MAC & Sephora - 4 тема

  • 65 877
  • 727
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 31 198
Наде, страхотни красоти. Heart Eyes Hug Обожавам пигменти. Heart Eyes За мен едно цяло бурканче със сегашния им грамаж не може да се изразходи, ако се гримираш сам години наред.

# 16
  • София
  • Мнения: 10 310
Наде, страхотни красоти. Heart Eyes Hug Обожавам пигменти. Heart Eyes За мен едно цяло бурканче със сегашния им грамаж не може да се изразходи, ако се гримираш сам години наред.

Напълно подкрепям! За това и делим на половинки, четвъртинки и т.н. с приятелки, колежки и съфорумки  Laughing

От някой пигменти ми е останало само натрупаното по стените на бурканчето и пак ще ми стигне с години  Laughing

Много ми харесаха коледните минита от миналата година! Аз тогава си взех Warm Thrillseekers Pigments и Smoky Thrillseekers Pigments и двата сета са със страхотни цветове! Малко ме е яд че не взех и третия сет  Embarassed


Raulista , Cornflower е мнооооого хубав пигмент! Ако се гримираш в синьо лилавата гама, вземи си го, няма да съжаляваш!

Последна редакция: чт, 17 ное 2011, 12:18 от nad_tab

# 17
  • Мнения: 681
nad_tab Благодаря за отговора.  bouquet Точно защото съм голям фен на лилавото, сега съм хвърлила око на въпросния син пигмент. В крайна сметка ще си поръчам само мостри (понеже съм си харесала 10 цвята  Whistling ) и като ги пробам вече ще преценя от кой да взема цяло шише, пък после ще мисля с кой ще ги деля.  Joy

# 18
  • София
  • Мнения: 10 310
Единственият пигмент на МАС, който не бих препоръчала от тези които имам е Rose.... много едро смлян е, и според мен единственото му приложение е да се сложи в лак за нокти  Sick

# 19
  • Мнения: 2 414
Аз пак да питам за сета с гланцовете и пудрата ,дали ги има и заслужват ли си. Hug

# 20
  • Мнения: 1
Дали това сетче, което makeupcrazy е показала, с многотo неща го има в нашия МАС. И някой ако е ходил докарали ли са paint pots.

# 21
  • София
  • Мнения: 10 310
Дали това сетче, което makeupcrazy е показала, с многотo неща го има в нашия МАС. И някой ако е ходил докарали ли са paint pots.

Сета го има, вчера бяха изкарали само най-тъмния от пейнт потовете.

# 22
  • Мнения: 13 624


Рики Мартин и той ли ще има червило smile3506 newsm03
А това розавкото на Ники Минаж като го гледам е абсолютно копие на Гага... Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 616
Момичета, преди години си бях купувала от пигментите на МАС в мострени размери, но сега изобщо нямам спомен от кой сайт беше. Искам да опитам някои цветове и ще съм благодарна, ако ме насочите към някой сайт, от който имате лични впечатления.


Заповядай:

http://www.makeupgeek.com/store/eye-products/pigments/mac-pigmen … -samples.html?p=1

# 24
  • Мнения: 681
Аз пък открих адски много позитивни мнения и препоръки за този:

http://www.thebodyneeds2.com/MAC_Pigment_Samples_s/2.htm

И цените са по-ниски и не видях някое да е out of stock.  Hug

# 25
  • Мнения: 2 652
А пигментите смесвате ли ги?

# 26
  • Мнения: 3 342
MissNellie, благодаря! Hug

Raulista, да, точно това беше сайтът, от който поръчвах преди време.

# 27
  • Мнения: 31 198
А пигментите смесвате ли ги?
Аз лично не на четката, но на окото ги преливам. Иначе слагам цвят по цвят, винаги с напластяване. Първо докосвам върха на четката в стената на бурканечто и после ако се налага добавям още цвят.

# 28
  • София
  • Мнения: 600
И аз щях да кажа същото за Cornflower, Страхотен пигмент в синята гама. Ако носиш сини сенки, ще ти хареса. Wink


Аз щях да питам следното. Ходих до MAC да търся заместител на Landscape MSF, тъй като от него вече отдавна няма. Предложиха ми Soft and Gentle. Вие какво ще кажете. Той ли се доближава най-много?

# 29
  • Мнения: 13 624
И аз щях да кажа същото за Cornflower, Страхотен пигмент в синята гама. Ако носиш сини сенки, ще ти хареса. Wink


Аз щях да питам следното. Ходих до MAC да търся заместител на Landscape MSF, тъй като от него вече отдавна няма. Предложиха ми Soft and Gentle. Вие какво ще кажете. Той ли се доближава най-много?
Нямат нищо общо, но въпреки това Soft & Gentle e страхотен скинфиниш Peace

Общи условия

Активация на акаунт