Анорексичките ли са на мода?

  • 8 116
  • 156
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Хубави тела имаха момичетата.
И, да, възможно е да си слаб и да имаш бюст. Въпрос на генетика.

# 31
  • Мнения: 1 129
На мода за какво и за кого? Ако е да се кършат голи пред надървени чичковци, които с влажен поглед да им пъхат парички по дупките - да, на мода са. Не, че е лошо да си слаб, но когато това е в комплект с грозно лице, топирана коса и празна главица ми идва въз повечко. Ама всеки с вкусовете си, незадоволени не са останали момичетата!

# 32
  • В Космоса
  • Мнения: 9 884
Ма то не е лошо да си слаб, напротив хубаво е, но да си кльощав, сух, скелет - не мисля. Единствено навява чувство на болнавост някаква и ни помен от красота и сексапил.

# 33
  • Мнения: 18 051
Единствено навява чувство на болнавост някаква и ни помен от красота и сексапил.

Обаче пък говори за самочувствие  Laughing, или за липса на огледала.
За мен са си откровено грозни- телом и ....и в лице

# 34
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Не знам дали са на мода,но на мен не ми харесва прекалено слабите както жени,така и мъже.Аз мисля,че тази мода с анорексичките лека полека си отива.

# 35
  • Мнения: 21 675
   Стига да са с хубаво лице, могат да са колкото си искат кльощави, за моя вкус.
   Но по въпросите на кълченето и малко по-наляти да са, пак никой няма да ги върне. Всякакви кълчещи се има.

# 36
  • Мнения: 2 175
Що ли не съм видяла зрял мъж да тръгне с някоя заради модата?  Joy hahaha

# 37
  • Мнения: 18 051
Що ли не съм видяла зрял мъж да тръгне с някоя заради модата?  Joy hahaha

А незрял такъв видяла ли си  Joy

# 38
  • Мнения: 2 175
А сред тийновете всичко е възможно..вече...)))

# 39
  • Мнения: 592
Анорексичките като такива никога не са били на мода, защото те са в болницата, но приличащите на анорексички отдаааавна не са! Това че има няколко дизайнера педераси, които ги ползват, не значи че това е модата. Питайте пластичните хирурзи и ще видите че от няколко години суперслабите жени изобщо не се котират, защото всички искат на еди коя си циците и на еди коя си задника. Друго си е "Очи влажни, ръце пълни!" !!! Предпочитам свиленградско малеби пред кадрите на Освиенцим, да ме прощават жертвите....

# 40
  • Мнения: 24 467
...Предпочитам свиленградско малеби пред кадрите на Освиенцим, да ме прощават жертвите....
На анорексията или на Освиенцим?

# 41
  • Мнения: 592
...Предпочитам свиленградско малеби пред кадрите на Освиенцим, да ме прощават жертвите....
На анорексията или на Освиенцим?
второто....

# 42
  • Мнения: 4 668
Много обичам такива теми  Twisted Evil Винаги от постовете става ясно коя съфорумка е дебела  Laughing
п.п. Тези двете не са хубави .

# 43
  • В Космоса
  • Мнения: 9 884
Много обичам такива теми  Twisted Evil Винаги от постовете става ясно коя съфорумка е дебела  Laughing
п.п. Тези двете не са хубави .
По-скоро става ясно кои са анорексично слаби. Просто не мога да повярвам, че някой може да хареса подобно тяло, освен ако и той самия не притежава такова.

# 44
  • Мнения: 5 710
Модерни са такива тела, да. Нещо педофилско провокират сигурно - някакво влечение към неразвитото ( ханш, бюст). Познавам такива момичета, имам много близка приятелка, видна столична плейгърлка - същата физика - кости и една огромна глава, с огромна коса.
От години 'кара' на салата от краставици ( без подправки), фреш от грейпрфут ( с лед отделно) и ( според мен) много кока.
Готиното на такива физики е, че могат да облекат всичко, което си пожелаят.
Дебелунгер като мен няма как да не завиди:)

Общи условия

Активация на акаунт