Зима иде,вятър вее-вкъщи ОКТОМВРИйче гука и се смее!

  • 24 803
  • 713
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 7
Здравейте, момичета  Grinning
Искам да попитам тези от вас, които дават Колийф как точно го давате?


Аз го разтварям в млякото както пише на листовката.

# 676
  • София
  • Мнения: 28
unvisible доколкото знам Вигантола не е проблем да го дадеш и по-късно.

за ортопед в Горна баня и на мен ми казаха, че не записват часове- отидохме на регистратурата ни казаха в кой кабинет да отидем, имаше 2 деца преди нас не сме чакали много.

# 677
  • Мнения: 1 262
unvisible, педиатърката ми каза да му варя овесени ядки и да му давам водата!!!
За Дуфалак ми каза една друга педиатърка. Тъй като свекърва ми е лекар, се е допитала до педиатърка в болницата дето работи и тя й е казала, че на бебета може да се дава Дуфалак. И аз в началото бях скептична и не исках да давам, но се наложи.   33uu На листовката пише за кърмачета начална и поддържаща доза 5 мл. Аз му я давах със спринцовката от Панадола, но след последното задавяне вече ще му я разтварям във вода. Проблемът е, че не ще да пие чайове и разни подобни и не знам дали ще я пие разтворена във вода.

Иначе аз пак съм за бой.  #2gunfire Реших да му сменя млякото с Милумил да видя дали ще почне да се изхожда по-редовно, само че нещо това мляко хич не му се услажда и не ще да го пие. То след Хуманата трудно ще му хареса друго мляко - явно тая Хумана е много вкусна. Сега не ще да пие Милумила, пие колкото да не умре от глад и без никакво желание - бавно и безразлично. А Хуманката я цокаше като не видял. В допълнение днес цял ден ми реве и пищи и няма утеха. Спирам с експериментите. Оставам си на Хумана и другите млека - в кофата. Остана ми 1 неотваряно пакетче от Хип и от Милумил от кутията 800 гр, т.е., пакетите са по 400. Някой да има желание да му ги дам, че от една страна ми се свиди да ги хвърля.  newsm78  Не искам нищо в замяна, само може да пише на лични, за да се разберем къде да се срещнем и да му ги дам. Може едното пакетче на един, другото на друг.  Peace

# 678
# 679
  • Мнения: 3 642
В Лидъл има играчки на Фишър прайс от най-основните. Не ги намирам на сайта им, за да ги покажа. Общо 4 вида са, всяка е по 15 лв. Има шарена пирамида, кофичка с фигурки, музикален ключодържател и някаква играчка за банята. Аз взех кофичката и ключодържателя. Бях тръгнала за пирамидката, ама много обикновенна ми се видя, пък ключодържателя ми хареса повече и взех него  Grinning
Аха, намерих картинки в нета. Ето ги играчките.

# 680
  • Мнения: 629
Привет и от нас  Grinning
Мънечкия заспа и май ще имам малко спокойствие. Той човека взе да се позаглежда вече след хранене и да си побудува от време на време. Цъкли се, вглежда се.  Rolling Eyes До преди няколко дни предимно спеше или сучеше. То няма лошо де, аз никога не съм си и мислела, че точно на мен ще ми се падне бебе от вида "20 часа спящи". Каката хич не го тачи упражнението със спането и даже на 2 месеца спеше по 40 минути до час и половина на ден. Та сега съм много подозрителна към тоз хубостник. Чак даже не смея да се зарадвам и все очаквам някакво включване и да ми излезе през носа този месец на спане.  Rolling Eyes Поне няма колики и не се налага да се носиме, гушкаме, тъпчеме с лекарства и т. н. Но по тази точка и със Зори минахме много тънко, та не се учудвам много, обаче пак се чудя дали няма да ме изненада през втория и третия месец.  hahaha
Деси, мила, дано тази черна серия да приключи и всичко да е наред. Направо настръхнах като прочетох за парченцето стъкло до устичката.   Hug
Съни, честит ви първи смях  Grinning Ейййй, сега като се сетя колко разнежващо и мило ми беше Зори като се научи да се смее с глас  Party Дано Алинка много да те радва с гласчето си  Grinning За водата най-вероятно е заради секретите, които отделя. Каката хич не ми пие вода, обаче всеки път като се разболяваше като по-малка веднага сама си вдигаше приема на вода. Педиатърката каза, че така по-лесно отделяла секретите от носа и гърлото.
anbibian, pow, unvisible  , дано всякакви болести и бацили да ви подминат и всичко да е наред.  Hug

# 681
  • София
  • Мнения: 1 163
за ортопеда, аз съм записала час в частния кабинет на д-р Хайвазов, удобно ми е щото ми е близко и приема до 19ч най-важното и няма да се налага мъжът ми да си взима отпуска.
A_H_I_L_E_A спомнам си преди, че като ми оставаха така млека си ги правих на течен шоколад  Crazy
anbibian това евтино ли е за тея играчки, че не съм в час.

# 682
  • Мнения: 1 262
silsa, млеката съм ги опитвала - за нищо не стават. Имам предвид, че нямат вкус на сухо мляко, ами са с един по-особен вкус. Не са ми приятни да ги ям така. Може би вкуса на Хумана е най-близко до сухото мляко за възрастни, но пак не е същото. Е, ще почакам няколко дена и ако никой не прояви желание, ще ги хвърля - какво да правя. И от двете кутии имам по един отворен и един неотворен пакет - запечатан си е, ако някой го съмнява тая работа. А са в оригиналните кутии. Не ми се хвърлят, че кутиите съм ги взела по 23 лв (на евтино) и единия пакет излиза над 10 лв, пък като сметнеш, че минават за хубави млека... Май трябва да пусна съобщение и в темата за АМ.  newsm78

# 683
  • Sofia
  • Мнения: 1 715
Ахилеа, ти не се спря с тези млека...  Joy  Joy То вече бебчо като е опитал толкова много вкусове и си е изградил собствен вкус.  hahaha

Пепъри, аз откакто съм на Мегалан, нямам никакъв проблем с интернета. Преди тези от Близу ми вдигаха кръвното постоянно.

Ние водихме Елиза на ортопед в МД "Детско здраве" при д-р Михаил Алексиев. Записваш си час предварително и с направление, плащаш 15лв. за ехографа. Там водихме и Софи преди време.

# 684
  • Мнения: 1 262
Може и така да е ама какво да направя като едното не го наяждаше, другото го запичаше. Влизам, за да предупредя (не че някой се е засилил, но все пак) - офертата за Милумила отпада. Бебчо започна да ака редовно от това мляко и лека-полека почна да го пие. Е, не си изпива всичко, но се надявам да му свикне тия дни. Така че мисля да си изразходвам кутията. Офертата за Хип комбиотик остава.  Peace

# 685
  • Мнения: 3 642
silsa мисля, че не е много евтино, предполагам, че в джъмбо например могат да се намерят подобни играчки за по-малко пари, но пък аз съм фен на фишър прайс, играчките са хубаво изработени от качествени материали и аз си ги харесвам. За пирамидката примерно не ми се дават 15 лв. Сигурна съм, че ще намеря по-евтина  Peace Доволна съм, особено защото имах едни 30 лв. определени точно за играчки и си ги похарчих сега  Laughing
Да питам майките, които пазаруват в ДМ, ако можете да ми кажете на колко вземате Пуфис с карта Бейби бонус (размер 2 ме интересува) и колко струват памперсите Бейби Лов пак размер 2?
Ние купувахме бейби лов 1, обаче после минахме на Памперс, тъй като още преди да родя се бяхме запасили с 2 пакета р-р 2. Наближава да ги свършим и се чудя какви да купя, а скоро няма да ходя до ДМ.

# 686
  • Мнения: 556
Ахилея, дано вече се спрете на мляко, че и бебо се е измъчил. Ти защо почна да даваш Дуфалак? Акото твърдо ли беше или просто не акаше по 2 дена? Можеше да пробваш с Биогая и мисля че щеше да има ефект при Хуманата, защото Биогаята са пробиотици, а Хуманата е обогатена с пребиотици и би трябвало да се нормализира акането на бебока. Аз давам Хумана от няколко дена и двамата акат през ден, но нормална консистенция. Почнаха вечер да пропускат хранене, не знам дали е от храната обаче. Като ги нахраня към 19-20.00 часа после ядат към 2-3.00.

# 687
  • Мнения: 1 262
mela, при мен бебчо започна да не ака без лекарство или чай. По 2 дена и отгоре и като се минат 2 дена и повече, давам Дуфалак и реших да давам редовно, за да си реша този проблем. То малкия се беше запекъл още от Хип-а. Лекарката ми каза, че това е първият й случай на бебе запечено от Хип и то комбиотик. Както и да е. Иначе съм много доволна от Хуманата - бебето започна също да пропуска последното ядене и да издържа по-дълго време без да яде през нощта. Сега ще видим как ще е с Милумила.

# 688
  • София
  • Мнения: 28
Да питам майките, които пазаруват в ДМ, ако можете да ми кажете на колко вземате Пуфис с карта Бейби бонус (размер 2 ме интересува) и колко струват памперсите Бейби Лов пак размер 2?
Ние купувахме бейби лов 1, обаче после минахме на Памперс, тъй като още преди да родя се бяхме запасили с 2 пакета р-р 2. Наближава да ги свършим и се чудя какви да купя, а скоро няма да ходя до ДМ.
Аз имам един неотворен пакет Пуфис 2 който се надявах да заменя за 3, но ако искаш мога да ти го дам. Редовната цена на големия пакет 94 бр. цената беше 23,40 с картата имаш отстъпка.

# 689
  • Мнения: 181
Здравейте,момичета! HugНие и днес си спретнахме една 2-часова разходка,че времето беше хубаво,пък нали уж щяло да се разваля после...Алинка ми е много кротичка,ама тая хрема много я мъчи ConfusedУж взе да се пооправя,ама...има още доста какво да се желае. ConfusedИ аз се тормозя с моята кашлица...Да се оправяме бързо и двете,че...

Сега тъкмо я изкъпахме и ММ изяви желание да й направи масажа и да я облече,та съм го оставила да се оправя сам Laughing

А Алинка сигурно наистина заради хремата пие толкова вода.Иначе преди дори и да й предлагам тя отказваше,изобщо не пиеше вода...Ще видим сега като оздравее как ще е....

анбибиан,бързо да оздравяваш! HugМерси за инфото за играчките на Фишър Прайс WinkОпределено ще се възползвам,че имам да купувам подаръци за племенниците,а и тая дрънкалка ли е,какво ли е...мисля да я взема за Али.А между другото от Лидл взех страхотна книжка с приказки за Боян.И цената й не беше лоша.Мисля,че книжката ще ви върши страхотна работа след някоя-друга година,а на мамите с по-големи деца я препоръчвам още сега.Наистина е много хубава Grinning

pow,бързо оздравяване на Емо! Hug

Марсика,как е положението при вас днес?Ая по-спокойна ли е? Rolling Eyes

Ахилеа,когато се роди Боян и аз бях като теб.Не знам защо,ама много се дразнех,че си лапа ръцете и постоянно го вардех и му ги вадех от устата,тиках му разни чесалки за венци,биберони,ама не...само ръцете признаваше...Ама после се осъзнах,че всъщност не знам какво толкова ми пречи и го оставих да прави каквото иска...Просто това е един период,който ще бъде преодолян скоро и заменен с нещо по-интересно за тях Mr. GreenСега Алина също си лапа ръцете,опитва се и двете даже Mr. Green,ама хич не ми прави впечатление...Браво на Християн,че и той се смее с глас вече Simple SmileЧувството е страхотно,нали?! Flutter

Звездичкова- Hug Hug Hug

Хайде,лека вечер! Hug

Общи условия

Активация на акаунт