Ayça Varlıer & Erkan Petekkaya - стари участия и нови проекти на актьорите ~ 22

  • 22 978
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 381

Berrin: Ahmeet..Bee..nn
Берин: Ахмет..ааааз



Ahmet: Ben kendime söz verdim Berrin, seni untumak için kendime söz verdim ve sözümde durucam!!
Ахмет: Аз, обещах си....на себе си, Берин....да те забравя, си обещах и....ще устоя на това!


 
Ahmet: Nasıl yaptın ha! Вunu bize nasıl yapabildin Hakanla nasıl evlenebildin! Hani biz birimizi çok seviyorduk,hani beni terk etmeyecektin ,hani bana söz vermiştin ben o gittiğim yerde bile sırf sana kavuşanilmenin hayaliyle yaşadım ama bir gün öğrendim ki sen Hakanla.. evlenmişsin!?......BUNU NASIL YAPTIN! ooooh! ooooh! ooooh! newsm78
Ахмет: Как го...направи, я? Как можа да ни го причиниш, това...на нас! Как се омъжи...за Хакан, защо го направи...нали, дето много ...един, друг се обичахме, дето..нямаше да ме изоставиш....откажеш от мен! И още, дето ..бе дала дума, аз...дори, там където...отидох, бях..само за това, живеех...някога, че ще се съберем....но, един ден....научих, че ти....и Хакан, омъжила си се...за него!.... .Това, как можа да го направиш? ooooh! ooooh! ooooh!

 

Последна редакция: чт, 17 ное 2011, 18:49 от KraLeva66

# 16
# 17
  • Мнения: 36 752

Добър вечер. На кого ли звъни Галип....Моите телефони сигурно са повредени  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 18
  • Мнения: 36 752
Кралице, благодаря за превода на диалога. Нали много от пишещите в дизито се вълнуват за съдбата на Берин- Ахмет - ето, че са сложили диалозите....Но тези, които мен ме вълнуват повече ги няма....

Реакцията на Ахмет беше напълно нормална. Той се чувства предаден от Берин....Та тя се е омъжила за неговия съперник. Всеки би реагирал по подобен начин. Но гнева не му позволи да чуе причината за този брак, макар че аз не съм убедена, че той трябваше да се случи на всяка цена. Въпроса беше в ръцете на Берин. Но може би тя се е съгласила на този брак, защото не е вярвала, че Ахмет ще се върне и ще бъде освободен от брака си. Може би Берин се омъжи за Хакан, защото знаеше, че той я обича, влюбен е в нея - може би това й даваше някаква сигурност.

А защо мисля, че решението за този брак беше в ръцете на Берин.....ако някой проявява интерес ще се обоснова.....

# 19
  • Мнения: 36 752
Какво мисля аз, не знам доколко е правилно да пиша имайки пред вид как съм гледала последните две серии, но ще рискувам  Mr. Green
Джемиле изключително много държи да покаже на Али, че не струва за нищо, че вечно й досажда, ядосва се привидно, че вече и в командировка не може да мине без него. Погледнато отстрани така излиза, всички жени са го правили, тя не е първата която се държи така с мъж, който си е изгубил ума по нея, а тя се опитва всячески да се отърве, и да се чудиш на кого да съчувстваш повече на този който досажда или на този на който му е досадно. В предишната серия отбелязахме първите сълзи на Джемиле свързани по някакъв начин с Али, защо си мислех тогава, ами защото понякога ни става мъчно за този досадник, мъчно й стана и на Джемилето, че не се отказва, не знае гордост нито достойнство Али, а продължава да мечтае и обича, колкото и да го карат да вярва че е безсмислено. Така тя никога не би постъпила, така тя не би се унижила, а той продължаваше да упорства, че могат да бъдат едно, макар че не са едни и същи. Но защо все пак тя и Селма допуснаха толкова лесно Хикмет в живота си, а Али не би могъл да се надява на нищо, да не би да ги вЧепетли това че е оставил живота на богат човек и заживял в барака. Може би, но Али не би направил това, защото може и да няма пукнат грош, но има 4 деца и една истинска любов в сърцето си, която не бе угаснала, а се бе разгоряла  с още по-голяма плам. Това нямаше Хикмет, той нямаше любов към Селма а съжаление, нямаше вече и деца на които да желае да покаже промяната си, които да накара да се гордеят с него. Имаше само един досаден холдинг, който с радост напускаше, така както Али с радост би напуснал досадната Каролин, но не и хората които обичаше - Айлин, Мете, Осман, дори Берин, Джемиле и майка си Хасефе. Ето колко богат е Али, за такова богатство си заслужава да останеш, а не да бягаш и да ставаш рибар. Нищо освен любовта не можа да спаси и Хикмет, почувства се жив едва когато една жена забеляза завитата халка на пръста му. Али ще се надява на същото до последно, макар да изглежда че тази му любов е пагубна за него.
Дали Джемиле би прогонила Али отново – може би, за да тръгнат по план нещата на Кенан, защото той разчита на ревността на Али и на ината на Джемиле. Разчита и на случилото се между тях, не случайно ги постави в съседни стаи, може да е  целял да напомни на Джемиле за изнасилването и успя. Аз лично имам малко особено мнение за това изнасилване, много го преекспонират, пък и най-непоносимото нещо от едно изнасилване е унижението, но щом е така, то Джемиле си го е върнала стократно на Али, нали така, или нейното не се брои?



# 20
  • Мнения: 4 381


.....привет, Мамче    bouquet...много хубав...Галип се сътворила, у колажа, дето...звънял....Ето, обади ми се...и аз, търча! bowuu newsm78 Thinking Thinking Thinking Thinking

Последна редакция: чт, 17 ное 2011, 20:27 от KraLeva66

# 21
  • Мнения: 36 752
Сани, не е от значение как и колко пъти си гледала епизодите. По-важно е, какво си разбрала, какво послание си получила от играта на актьорите и поведението на героите. А това което са ти показали героите си го предала по един невероятен начин  Peace Поздравления скъпа.  Hug Ето това ни липсваше на всички.......
С голямо съжаление ще се съглася, че много жени постъпват като Джемиле разбрали, че някой мъж си е изгубил ума по тях. Защо казвам със Съжаление. Защото аз по друг начин разбирам такава ситуация. Гордостта не дава нито обич нито топлина....нищо. А в турските сериали тази гордост е на върха на носа на жените....Сигурно им се вижда много високо и не могат да я надскочат....
Вярно е, Али в момента е женен. Гошкун не желае да прави Джемиле втора Каролин. Но....тази надменност, тази гордост в Джемиле е малко в повече. А тази гордост е защитната реакция на Джемиле, да не падне ниско и да загуби достойнството. По дяволите и фалшивото достойнство и гордост. Та всеки човек има един живот. И трябва да го изживее така, че в края на пътя си да не съжалява за пропуснатото......

Последна редакция: чт, 17 ное 2011, 20:29 от MAMA-AN

# 22
  • Мнения: 4 381


  Kissing Heart Two Hearts  Kissing Heart Two Hearts  Kissing Heart Two Hearts Two Hearts  Kissing Heart

# 23
  • Мнения: 36 752
Цитат
....привет, Мамче bouquet...много хубав...Галип се сътворила, у колажа!

Кралице,

Той Галип си е хубав и без колаж.....Но не зная защо моите телефони мълчат....Твоя как е.... newsm78 Да не би на теб да ти се обажда  Thinking

# 24
  • Мнения: 4 381
...малко, зает...ми се вижда, не му е до...телефони, гукат си...със Сабията, сега! newsm78.... hahaha hahaha Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 25
  • Мнения: 4 381
Мамче, какво ще дават...у "Бахара"..докъде, стигнахме...че не мойм, включи....от снощи, докъде..бяха, стигнали?! Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 36 752
Мамче, какво ще дават...у "Бахара"..докъде, стигнахме...че не мойм, включи....от снощи, докъде..бяха, стигнали?! Rolling Eyes
Тази вечер май ще бъде шамара, но не съм много сигурна.

# 27
  • Мнения: 4 381
  
Разговора..между сервитьора и Нихал, след...случката с Жале, той й...съобщава, нещо...че е УВОЛНЕНА, току-що.. ooooh! ooooh! ooooh!

Nihal'e zarf gelir. newsm78 newsm78 newsm78

Görevli :Nihal! Bunu İzzet Bey  gönderdi. Artık burda çalışmıyorsun .

Nihal : Ne var bunun içinde ?

Görevli : Maaşın. Bu ayın tamamı . Hemen terk et burayı.

Mete : O İzzet Bey nerde ? Odasında mı ?

Görevli : Evet , odasında .

Mete koşarak İzzet Beyin yanına gider.

İzzet : Topla artık kendini yeter. Lazım olanı yaptık işte .

Mete kapıyı açar ve içeri girer .

Mete : Nihal'i neden işten çıkardınız ?

İzzet : Bu seni ilgilendirmez.

Mete : Ekmek parası için çalışan biriyle uğraşmak size yakışıyor mu İzzet Bey ?

İzzet : Çalışanların hakkını korumak sana mı kaldı Mete ? Sen kendi işine bak .

Mete : Pekii . Kendi işime bakıyım . Bıraktım . :img-hyste

İzzet : Ne dedin sen ?

Mete : Kendi işime baktım ve işimi bıraktım. Artık bu gece kulübünde çalışmıyorum. Tamam mı ?

Ve Mete odadan çıkar , gider .

# 28
  • Мнения: 36 752
Продължавам разсъжденията провокирани от поста на Сани.
Джемиле когато видя Али в холдинга беше бясна....Как той убиеца на Хикмет може да има наглостта да дойде и да започне работа в холдинга на човека, когото той е убил.....

Ще продължа след бахара. Приятно гледане  Peace

# 29
  • Мнения: 36 752
Сабито се забавлява с Рухсар и Кемал....След малко Рухсар ще се забавлява със Сабиха, когато се появи Галип  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт