Жената СТРЕЛЕЦ!-2 част

  • 78 476
  • 479
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 104
'Гъз път да види'-  Laughing Много смешно ми става от този израз, тъй като е толкова типичен за нас   Mr. Green
А какво мислите за сломяването на духа при Стрелеца? Някъде бях чела нещо от сорта на "Дай на Стрелеца нищо да не се случва и вече е изпаднал в депресия". При мен за жалост ми звучи доста достоверно.
Фаина, много хубаво си описала типичните неща, това за непостоянството да е толкова вярнооо...Чак яд ме хваща! Дори понякога си мисля, че е липса на воля. Но за разлика, нещо стане ли ми интересно, мога цял ден да отделям внимание само и единствено за него. След седмица пък не можеш да ме накараш пак да го погледна.  #Cussing out Joy

# 211
  • ❌❌❌
  • Мнения: 779
Да, Vallie``, Стрелецът е склонен към депресии, но бързо излиза от тях, защото я е намерил нещо интересно за правене, я се е влюбил в някой непознат, я нещо друго... въпросът е да има действие! newsm68 Това, което може да убие типичния Стрелец, е скуката. "Ако всичко ѝ стане скучно може едва ли не да си пререже гърлото, за да има нещо интересно." - това, смятам, описва всичко прекрасно smile3521

Вие как се влюбвате? Heart Eyes Как се обвързвате? Flutter

Аз примерно на ден мога да се влюбя в 10 различни човеци Mr. Green, дето бог знае къде съм ги срещнала, но всичко е толкова мимолетно, че като се прибера в нас, не помня къде съм ходила, а какво остава да помня някакви лица, в които някога си съм била "влюбена" Laughing Това е вече минало все пак, а Стрелецът обича и често живее в бъдещето Peace Това е много характерно за типичните Стрелци, което ни прави и много големи мечтатели Simple Smile
Иначе за обвързването - с кървав пот Twisted Evil! Така лесно не се давам Sunglasses и дори често се страхувам от обвързване. Blush Стрелецът, казват, е идеалист. Не знам за вас, но за мен важи с пълна сила Rolling Eyes Но обвързани ли сме, смятам, че сме много лоялни (жените Стрелци) Simple Smile Ние сме честни хора и не обичаме лъжата - нито да ни лъжат, нито ние да лъжем Peace

# 212
  • Мнения: X
Мда... Фаина описа много характерни за нас черти, особено това, че започваме, не завършваме, след като изгубим интерес. Относно депресиите, аз също бързо излизам от тях. Много обичам животните, прибирам от улицата, като не мога-храня ги. Много сме всеотдайни, искреността като че ли е качеството, което най-много ценим у хората, както и чувството за справедливост. Аз смятам, че сме една изключителна зодия, с много повече положителни, отколкото отрицателни качества. Всичко е субективно, разбира се. Бързо се влюбвам, ако изживея всичко наведнъж, бързо разлюбвам, освен ако не уважавам до безкрай.

# 213
  • Перник
  • Мнения: 4 867
Аз пък не съм много съгласна с това, че започваме, но не завършваме. Или поне за мен лично не важи. Единственото нещо, което съм започнала през живота си и не съм довършила е докторантурата.  Всичко друго си го гоня до край.  Peace

# 214
  • Мнения: X
Браво, аз още бакалавъра влача...  ooooh!

# 215
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 802
Аз пък не съм много съгласна с това, че започваме, но не завършваме. Или поне за мен лично не важи. Единственото нещо, което съм започнала през живота си и не съм довършила е докторантурата.  Всичко друго си го гоня до край.  Peace
Съгласна съм. Почти няма нещо, което да съм започнала, а да не съм завършила.
Как се разбирате със зодия Близнаци?
Синът ми е Близнаци - за мен най-трудната зодия, с която съм имала вземане-даване.

# 216
  • Перник
  • Мнения: 4 867
Аз пък не съм много съгласна с това, че започваме, но не завършваме. Или поне за мен лично не важи. Единственото нещо, което съм започнала през живота си и не съм довършила е докторантурата.  Всичко друго си го гоня до край.  Peace
Съгласна съм. Почти няма нещо, което да съм започнала, а да не съм завършила.
Как се разбирате със зодия Близнаци?
Синът ми е Близнаци - за мен най-трудната зодия, с която съм имала вземане-даване.

И моят син е близнаци  Simple Smile На моменти се разбираме идеално, на моменти, както казва мъжът ми, ще се избием  Crazy А той е едва на 7 години, не ми се мисли след някоя година какво ще правим  ooooh!

# 217
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 802
На моменти се разбираме идеално, на моменти, както казва мъжът ми, ще се избием  Crazy А той е едва на 7 години, не ми се мисли след някоя година какво ще правим  ooooh!
Точно!  Crazy Дъщеря ми е Дева - там като че ли нещата са по-лесни.  Simple Smile

# 218
  • ❌❌❌
  • Мнения: 779
Като цяло целите на човек са свързани с 10 дом, ама да не навлизаме в подробности... Mr. Green

Аз също съм много целеустремена, дори повечето ми близки ме имат за упорита, което е така, но съм склонна да се откажа, ако въпросното нещо ми е станало безинтересно. Whistling Не само че съм склонна - аз се отказвам. Mr. Green Както казах - живея за свободата. Тя е движещата сила в моя живот. А за мен свободата е не да правиш каквото си искаш (това е анархия), а да не правиш това, което не искаш. Wink В това отношение се чувствам много, много свободна! smile3535

Разбирам се с всички. Flutter Не се сещам за представители на конкретна зодия, с които да не меля брашно. Е, някои определено не ги искам в обкръжението си Mr. Green, но това не зависи от зодията. Party Жени Телци и Деви са ми скучни Mr. Green, но мога да се нагодя и по тях... стига аз да искам. Sunglasses Пък и като ги стрелна веднъж, те после сами намират подхода към мен. Mr. Green
Мъжете Близнаци са доста абстрактни и своенравни. Peace Между Стрелец и Близнаци има много прилики (непостоянството, променливия характер и т.н.), но и много разлики. Въпреки всичко - това е оста на ума. Към Близнаците се подхожда с ум, а не с действие, както би било при едно дете Овен. Peace

Поздрав, дами! Hug

# 219
  • София
  • Мнения: 9 337
Аз пък се разбирам страшно с близнаци, но трудно меля с риби, но не с всички, рибите които са по-близо до водолей са по-поносими. Най-много се разбирам със себоподобни.

# 220
  • Мнения: X
Бързоащата се, аз съм по същия начин, но мъжа ми е риба (близо до водолей). Разбираме се, но ме влудява потайността му понякога. Иначе прави всичко за мен, и трябва да съм блгодарна.

# 221
  • София
  • Мнения: 9 337
И мен това ме влудява в рибите, баща ми в риба никога не знаеш какво мисли или какво ще направи. Най-добрата ми приятелка също е риби, но е февруари и е малко по-окей положението.

# 222
  • ❌❌❌
  • Мнения: 779
И мойто баща е Риби. Sunglasses Ама много въздушна Риба. Асцендентът му е Водолей и доста планети - също. Не мога да преценя кое е повече Crazy - типична Риба или типичен Водолей... hahaha Абсолютна мистерия. Смея да кажа, че никой не го познава. Много малко хора могат да се докоснат до него, най-малкото трябва да са духовно извисени. Разбирам се с него, имаме усет и подход един към друг, но два часа ако ни заключат в една стая... #Shocked Е, невинаги, ама в повечето случаи ще се избием. Mr. Green

Жените Риби са мноооооооооооого различни от мъжете Риби. Peace

# 223
  • София
  • Мнения: 9 337
Ние и за по-малко време ще се избием

# 224
  • Перник
  • Мнения: 4 867
https://hotzodiac.wordpress.com/2015/05/03/%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0 … D1%81%D0%BA-22-2/

ЖЕНАТА - СТРЕЛЕЦ БИЛА НЕПРЕДСКАЗУЕМ РИСК ! ВЯРНО ЛИ Е?  newsm78 #Crazy  bouquet Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Heart Eyes #2gunfire

Написаното е 99 % вярно за мен. Запетайките на грешните места ми избодоха очите, докато четох, но ние стрелците сме перфекционисти, какво да се прави  Wink

Общи условия

Активация на акаунт