да споделя, че този път съм много  доволна от 125 на това състезание. Организацията беше перфектна, пускаха родителите , и най-важното , бяхме предупредени , че преди 11 ч. малки деца няма да бъдат пускани да излизат. В 11 започнаха да ги извеждат на групи / явно по стаи/. Може би затова децата от 1 и 2 клас бяха заедно.

# 719
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Поздравления за страхотните резултати на децата ви ,Дидева и Али сън!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт