Блиндирана (метална врата) за апартамент

  • 22 224
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 171
Просто да споделя - ТУНАДОР вече два месеца ме размотават. С договор и 50% капаро все си намират някаква причина, за да се отложи монтажа на вратата. Вече ми писна  Sick

# 46
  • Мнения: 0
ledeno studena да не си си поръчала някаква супер нестандартна врата и затова да се бавят?! Гледай позитивно - ако са ти дали по-къс срок искай си компенсация за забавянето.

# 47
  • Мнения: 680
Просто да споделя - ТУНАДОР вече два месеца ме размотават. С договор и 50% капаро все си намират някаква причина, за да се отложи монтажа на вратата. Вече ми писна  Sick

Ако е минало много време, може да се обърнеш към комисията за защита на потребителите. Те ще дойдат на проверка във фирмата и ще направят протокол. От комисията ще ти се обадят да ти кажат как са протекли нещата във фирмата. И ще вземете решение, изгодно и за фирмата и за теб.

# 48
  • Мнения: 0
Дейзи Венци, питам конкретно колко дебела ламарина, какво оребряване, каква брава, какъв патрон и ако има нещо друго да е важно за сигурността. Външния вид ще го решавам накрая. Благодаря предварително.

# 49
  • В центъра на моретата
  • Мнения: 1 667
Момичета, някой слагал ли е врата със заключване с чип?

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 171
ledeno studena да не си си поръчала някаква супер нестандартна врата и затова да се бавят?! Гледай позитивно - ако са ти дали по-къс срок искай си компенсация за забавянето.

Съвсем обикновена врата сме си поръчали, с нормални размери. Ще ги изчакаме още известно време и после си мисля за господарите на ефира newsm78
А за неустойката - те в договора са писали, че при забавяне с повече от месец ми дължат неустойка в размер на 0,5% от КАПАРОТО, което просто  е смешно.
Просто споделих с вас, за да имате едно на ум за тази фирма Peace

# 51
  • Мнения: 91

Точно така е. Ама аз и по-горе писах, особено пък патроните няма такъв, който да не може да се отвори.
[/quote]

Много правилно.За всяка брава си има майстор. Вратите не се разбиват вече. Отключат, вземат и заключват.

# 52
  • Мнения: 11
ledeno studena да не си си поръчала някаква супер нестандартна врата и затова да се бавят?! Гледай позитивно - ако са ти дали по-къс срок искай си компенсация за забавянето.

Съвсем обикновена врата сме си поръчали, с нормални размери. Ще ги изчакаме още известно време и после си мисля за господарите на ефира newsm78
А за неустойката - те в договора са писали, че при забавяне с повече от месец ми дължат неустойка в размер на 0,5% от КАПАРОТО, което просто  е смешно.
Просто споделих с вас, за да имате едно на ум за тази фирма Peace
Това с господарите едва ли ще ти помогне, по-скоро реклама да им направиш, пък било и такава.....не можете ли де се разберета...егати, криза е , а гледай как се гаврят с хората......


















# 53
  • Мнения: 273
Дейзи Венци, питам конкретно колко дебела ламарина, какво оребряване, каква брава, какъв патрон и ако има нещо друго да е важно за сигурността. Външния вид ще го решавам накрая. Благодаря предварително.

Турски входни врати/водещи на пазара/-характеристики:
Дебелина на крилото от 5,5 см до 7см, двойни стоманени листи от двете страни-по 12мм на страна плътен естествен фурнир,общо 24 мм,с две независими една от друга заключващи системи с по 3 метални шипа от по 16мм/дебелина/.Заключващата система може да бъде КАЛЕ или ДАФ/по избор/това са едни от от най-добрите заключващи системи на световния пазар придружени с брониран патрон.В патрона е вградена тройна защита против проникване.

# 54
  • Мнения: 0
"двойни стоманени листи от двете страни-по 12мм на страна"
 
Два листа ламарина от по 12мм няма ли да тежи около 1 тон. Дебелина на крилото 5.5-7 см ако е кухо каква здравина ще даде. Те и китайските врати изглеждат толкова дебели, но общото мнение е че са слаби.

# 55
  • Мнения: 0
Турски входни врати/водещи на пазара/-характеристики:
Дебелина на крилото от 5,5 см до 7см, двойни стоманени листи от двете страни-по 12мм на страна плътен естествен фурнир,общо 24 мм,с две независими една от друга заключващи системи с по 3 метални шипа от по 16мм/дебелина/.Заключващата система може да бъде КАЛЕ или ДАФ/по избор/това са едни от от най-добрите заключващи системи на световния пазар придружени с брониран патрон.В патрона е вградена тройна защита против проникване.
[/quote]

Сигурно е имала в предвид 1,2мм, а относно брониран патрон - какво имаш в предвид newsm78, до колкото съм запознат и са ми обеснявали какъвто и патрон да си сложиш ако пред него няма отделна бронировка нищо не си направил.

# 56
  • Мнения: 0
Решила да съм да си монтирам блиндирана врата на апартаментчето ми, но бих искала да помоля за насоки и за цени. Моля ви пишете от коя фирма сте доволни и колко ви излезе!
Ние си поръчахме външна блиндирана врата и пет интериорни врати от фирма" Баш майстор" Външната врата  ни монтираха дори преди срока от 5 дни ,който ни бяха дали.За монтажа нямаме оплаквания.Интериорните врати дойдоха също в уговоренив срок .Монтажа беше перфектен.След всичко което прочетох по форумите,ви препоръчвам да ползвате услугите наhttp://www.bashmaystor.com/
Успех с ремонтите Grinning

# 57
  • Мнения: 0
Ние си поръчахме външна блиндирана врата и пет интериорни врати от фирма" Баш майстор" Външната врата  ни  я монтираха дори преди срока от 5 дни ,който ни бяха дали.За монтажа нямаме оплаквания.Интериорните врати дойдоха също в уговоренив срок .Монтажа беше перфектен.След всичко което прочетох по форумите,ви препоръчвам да ползвате услугите наhttp://www.bashmaystor.com/
Успех с ремонтите Grinning

Общи условия

Активация на акаунт