Къде в Пловдив??? - 27

  • 71 117
  • 744
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 5 615
Суров нахут има на пазарчето срещу Торакс-зад четв. пазара- 4-4,50 за кг.

В карфур няма меки пъзели-килимчета за под ( монолитни парчета).Моля,ако някой ходи в Джъмбо и има възможност да погледне за наличност и цена.Благодаря  Hug  bouquet



ами който иска от мола, който иска от другаде...
аз от мола не съм си купила никога парфюм, не за друго, ами защото е с 20 до 30% по-скъп от местата откъдето ги взимам...
..
хубави парфюми свекито си купува от Венера май (някъде до водната палата).аз лично си поръчвам от Английски сайтове и пак ми излиза по-изгодно.И са истински,без да съм професионален футболист   Mr. Green

# 91
  • Мнения: 216
Относно парфюмите, и друг път съм изказвала мнение, че особено тези от апартамента в Кичука са ниско, ама много ниско качество ментета, внос от Дубай. Това го знае половината град, но дори и по-малки магазини зареждат от него.
Само се чудя, като му харесвате стоката на човека, и като ви е ок да пазарувате от него, защо му правите лоша и опасна реклама. Обяснено е в пълни подробности къде е мястото, звънеца, публикувайте му и телефона, ако трябва. Обаче той е незаконен, стоката му също.
Тези парфюми си имат официални вносители, които плащат данъци, поддръжат обучен персонал и са единствените, оторизирани да продават дадена марка на нашия пазар. Те са инвестирали  услилия, време и пари в бизнеса си.
И нека после не сме страната на ментетата.
И да поясня, не работя в МОЛ-а, не се занимавам с продажба на парфюми, обикновен клиент съм, на добрите магазини и добрите продукти. Peace

# 92
  • Мнения: 249
Питах в една друга тема, защото там се споменава за нов магазин на ДМ в Пловдив, но не ми отговориха. И затова си повтарям питането и тук: знаете ли къде има нов магазин на ДМ.
Имаме една листовка пусната в пощата и на нея пише, че на 29 септември 2011г. квартал Южен, до пазара ул. Георги Икономов.  bouquet ще откриват ДМ. Това е, което имам тук като информация. Иначе не съм ходила там, така че не знам със сигурност дали е открит.  bouquet

# 93
  • Пловдив
  • Мнения: 4 167
Новият магазин на ДМ се намира в Кичука, до пазара Хоризонт, зад Слънчевите лъчи  Peace Адресът се води Георги Икономов 2 .

Много благодаря   bouquet Пак ми е много далеч, както и останалите три магазина.  Crossing Arms

# 94
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Търся надуваема бебешка кошара, нещо от този тип:
http://www.bgdechko.com/product.php?id=601
http://www.donna.bg/product.php?id=2566
Виждали ли сте в момента някъде из града, че не ми се поръчва по нета? В Джъмбо няма, а в момента нямам възможност да обиколя всички детски магазини. Като цяло търся нещо, което да напълня с топки и където да мога да оставя бебето поне за 10 минути без да се опасявам, че ще падне и ще се пребие.

# 95
  • Пловдив
  • Мнения: 4 167
Обикновена сгъваема кошара няма ли да е по-добър вариант. Има кръгли такива....май Thinking В тази, ако се опита да се изправи има голяма вероятност да не може да запази равновесие. Дъщеря ми е прекарала доста време подскачайки по надуваеми съоръжения, но в самото начало изобщо не можеше да се задържи права, нестабилна е основата, хлъзга се.....

# 96
  • Мнения: 224
Момичета, много ви моля, помагайте! Продават ли някъде от тези uggs на марката Warmbat?  Rolling Eyes Ако някой не се сеща какво са обувките uggs:
http://www.warmbat.com/en/products/women/tall/tall-classic/
http://www.boots-sale.com/bothered-uggs-and.html

# 97
  • Мнения: 139
И още едно питане, да знаете къде мога да намеря преграда за легло, говоря за тези, които са подвижни и могат да се монтират на всякакви легла.

Ще местим малката на голямо легло, но се върти много и се притеснявам да не пада.

Благодаря!

# 98
  • Мнения: 62
Не съм искала да правя раклама , просто питаха къде са парфюмите и има ли доволни за това писах. Може и да сте прави че са ментетата , не споря. Всеки да си пазарува от където смята за добре. Колкото до законното или не като ви пречат ,има си инстанции.
 И за да не давам повече повод за спорове махам подробното описание .

Последна редакция: нд, 20 ное 2011, 17:09 от elito_elito

# 99
  • Мнения: 1 103
UGG съм мяркала на витрината на магазина на Флавия в Гранд!Надуваема кошара- http://www.bebe-best.com/intex-mojat-parvi-basejn-p-26933.html

# 100
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 298
Здравейте, дами търся си ватиран клин

Кори, купих си ватиран клин от китайски магазин Панда /на кръстовището на Руски и 6ти септември/. Струваше 4лв., верно нямат номера, но на мене ми става, а както се вижда съм в 8 месец и съм много доволна

# 101
  • Мнения: 481
И още едно питане, да знаете къде мога да намеря преграда за легло, говоря за тези, които са подвижни и могат да се монтират на всякакви легла.

Ще местим малката на голямо легло, но се върти много и се притеснявам да не пада.

Благодаря!

Такива прегради преди време гледахме в Джъмбо, монтират се на леглото.

# 102
  • Мнения: 60
Момичета, в Пловдив има ли някъде лазерно лечение на хемороиди в някоя клиника? После ще видя и здравните теми, да си задам въпроса и там.

# 103
  • Мнения: 3 459
Къде мога да намеря продуктите на Семпер ?
Обиколих сума ти магазини и никъде нямат.  Confused

# 104
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Къде по това време на годината мога да намеря цял бански?

Общи условия

Активация на акаунт