Къде в Пловдив??? - 27

  • 71 008
  • 744
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 249
Здравейте, дами търся си ватиран клин или дебел чорапогащник(за сега) ако имате идеи къде мога да си намеря пишете? Имаше намалени в Кауфланд, но доста надърпани и без номера...и малко на брой. Благодаря предварително за помощта.  bouquet

# 76
  • Мнения: 62
Момичета, я кажете за това магазинче или човек е, (така и не успях да разбера какво е) в Кючука, което/ който се спряга в тази тема за маркови парфюми. Има ли разнообразие? Стоката наистина ли е качествена и не на последно място- как са цените?

Има доста марки,но аз последния път много се мотах докато си харесам...И ми се стори,че има по-хубави мъжки аромати Rolling Eyes Е,избрах си един на Ferre за 70лв./100мл./ за цената не съм 100% сигурна/ Предният път си бях взела Дона Карън и ми харесваше мноого повече.А за качество-приемливо е.Повечето са тестери и миризмата си е трайна. Peace

И aз искaм дa попитaм зa него. Мaгaзинче ли е и къде се нaмирa?

Не знам дали може да се нарече магазин ,защото е на първия етаж на един блок и в едната от стаите продават. Понеже е малко сложно за обяснение ще пробвам да дам адреса да го видите в бг мапс :ул"Бугариево"4 е. От 7-8 години от другаде парфюм не съм купувала , единствено ако търся някой който го нямат. По евтино е с 20-30 лв. а тестерите с още повече.

Последна редакция: нд, 20 ное 2011, 17:10 от elito_elito

# 77
  • Мнения: 221
Здравейте.Къде в Пловдив поправят овлажнители за въздух.Овлажнителят е йонизиращ с топла и студена пара.Моля ако някой има инфо да даде.


# 78
  • Мнения: 4
От къде мога да купя консерва нахут?
А суров?
  bouquet

# 79
  • Мнения: X
Суров съм купувала преди време от Събота пазара,но предполагам,че и на другите има.

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 5 029
Почти от всеки хр. магазин.
Не съм сигурна за консерви, но сух нахут имат навсякъде, дори и в кварталните малки магазинчета.
Иначе: по здравословните магазини или на Четвъртък пазара. Аз си взех от Четвъртък пазара наскоро, бълг. 3лв/кг.

# 81
  • Мнения: 4
*Люба*,*Бенджи*, благодаря много.
Мислех, че тези в магазините са печени и солени,
и не стават за варене.
Супер!
  bouquet

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 5 029
Не, не са. То си пише, че е суров.

Ето такива купувам от магазините:
нахут
и пак

# 83
  • Мнения: 6 206
Не знам дали може да се нарече магазин ,защото е на първия етаж на един блок и в едната от стаите продават. Понеже е малко сложно за обяснение ще пробвам да дам адреса да го видите в бг мапс :ул"Бугариево"4 е. Намира се най-общо до новите Слънчеви лъчи ,зад ресторант Скарата в Кичука ,но с кола се влиза от кръстовището на Вапцаров с Пере Тошев  ,завиваш в дясно посока онкото , после втората пак в дясно малко криви пътя там и после пак втората в дясно блока май е панелен. Втория вход на първия етаж ,вратата се заключва но има звънец "Парфюми" мисля че пишеше. От 7-8 години от другаде парфюм не съм купувала , единствено ако търся някой който го нямат. По евтино е с 20-30 лв. а тестерите с още повече.
Малко дълго стана обяснението, дано не ви объркам!

хубаво е да поясним обаче, че това са оргинални парфюми колкото аз съм професионален футболист
става въпрос за добри наливни в добра опаковка
70 лв е страшно много за наливен парфюм
повече от 15-20 лв не давам, колкото и да го докарват на опаковка

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 4 159
Питах в една друга тема, защото там се споменава за нов магазин на ДМ в Пловдив, но не ми отговориха. И затова си повтарям питането и тук: знаете ли къде има нов магазин на ДМ.

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 40 873
Не знам дали може да се нарече магазин ,защото е на първия етаж на един блок и в едната от стаите продават. Понеже е малко сложно за обяснение ще пробвам да дам адреса да го видите в бг мапс :ул"Бугариево"4 е. Намира се най-общо до новите Слънчеви лъчи ,зад ресторант Скарата в Кичука ,но с кола се влиза от кръстовището на Вапцаров с Пере Тошев  ,завиваш в дясно посока онкото , после втората пак в дясно малко криви пътя там и после пак втората в дясно блока май е панелен. Втория вход на първия етаж ,вратата се заключва но има звънец "Парфюми" мисля че пишеше. От 7-8 години от другаде парфюм не съм купувала , единствено ако търся някой който го нямат. По евтино е с 20-30 лв. а тестерите с още повече.
Малко дълго стана обяснението, дано не ви объркам!

хубаво е да поясним обаче, че това са оргинални парфюми колкото аз съм професионален футболист
става въпрос за добри наливни в добра опаковка
70 лв е страшно много за наливен парфюм
повече от 15-20 лв не давам, колкото и да го докарват на опаковка

Сериозно ли newsm78 чак да не повярваш значи... Joy
Забравила си да добавиш,че Единствените Истински се продават в Мола...

# 86
  • Мнения: 6 206
ами който иска от мола, който иска от другаде...
аз от мола не съм си купила никога парфюм, не за друго, ами защото е с 20 до 30% по-скъп от местата откъдето ги взимам...
но определено има разлика
няма как да си вярваме, че откровени ментета са истински парфюми
просто защото не са

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 112
Новият магазин на ДМ се намира в Кичука, до пазара Хоризонт, зад Слънчевите лъчи  Peace Адресът се води Георги Икономов 2 .

# 88
  • Мнения: 139
popy1979, много, много, много ти благодаря! Поръчахме си маса от Галеро! След 3 седмици обикаляне..кофти е само, че ще стане готова след 45 дни и няма да имаме маса за Коледа и НГ...но може да извадим късмет Simple Smile Hug  bouquet

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 235
От къде мога да купя консерва нахут?
А суров?
  bouquet
Със сигурност консерва нахут има в карфур.
popy1979, много, много, много ти благодаря! Поръчахме си маса от Галеро! След 3 седмици обикаляне..кофти е само, че ще стане готова след 45 дни и няма да имаме маса за Коледа и НГ...но може да извадим късмет Simple Smile Hug  bouquet
Радвам се че бях полезна Hug

Общи условия

Активация на акаунт