Отговори
# 15
  • Мнения: 6
Добро утро и честита тема!!!   bouquet

# 16
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен Simple Smile

От новата темичка разбрах, че Никша вече е родила! Да и е живо и здраво момченцето!
Още не съм допрочела предишната тема, затова сега само запис....и после се връщам!

Пожелавам на всички мами хубав и усмихнат ден!  Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 104
Добро утро!
Слънчев и усмихнат ден ви пожелавам  Nature Sunny!
Аз както мислех да не купувам друга количка така вчера харесах една в продавалника,та днес ще отида да я видя.Още се двуумя,де.Ще видим.

# 18
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 735
Добро утро,

аз пък съм загледала един вибриращ шезлонг на Mamas and Papas и доста му се чудя...

# 19
  • София
  • Мнения: 5 285
Гледам, за болката сте говорили. Много е странно, някак самото усещане избледнява с времето и накрая остава неясен, мъглив спомен. Моето първо раждане беше сравнително скоро, но вече се обвива в мъгла. Преди 10-тина години ми се случи много тежка операция, сложна, болезнена и с продължително възстановяване, дълго след това научих, че живея втори живот. Помня само, че много ме болеше, а майка ми твърди, че съм я питала въобще има ли смисъл да живея при това положение и дали болката спира. Ами има смисъл. Просто постепенно споменът угасва и физическото усещане се забравя. Пък и всички казват, че всяко раждане е уникално – какво пречи този път, точно сега, да предположим, че сигурно ще е по-добре?
Преди време ви бях споменала колко адекватен е този седмичен календар, но си позволявам да дам линк към днешния ми мейл, мисля, че е точно на място: http://pregnancy.baby-gaga.com/calendar/week33  Споменава признаците за преждевременно раждане и методи за подпомагане на бебето да се обърне с главата надолу, има информация за индуцираното раждане и последиците от това. Pitocin е синтетичен окситоцин, това, което се поставя в болниците.


Dimitrina8405 и tani4ka111, чудесни новини!

Niksha, честита радост!

# 20
  • Мнения: 1 516
Теди, за темичката




Добро утро :





Тая сутрин се събудих подута като балон - ръцете , лицето .... за краката не съм сигурна ... А така си мислих ,че ще ми се размине тоя път  Tired

# 21
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 331
Ей тия от БТВ са направо за  #2gunfire Как може в 8-9 часа сутринта да дават супер подробен репортаж за серийни убийци, изнасилвачи, с описание какво били направили, как го били направили, къде са им изпълнявали смъртните присъди и т.н. Ако може филм на ужасите да пуснат, за по-висок рейтинг.

# 22
  • Мнения: 47
Теди, за темичката




Добро утро :



премери си кръвното


Тая сутрин се събудих подута като балон - ръцете , лицето .... за краката не съм сигурна ... А така си мислих ,че ще ми се размине тоя път  Tired

# 23
  • Мнения: 47
премери си кръвното
Теди, за темичката




Добро утро :



премери си кръвното


Тая сутрин се събудих подута като балон - ръцете , лицето .... за краката не съм сигурна ... А така си мислих ,че ще ми се размине тоя път  Tired

# 24
  • София
  • Мнения: 695
Ей тия от БТВ са направо за  #2gunfire Как може в 8-9 часа сутринта да дават супер подробен репортаж за серийни убийци, изнасилвачи, с описание какво били направили, как го били направили, къде са им изпълнявали смъртните присъди и т.н. Ако може филм на ужасите да пуснат, за по-висок рейтинг.

Добро утро и от мен...


И аз това хванах преди малко...То новините са същите - аз вече от година избягвам новините точно заради тази причина - само черна хроника и стресиращи новини... Има държави в които със закон са задължени медиите да представят само малък % лоши новини... ама тук сме си Бг...

# 25
  • Мнения: 47
добро утро на всички. Мен снощи ме боляха и двата яйчника, четох из нета, но не попаднах някой да са го боляли в 9-ти месец. Днес нищо ми няма.

# 26
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 331
Да така е, аз затова избягвам да гледам новините по БТВ и Нова, предпочитам по Националната ТВ, че са по-умерени.

# 27
  • Мнения: 0
Добро утро, момичета! Нека деня ни бъде изпълнен с положителни емоции!!! Wink

Теди, мерси за новата темичка!   bouquet

Май за пръв път се класирам на една от първите страници  Laughing

 smile3501 Честито на Niksha i GJK! Да са им живи и здрави бебоците!

Аз днес мисля да се разходя до Бебемания-да видя има ли нещо интересно  newsm78

# 28
  • Мнения: 1 516
Нямам други симптоми на високо кръвно , но ще го измеря ... Дано да имат апарат долу в аптеката , защото аз нямам  newsm78


arma76, когато правиш цитат, пишеш след последния таг [/quote] , за да се види добре какво си написала  Hug

# 29
  • Мнения: 47
Нямам други симптоми на високо кръвно , но ще го измеря ... Дано да имат апарат долу в аптеката , защото аз нямам  newsm78


arma76, когато правиш цитат, пишеш след последния таг
, за да се види добре какво си написала  Hug
[/quote]ок мерси, но съм нова и още не съм свикнала. виж го това с крувното, че една приятелка така се изду и беше вдигнала 140/90

Общи условия

Активация на акаунт