Анорексичките ли са на мода?

  • 8 126
  • 156
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 788
Аз харесвам кльощави тела за жени.
И специално тези на снимките не ми се виждат чак анорексични.
Иначе лицата им и аз не харесвам.

# 61
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Струва ми се, че Рокси току що се самономинира за Златно огледало.

# 62
  • Мнения: 24 467
Не става, очите й са прекалено големи.

# 63
  • bulgaria
  • Мнения: 310
[..http://cmexota.ru/uploads/2011/08/16/ero01.jpg
[/quote]

1:1 с моето тяло Blush. И все пак..аз се стремя към по-кльощавия тип фигура и вечно съм на диети и с мускулна треска. Да си призная, на моменти така ми писва, че ми иде сама да си ударя два шамара. Вероятно робувам на модата или съм комплексирана, знам ли smile3506. Но е факт, че когато съм кльощава се чувствам лека, ефирна и пълна с енергия + каквото и да облека изглеждам добре.

# 64
  • Мнения: 17 546
А,сега прочетох поста на Бижу.Той сам за себе си е доста злобничък.
Да, най-паче съм злобна, после и всичко останало!  Twisted Evil

# 65
  • Мнения: 371
Аз пък не мога да си представя как една много слаба жена би могла да има сочен и хубав бюст? Силиконовите не попадат под този въпрос.
Аз лично отслабвам много бързо, но това винаги се отразява първо в лицето ми, а после на бюста ми.
Затова предпочитам да си поддържам едни постоянни килограми Peace

Има има, ама няма да показвам снимка

# 66
  • София
  • Мнения: 23 130
Имах една съученичка - много слаба, но с голям бюст. Чудо на природата!  Grinning
Кофти вариант е да си дебела, но с малък бюст.

# 67
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Слаба с голям бюст, да, но анорексична с голям бюст не съм виждала. Сигурно изглежда много изродско.
Имам една позната, ама направо скелет бе, жив скелет. Гледам, че се изтипосала във фейса за някакъв конкурс. Хората се осъмниха във фотошоп. Наистина е много неестествено, главата една голяма...

# 68
  • Мнения: 7 837
Анорексичките винаги са били на мода, докато родиш първото си дете. След второто, най-късно, им обявяваш война  Laughing

Иначе, хубаво е да си премерим глезените преди щолено-свинския сезон.

# 69
  • София
  • Мнения: 23 130
Анорексичките винаги са били на мода, докато родиш първото си дете.
Недоумявам как една болест може да е на мода.
Да си слаба е едно, да си анорексичка е нещо друго, при това животозастрашаващо.

# 70
  • Мнения: 22 036
От както се преместихме в Австралия, мъжът ми е много доволен. Той твърди, че тук девойките са по-надарени.
аз не гледам и не разбирам.
Но е факт, че тук дебелея и отслабвам, но размера на сутиена си е един и същт.

# 71
  • Мнения: 371
Тези на снимките въобще не са анорексички, просто са много, много слаби и са изчистили всички мазнини

# 72
  • Мнения: X
За мазнините не съм много сигурна, но грам мускул нямат. Хем слаби, хем отпуснати изглеждат.

# 73
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Тази сутрин, пиейки си кафето, направо се задавих като видях това и това. Снимките бяха към тази статия.  ooooh!


На мен тези пък изобщо не ми се виждат прекалено слаби. За мен са нормални. В лицата, обаче, не ми харесват.
Аз съм прекалено слаба - ок. 47кг на 170см. Ям, даже на моменти се тъпча, просто не мога да напълнея. Цял живот съм била такава. Не съм болна /да чукна на дърво, де/.
Спец. усилия да напълнея /в смисъл режим на хранене и т.н./ не правя. Чувствам се добре в тялото и се съоразявам с дрехите, които обличам за фигурата си.

Но да ви кажа се дразня, като някой направи забележка за килограмите ми. Не всеки може да бъде хармоничен.
Това, че човек е слаб, не означава, че не яде или е анорексик.
Аз също не правя забележки на дебелите си колежки и познати, защото, според мен, е некоректно.

# 74
  • Мнения: 2 216
Ужасно зле изглеждат тези момичета, а не искам да знам как се чувстват.
Обсъдили сте ги подобаващо. Искам само да добавя, че по мои наблюдения мъже с мнооого властни майки ги харесват. Сигурно има обяснение

Общи условия

Активация на акаунт