Петъчна: Сексуални гафове

  • 91 900
  • 551
  •   1
Отговори
# 345
  • Германия
  • Мнения: 240
Като казахте презерватив..и аз съм имала такива случаи..къса ни се значи презервативът, сменяме го, всичко ок. Два дни по-късно, при ходене до тоалетна от мен излиза парче презерватив.  Shocked А и не питайте, как си изкарах акъла, защото бях в цикъл и в първия момент ми заприлича на кърваво парче кожа.  Mr. Green Втори случай- пак се къса..продължава ме с ръчички, при което аз на шега му казвам да потърси, дали случайно няма пак някое парченце вътре..след 2 минути наистина изкара парчето..скъсахме се да се смеем.. Laughing От тогава, като се скъса презерватив, първи бива щателно проверен за липсващи парчета, преди да го изхвърля.   Whistling

# 346
  • Мнения: 133
Е те това си е истински сексуален гаф...... doh

http://www.vsekiden.com/107827/germanets-opita-da-nasili-sharan/

# 347
  • Мнения: 135
Мдаа..това с тампона  newsm78..помня детето като беше мънинко и ходеше на градина..потекла му кръв от нослето..госпожите и сложили памуче..обаче памучето незабелязано е влязло в нослето..никой не обърнал внимание..два дни след това го заведох на лекар..само къде не ме хвана за гушата че съм го завел толкоз късно!!!  ooooh!
Миризмата беше най малкият проблем ..идеше ми след туй да утрепам некоя лелка в градината!!!
Та си представих цял месец с тампон...аууууу!!!!  Naughty

Ай да ви кажа и нещо по весело...събираме се на една Нова Година цяла компания в една вила.
Голяма поледица беше тогава..една мадама излезе навън и така зверски си падна на дупето ..че чак ни се приплака..но с повече смях и обилно количество алкохол мадамата го преодоля..но се нахвърля здраво с алкохол и заспа без време.
Обаче ..все сме се събрали куп зевзеци и на мацката и турихме пет кинта на задника.
Оназ като стана сутринта онемя..тихичко попита какво точно се е случило..хем задника я боли ..хем пет кинта...хем и спомен няма.
Голям бъзик падна..пет пъти ходи в тоалетната да се разглежда...накрая я успокоихме че само на кавал е свирила  Joy...цял месец не ни говори после.. ся редовно си се хилим с този случай..не че някой е мислил да закача момето тогава..но стана доста яко!!!  Joy


 Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Те затова не обичам да ям шарани!!!!

# 348
  • Мнения: 1 129
Та си представих цял месец с тампон...аууууу!!!!  Naughty

Соте, пак не четеш - не месец, а годинаMr. Green

Ай стига бе. Дори и да не е реална историята, а тя не е от чисто научна гледна точка, и 7 дни да е стоял тоя тампон пак е гнусно, гадно и говори лошо само за тази жена. Секс тръгнала да ми прави, ама тампона си не е извадила и дупето си не е изтрила. Красота!

# 349
  • WonderLand
  • Мнения: 3 896
Всякакви мърли има  Sick не гарантирам за достоверността на историята, само преразказвам казаното на мен лично от въпросното момче.

# 350
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 616
То затова се превръщат в градски легенди подобни истории- понеже има хора, които им вярват донякъде  Shocked Няма начин да е истина, забрави!

# 351
  • Мнения: 1 243
това ми напомня, че един мой.. хм.. много бивш любим веднъж съвсем сериозно ме попита какъв е проблемът да правим секс при положение, че съм неразположена и с тампон, понеже той много често го бил правил и просто тампонът "се избутвал нагоре" (така ми го описа!)..

направо ми стана лошо като ми го каза това! Sick

# 352
  • Мнения: 122
Колко е тънка границата между забавното и гнусното.
Мерудийо, щях да се спомина от смях, моля те разказвай още!
Соте, от къде го изкара (вкара) тоА праз, беее!
Противните няма да ги коментирам Naughty

# 353
  • Мнения: 235
Четох, четох, и се престраших да се включа  Mr. Green
Мъжът ми (тогава гадже) се прибира изморен от работа, аз съм му приготвила гореща вана и цяла програма - секси къса поличка, тясно потниче... той влиза във ваната, а аз пускам музика и се разгорещявам. Естествено - приглушено осветление от коридора, банята тъмна, само на няколко свещи. Започвам да кърша снага и идва най-вълнуващия момент, в който планувам да го налазя във ваната. Похождам с цялата си прелест и се забивам право в плъзгащите стъклени врати, които преграждат ваната, но чистачката ги лъснала до блясък и ги направила незабележими. Чу се дрънчене, стъклото се разтресе, аз започнах да залитам, а мъжът ми изплашено "К'во правиш ма! Ша мъ отрепеш!!!"
 #Silly #Silly #Silly
Е, съвзех се и продължих - нали тъкмо се гаджосвахме, трябваше да създам добро впечатление  newsm37

Последна редакция: чт, 08 дек 2011, 12:18 от Невидимо дете

# 354
# 355
  • Мнения: 755
Невидимо дете  Joy hahaha Joy.  Но иначе виж, не ти казва "ще се пребиеш", а " ще ме отрепеш" ...ей това мъжете са ...хахахах..уникум. Joy Joy Joy
Разсмя  ме, защото ми припомни едно мое колоритно падане, докато се кършех около и върху един стол/ пребих се качествено тогава/. Laughing
Тоз пък ханс с риба hahaha - ще го разкажа това на семейният рибар. Mr. Green

# 356
  • София
  • Мнения: 10 476
Не знам дали се брои като сексуален гаф, но преди години съм правила секс при -150C навън и освен че много бързахме да се свърши с упражнението (осигуряване на достъп на съответните органи един до друг през камара якета, ръкавици и пуловери), на следващия ден и двамата бяхме болни, а аз и до антибиотик стигнах.  ooooh!

# 357
  • Мнения: 135

Тоз пък ханс с риба hahaha - ще го разкажа това на семейният рибар. Mr. Green


Цитат
07.12.2011 · 9:34
Барабата

А у наше село всинца рибаре онождат шаране у язовиро. Mr. Green

Цитат от рибарски форум.... Joy

# 358
  • Мнения: 89
Приятел на мъжа ми в зората на сексуалния си живот, около 60 кила- елегантен до мършав. Приятелката му- пищна до пълна с около 40 кила над неговото тегло. Решават да се позабавляват в дома на момчето , поради предполагаемото отсъствие на родителите. Вечерта необезпокоявани се вихрят здраво с пълна програма. Сутринта се съсредоточват върху позата 69 като момичето е отгоре. С напредването на изпълнението , страстите се развихрят, стонове огласят дома, докато внезапно вратата на стаята им не се отваря с трясък и покъртената от гледката майка на момчето (с така типичния жест от модерните по онова време латино сапунки ) не закрива лице с ръце , но продължава да наднича от дупки между пръстите и да нарежда: - Какво правиш на момчето ми, ма?! Стани, стани веднага от него , ще го задушиш!
Момичето блокирало и не помръдва, стои си с инструмента в уста.
Отдолу  някъде изпод гънките се чува приглушеният глас на " страдалеца"- Остави ни, ма майко, секс правим.
Майката с кресчендо в  гласа, с преплетени тревога, отвращение и жал към чедото: - Какъв секс бе майка, нали те чувам , едвам дишаш. Ставай ти казвам , ма! Веднага ставай!Смачка ми детето.

След случката, момичето явно от стреса или срама отслабна доста. Момчето се сдоби с як прякор, а майка  му непрекъснато разказваше "ужасния "  случай на приятелите му ,когато и да ни видеше.

Последна редакция: чт, 08 дек 2011, 13:40 от kamunyak

# 359

Общи условия

Активация на акаунт