Юли 2006-101

  • 70 173
  • 548
  •   1
Отговори
# 510
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Канела, изпрати ми на ЛС името ти във Фейсбук и ще те добавя към групата. Тя е затворена и си позволяваме там да публикуваме снимки на дребосите Simple Smile

Аз днес сутринта записах Цвети в първи клас, връчиха ни списъка с необходимите неща, но аз така или иначе отдавна съм ги купила Mr. Green

# 511
  • Варна
  • Мнения: 1 127
Пиги каква е тая гадинка дето се разхожда по екрана Laughing Опитах се да я подгоня и да я размажа. Laughing
Момичета не  съм писала много отдавана и не съм ви казала че в тази информация става въпрос за моя мъж.
http://www.mtitc.government.bg/page.php?category=92&id=5416
Покрай тези събития ни предстоят ни много хубави неща и ако се осъществят ще ви се похваля. Hug

# 512
  • Мнения: 1 341
Ехооо, ето ме и мен!
Деси, Деси, Деси.... радвам се, че всичко е приключило възможно най-бързо! Жалко, че този младеж е изгубил една прекрасна млада дама. Но пък много хубаво за нея, че на време си е показал рогата. Тя е още толкова млада...бъдещето е пред нея. Толкова красиви моменти я очакват. Дано не тъгува, прегърни я от мен. И най-важното...тя трябва да разбере, че не е изгубила абсолютно нищо! И, че няма нищо срамно в това, че е тормозена. Трябва онзи, който си е позволил да я тормози да е засрамен. Аз съм изключително против домашното насилие! Казвам го пред всеки, втълпявам го и на децата, че това е нещо ненормално, грозно и никой няма право да упражнява насилие върху друг! Независимо психически или физически.

Ева83, колкото до повтарянето. Да, ако викам, ако съм изнервена, ако не обяснявам може да се наложи и 100 пъти да повторя. Но обясня ли спокойно защо трябва да се направи дадено нещо, то не ми се налага да повтарям.

Анет, браво на мъжа ти! Горда съм, че има Българи като него!

Аз не знам вече какво за последно съм споделяла с вас, но не ми се иска да е тук. Всичко е ОК, децата са здрави и послушни.

# 513
  • Мнения: 1 761
Пиги-много хубави си направила,че си си прибрала детето.Аз каквато съм този смелчага даже бих го набила.Като бях колкото дъщеря ти тогавашния ми възлюблен едва не ме уби.Като дойдох в съзнание в болницата станах съвсем друг човек,всякакви чувства се бяха изпарили и най-накрая го погледнах без розови очила.Толкова жалък беше,че се чудих как съм била влюбена в него 4 години.
В болницата извикаха полицай,понеже ме бяха закарали цялата кръвясала и полуумряла,почнаха някакво следствие,което спря.Но аз съм безкрайно щастлива,че не се ожених за него, той не беше в състояние да понесе,че съм приета да уча в чужбина и ми се отварят възможности,които той само можеше да сънува.Ама,както и да е, с прости мъже изобщо не си заслужава губенето на време...


Аз чакам момиченце! Heart EyesСебастиан е толкова щастлив,всяка сутрин идва да ми гали корема и казва "добро утро,сестричке".Дано остане така и след като бебето се роди.

Ева83-аз обяснявам какво трябва да направи и ако не го направи не му позволявам нещо,което той иска.Старая се предварително да го подготвя какво следва-това е последното филмче,което можеш д агледаш,ако не го псре,след като свърши няма приказка,няма сладолед, няма пуканки...

# 514
  • Мнения: 1 240
Картинка, къде се загуби? Как върви твоята бременност? Много е мило как Себастиан говори на сестричката си.

Имаме вече три мами, които чакат бебета! Супер! Хайде да видим коя ще е четвъртата?  Laughing

Анет, и аз съм горда, че има такива българи! Стискам палци хубавите неща да станат реалност. Разбрахте ли за момчето, което е спасило английско дете, но се е удавило?

Пиги, честито първолаче!

Вчера гушках новородено бебе, мих му дупето и го обличах!  Heart Eyes

# 515
  • София
  • Мнения: 512
Дю  Hug

# 516
  • Мнения: 1 240
Честит празник на всички деца! Нека растат здрави и щастливи, да имат безгрижно детство и да бъдат много обичани!

Ивка, как сте?

# 517
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 056
Дю, три мами? newsm78 Ивка, Картинка и ...? Ти? Shocked

Анет, едно голямо ЕВАЛА на мъжа ти Hug

Деси, естествено, че правилно сте постъпили! Heart Eyes Такова хубаво момиче, как си позволява този #Cussing out Добре, че е станало преди да узаконят връзката си Praynig

# 518
  • София
  • Мнения: 309
Здравейте и от мен,момичета.
Станало е много интересно в темичката ни,беше позамряла..

Добре дошли на новите мами!

Анет-Поклон за мъжа ти-това са истинските герои!

Деси-съжалявам за дъщеря ти Sad,милата-колко ли и кофти сега..Толкова добър изглеждаше,не мога да повярвам,че такова говедо излезе.Сега да не стане щерка ти да му прости-дръжте я и и говорете.

Аз вече 1 месец съм на работа,харесва ми.Бях редовна смяна,та нямах време за нищо,но от вторник съм 2 на 2-ва и ще ми е много по-добре.
Влади цъфна с варицела,та е ужас сега-треди ден мрънка,хленчи,снощи не съм спала да го мажа и чеша/лекичко/ през час Confused.
Много зле го приема.Не иска да се гледа в огледалото,да се къпе,с усилие го мажа,изобщо е кошмар.Тооолкова ме  е яд,че не го ваксинирах!
Аз също нещо се разболях-много ме боли гърлото от едната страна и ухото-по принцип съм за антибиотик,но до понеделник лекаря ми каза да се опитам с други лекарства и ако не се оправя да започна Аугументин Confused.

Я кажете за Варицелата сега-какво може да го облекчи от сърбежите и болката?


# 519
  • Мнения: 1 240
Дю, три мами? newsm78 Ивка, Картинка и ...? Ти? Shocked

Не аз, новата мама Канела.  Mr. Green

Дидито, аз преди 10 дена за пръв път в моя съзнателен живот пих АБ, толкова бях зле, че едва дишах. Направих остро възпаление на трахеята, но вече съм добре. Аз се влачих 3 седмици болна.
За варицелата - за сърбежите може нещо противоалергично да даваш през устата, а за болката - панадол. При моите деца най-много ги облекчаваше ваната с овесено брашно и обливане с вода.

# 520
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Диди, аз пудрех цялото тяло с ментолова пудра, а главичката мажех с ментолов спирт, че имаше много. Иначе първите 3 дни е най-зле и после се успокояват нещата! Peace

# 521
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Дидито, няма шанс Валеря да се върне при маминото синче, чак толкова заблудена не е. Мисля, че по-скоро наистина не искаше да си признае, че е сбъркала, че не го е преценила правилно, нали всички свалят звезди в началото. Пак добре, че навреме си показа рогата, преди да се е случило нещо по-окончателно.
За варицелата е добре да го къпеш, а не да не го къпеш, така пъпчиците ще завехнат по-бързо, въпреки, че по-старите лекари го отричат. Ако имате вана, можеш да му правиш баня със сода бикарбонат, облекчава сърбежа. Можеш да даваш нещо противоалергично, примерно Перотол, Калергин, това от по-простичките или Ериус, Кларитин, Зиртек, Фенистил Peace

Анет, браво на мъжа ти, такива хора ме карата да се гордея, че съм българка  bouquet

Мене започват да ме мъчат алергичните пристъпи, тази година се спасих заради дъждовете, но започват да спират и резултата днес е налице.  ooooh!

# 522
  • София
  • Мнения: 512
Ако нямате вана, пълниш един леген с хлядка вода, вътре сода и се поливате, после много леко попивате с мека кърпа или го оставяш да си поизсъхне. Сутрин и вечер нещо противоалергично да пие и нещо имунностимулиращо. Двойна доза вит. Ц. И чакате да мине. Няма да го сърби от сиропчето, а от обливането ще засъхнат бързо пъпчиците.

# 523
  • София
  • Мнения: 309
Благодаря за съветите!Снощи с триста зора му ударих  душ и го напудрих-много е труден Влади.Преди малко му излязоха не пъпки,а направо обриви по целите крачета.Не знам-това нормално ли е?
Мен продължава да ме болят и гърлото,и ухото и май ще пия антибиотик.Не издържам вече.

# 524
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Диди, няма смисъл да се мъчиш, взимай АБ. Може и да ти мине без да пише лекарства, но знаеш ли. Аз съм фен на Сумамед, че се пие само 3 дни и само по 1табл. на ден, после си чакаш ефекта Laughing, пък и няма някакви силно изразени странични действия Wink

Общи условия

Активация на акаунт