Юли 2006-101

  • 70 301
  • 548
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 1 761
не се страхувай.дори,когато непрекъснато се трепят у дома, братята и сестрите са най-хубавия подарък,който родителите могат да направят на детето си.
след години ще си спомняте с усмивка за случките, от които сега ти се изправя косата.

# 481
  • Мнения: 1 298
Ето снимки на нашата стая.Най-сетне завършена,почти де.Остават столове за бюрото и ТВ.
http://renny.snimka.bg/children/detska-staya.673068

# 482
  • София
  • Мнения: 309
Рени-честита ви детска стая!Момчетата харесаха ли я Simple Smile,удобни ли са тези легълца?Много са ти хубави момчетата,тооолкова си приличат!

НАН-какво ти пречи да излезеш?Нали си имате дворче,изкарайте някое диванче там и си сядай на припек Simple Smile!

Ивка-чакаме снимки с нетърпение!!Дето вика Слави Трифонов към свой гост от там-"Верно ли там готини момичета карат ролери само по бански Grinning?"

Иначе ние днес се върхме от уикенд във Велинград и се влюбих в това място!Страшно ми хареса!Чисто,подредено,много зеленина,река,детски площадки на всяка крачка,тишина,всички карат колелета...абе адски ми хареса!Прекрасен град за живеене!
И хотела беше хубав.Попувахме в басейна,поплацикахме се в джакузито и изобщо-почивка отвсякъде!
Влади беше много щастлив и така..

От сряда съм на новата си работа и се вълнувам много.Дано колегите са свестни и всичко е наред.
Поздрави на всички!

# 483
  • София
  • Мнения: 512
Цецко е болничък, с Т и повръщане, и кошмарно главоболие. Много е зле милото. Дадох му хексалгин, падна Т и главоболието мина и след 4-5 часа наново. Сега дадох панадол, но ефект няма. Сега заспа с висока Т и отвреме навреме проплаква на сън, милото ми:((((

# 484
  • Мнения: 1 240
Ивка, добре дошли  Hug Дано днес Цеци вече е по-добре!

# 485
  • София
  • Мнения: 512
Цяла нощ не спахме, а днес цял ден е ок, дано и нощта е така.

# 486
  • Мнения: 1 298
Ивка давай много течности да не се обезводните.  Rolling Eyes

Дидито кажи как е новата работа?

# 487
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Ивка как е Цеци?

Колко време след изкарана варицела може да се пусне кръвна картина, защото имаме подут лимфен възел, който се появи още преди година, после спадаше и сега пак е подуто?

# 488
  • Мнения: 97
Момичета, здравейте!
Аз да се оплача - пак ще пием АБ май, за четвърти път тази година  smile3511
В началото на Януари пихме Аугментин заради Candida albicans, Staphylococcus aureus и Haemophilus influenzae
Края на март пихме Клацид заради Strеptococcus pyogenes(скарлатина)
Средата на Април пихме Зинат заради Haemophilus influenzae
сега сме средата на май и пак ни откриха Strеptococcus pyogenes в гърления секрет, след вдигане и на температура.
 #CrazyНаправо не мога да повярвам и не мога да разбера от къде ги хваща тези бактерии. Трябва да е от градината или да му е изключително слаб имунитета, та да ги лепи от всякъде. Изследвах се и аз и баткото, но при нас нищо не се откри.
Вече сериозно се притеснявам и се чудя какво решение да взема - натежава това да го спра от градина, поне за лятото, макар че ще подлуди баба си...

# 489
  • Мнения: 1 298
Замислила ли си се за хомеопатично лечение?
Можеш да даваш и  нещо за имунната система.

# 490
  • София
  • Мнения: 512
Много неприятно с болестите на децата. Според мен, ако имаш възможмост го спри от градина и работете за подсилване на имунитета, че децата имам чувството че понякога влизат в очагьосан кръг- болест- пада имунитета и оттам нататък болест след болест Sad
Цеци много заяква, като поседи на село, сега лятото пак ще е там Peace

# 491
  • Мнения: 97
Да и мен ме обземат подобни мисли напоследък...
Градината я спрях за две седмици поне и май ще изведем децата от града поне за едната. Сега съм си поръчала и коластра и се надявам с нея да го подсиля малко.
Аз и преди му давах имуностимуланти, но явно не е било достатъчно. Изпихме почти цяло шише цитросепт и сме на био-гая и подобни от около 3 месеца вече... ама нейсе.
Дано сте здрави всички и дечицата ви - няма по-голямо щастие от усмивката на здравичко детенце Wink

# 492
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Ей ме и мен, да изкарам темата малко по-напред, че  направо ще изпаднем от класацията накрая. Имахме проблеми у дома, но вече са разрешени. Дали сме взели най-доброто решение само времето ще покаже..... Crazy

# 493
  • Мнения: 1 298
Деска какво става,децата добре ли са?
Баща ти как е,раните оздравяха ли?

Аз вторник ще водя Гали на разни процедури заради стрептококите.При лекарката с диагностиката.На момента му прави някакви процедури биорезонанс и му зарежда хомеопатични гранули да смуче.Може да ви звучи смахнато,обаче всичко това при Денис работи.Вече няма алергия и не прави отити.Сега ще видим при баткото дали ще успеем,че още прави ангини...и сливиците са му все големи. Sad

# 494
  • София
  • Мнения: 512
Момичета, в сряда съм на ФМ и треска ме тресе. Забравила съм всичко от бременността си с Цеци, всичко Simple Smile
Как сте? Да ви кажа липсва ми споделянето тук с вас Sad

Общи условия

Активация на акаунт