Анорексичките ли са на мода?

  • 8 109
  • 156
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 18 009
Готиното на такива физики е, че могат да облекат всичко, което си пожелаят.
Дебелунгер като мен няма как да не завиди:)

Не мисля, че всичко им стои добре, в никакъв случай.
А ти що така лесно се предаде да те преброят към дебеланките  Wink

# 46
  • Мнения: 243
Ей сега ще се преброим злобните, недоклатени и завистливи дебелани, дето кой пък се е прежалил да спи с нас. Mr. Green
Не съм "недоклатена", нито пък дебела, е, признавам си,че съм мааалко от злобничките  Blush но също съм на мнение, че това на снимката е прекалено слабо и по моите разбирания никак не  е красиво  Naughty Е, може пък и аз да не разбирам  Thinking

# 47
  • Мнения: 64
. в темата се пита за нещо, което е факт от много години, не е от днес. чудно ми е - сега ли го забелязахте? ами че по магазините открай време няма номера за по-неанорексични дами.
. конкретно тези, дето са на снимките, не ми се коментират. няма какво.

# 48
  • Мнения: 21 583
   Това на снимките е грозно в главата - и затова е грозно цялото.
   Но няма какво да им се чудим - за моделки стават много слаби мацки, понеже са като закачалки и всичко им стои добре. От години се говори защо са толкова слаби и невръстни моделите, но явно такива ще си и останат.
   Проблема е дали е здравословно - би могло да бъде, това си е въпрос на обмяна. От личен опит мога да кажа, че в годините, че и десетилетията, в които  корема ми беше залепен за гърба и можех да си хвана глезена между палеца и показалеца се чувствах в пъти по-добре от сега, направо хвърчах от лекота, и като че ли бях и по-здрава...
   
  Анорексията, обаче, е болест, а по тая логика поддържането на ниски килограми чрез лишения не трябва да се препоръчва, естествено.

# 49
  • София
  • Мнения: 2 217
А нещо за лице не се ли споменава? То не, че има и тяло...
Тъкмо щях да пиша, че много кльощав тоя травестит  Mr. Green
Тъкмо това щях и аз да река....Много са грознички за мен
Предпочитам такова телце....http://cmexota.ru/uploads/2011/08/16/ero01.jpg

# 50
  • Мнения: 22 036
Аз чета модни и жълти списания само в лекарски кабинет, докато чакам. Направи ми обаче впечатление вида на Анджелина Джоли.
Сега е мноооого, мнооого слаба.
Честно казано, по-ми допадаше преди, когато пак беше слаба, но е и анорексична.
Аз се лутам в килогламите и ту съм слаба, ту дебела - това в рамките на 50 - 70 кила, което за ръста ми от 165 е драстично - но никога не съм изглеждала анорексично.  
признавам, че дебела съм била.
И пак, този болнав и измъчен вид, някак не ме влече.

# 51
  • Мнения: 24 467
Цитат на: link=topic=624057.msg20289256#msg20289256 date=1321597202
Цитат на:  link=topic=624057.msg20289187#msg20289187 date=1321596279
Цитат на:  link=topic=624057.msg20289044#msg20289044 date=1321590830

Предпочитам такова телце....http://cmexota.ru/uploads/2011/08/16/ero01.jpg
Въх, аз също.
Дали не съм дебела, щом харесвам дебели жени?

# 52
  • София
  • Мнения: 23 107
Мацката с уж супер тялото от снимката според моите възприятия е грозна. И то не заради кльощавата си фигура, а като цялостна визия. Иначе да - идва ми по-слаба от нормалното.
Моят вечен идол и мярка за красота е  Синди Крауфорд  плюс 99 % от манекенките от 90-те години.  Grinning

Не мога да се удържа да не постна част от елита.


За дебела - ще се прежаля, за злобна - също, но за недоклатена - ще ме прощавате!  Mr. Green

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 6 609
Явно и тази година няма да съм вървежна. Laughing

А,сега прочетох поста на Бижу.Той сам за себе си е доста злобничък.

Последна редакция: пт, 18 ное 2011, 13:45 от slavka70

# 54
  • София
  • Мнения: 2 217
Джуди, това за теб е дебела жена, така ли? Тя дори не е закръгленка....Според мен...
Да се включи някой мъж, моля...

# 55
  • Мнения: 4 300
Дойде ли време да си пускаме снимките ( по бански) и да си обявим номера на сутиена?

# 56
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Кое пък му е злобното на поста на Бижу? Чиста ирония.

# 57
  • Мнения: 24 467
Джуди, това за теб е дебела жена, така ли? Тя дори не е закръгленка....Според мен...


Абсолютно е дебела. Затова я харесвам.

Кое пък му е злобното на поста на Бижу? Чиста ирония.

И не само той.

# 58
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Дойде ли време да си пускаме снимките ( по бански) и да си обявим номера на сутиена?

Рокси, ти ли си на аватара?  Grinning

# 59
  • Мнения: 4 300
Аз, но в действителност съм с по големи гърди, тук са малко сплеснати от спортния модел бански и за по добра аеродинамика по време на ежедневната ми двучасова грижа за себе си. Като мина след това през сауната и релаксиращия масаж и съвсем спокойно си запълвам 75Д.
Иначе съм копие на Моника Белучи, но с по хубави крака и задник  Blush

Общи условия

Активация на акаунт