Петъчна: Сексуални гафове

  • 91 882
  • 551
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 135
Извинявай, но силно се съмнявам, че това е гаф. Според мен е грижливо планиран ефект, да не кажа отмъщение. Защо - ти ще кажеш.  Mr. Green
И това със зъбите е стар номер за разкарване на напористи мераклии...  Whistling

Ся като се замисля..май си права  Laughing...но пък е минало заминало!!!  Peace

Относно зъбките..не съм съгласен...същите ме търсиха после доста време...явно толкова си могат...кой знае...то с времето идва и опита!!! Laughing

     Приятелка, която завърши медицина разказваше, че докато са ходили на стаж в Бърза помощ редовно са ги викали да помагат на двойки, заклещили се в асансьора.

Подобен случай видях на морето преди няколко години...не знам как са го преживели...метнаха им един чаршаф отгоре да не смущават плажуващите и директно у линейката!!! Laughing

# 76
  • Мнения: 2 161
Аз в трети клас надрах на Асен лицето, защото ме целуна. И едното му око беше леко затворено, правете сметка какъв бой яде. Асен беше една глава по-висок от мен, но горкия, много си изпати. На следващия ден жално-жално гледа и ми носи дъвка. Взех дъвката, но му казах, че пак ще го надера, ако ме целуне. И така, всеки ден ми носеше по нещо, но не ме целуна повече. Сега си мисля, че ако се бяхме оженили с Асен, живот щях да си живея. Хем подарява, хем нищо не иска в замяна, само гледа.

# 77
  • Мнения: 122
Ясно... Шанел обича да я четат гледат...  Whistling

# 78
  • Мнения: 2 161
Ами обичам и както се вижда, евтина съм - дъвка, курабийка...

# 79
  • Мнения: 122
Ами обичам и както се вижда, евтина съм - дъвка, курабийка...

Не ми казвай, че в момента дъвчеш...  Mr. Green

 Hug

# 80
  • Мнения: 2 161
Не дъвча, за каква ме мислиш!!! Смуча.

# 81
  • Мнения: 121
Дааа, даааа -продължавайте Joy Joy Joy

# 82
  • Мнения: 2 161
Видя ли как го разплаках?

# 83
  • Мнения: 121
Него не знам, ама мен успя, със сълзи се хилих.

# 84
  • Мнения: 122
Видя ли как го разплаках?

Има един виц, който завършва така: "Ти не си Цар, ти си Господ" (в случая ще е женски род) ... но няма да го разказвам тук...  Whistling

# 85
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 417
 Ето и от мен един гаф: с един сме и се готвим за бурна нощ  Flutter. Аз съм се подготвила, почистила съм се, сложила съм секси бельо, абе всичко е точно, минаваме през магазина и си взимаме лубрикант за горещи нощи. Лягаме си, целувки-милувки, туй-онуй, той ме маже кавалерски и почваме ... и тъкмо започваме и мен като започва да ме пари, гори и щипе, не е истина. Ми толкоз беше със секса онази вечер, а и голямо миене му ударих.

 Имам и друг случай - с гадже съм, това преди 100 години, спим у тях, правим каквото правим и аз отивам в банята да се мия, на връщане установявам, че майка му лежи на дивана в хола (от където се минава за да се стигне до спалнята) и кротко си ме гледа как притичвам!  ooooh! Embarassed

И последно, случай на приятелка - решават с гаджето си, че ще правят анален секс, като за целта взимат лидокаин маз. Идва момента, тя се намазва, изчакват 2-3мин и започват секса, всичко точно, е да, ама не! Малко след началото на пича му пада, понеже какво правил-струвал и не сложил презерватив, та и двамата се оказали обезчувствени!  Mr. Green

# 86
  • Мнения: X
Хаааах, това с нахълтването в чужди спални ми се е случвало. Наврях се в спалнята на родителите на един приятел. То, вярно, че съм много неориентирана в нова обстановка. Но какво да направя, като младежите не се усещат да отлетят най-накрая от семейното гнездо.
И това с реакцията към лубрикант ли, талк ли беше... ми се е случвало. Няма такъв сърбеж. И в най-прекрасния момент се случи...Гаджето ми се чудеше дали да не вика бърза помощ.

# 87
  • Мнения: 322
Има един виц, който завършва така: "Ти не си Цар, ти си Господ" (в случая ще е женски род) ... но няма да го разказвам тук...  Whistling

Любимият ми виц напоследък  Mr. Green

# 88
  • Мнения: 6
аз пък от доста време не съм правил секс така че не мога вече да си спомня какво беше това...

# 89
  • Мнения: 631
Секс на масата в един момент мъж ми (тогава гадже) вика - "Абе вие на тая маса как ядете?"

Спя, мъж ми се прибрал и започнал някакви си офанзиви а аз в сънено състояние му казвам - "Марш от тук, аз съм омъжена ако те види мъж ми ще те убие...."

Секс в спалнята, креватчето на детето до нас и в един момент се чува " Айдееееее и ааааааз"

Общи условия

Активация на акаунт