ОКТОМВРИйската дружина, ново бебе ще си има!

  • 28 627
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 790
Величкова ми се губи в редиците.  Naughty

Сф банда, добре изглежда. Само да имаше някоя добра душа да ни напасне и никчетата....Много хубаво се е получило, тортата Марв, е номер 1 и то не заради единицата отгоре  Laughing

Легео, темата за вит Д-то се поизтърка. Имаме нужда от нова дъвка, а темата за правописа, винаги е актуална.  Mr. Green

НеСъм, преди да се роди Стоян пак ли така бяхте нон-стоп болни? Сменете малко климат или нещо друго, незнам и аз какво. Това е някъв ужас направо. Питам как сте били, защото при нас от както се роди Радо, по-често ни се случва. Преди това, Симона повече от хрема и една розеола, не е имала. А моя имунитет след всичкото бременност и кърмене вече е сведен до 0 и лепвам всеки вирус минаващ през мен.  Tired

# 31
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Оле, Георги така си беше и преди, все ми казваха като мине първа група и ще се оправи, после като мине втора, трета, мин година се преместихме и вече съвсем не им се вижда края на боледуванията. Но това е основно зимата, лятото е мн по-добре, а на морето сме екстра. Пил е какви ли не имуностимуланти, витамини, хомеопатии и тн. и няма ефект, не ще и не ще да се закрепи това дете, тръгне ли на у-ще и край, започва боледуването. Кофтито е, че отново ни предстои местене, а тези неща много му се отразяват. Всъщност и докторката и аз смятаме, че част от проблема е на психическа основа, обаче положението е такова, че няма как да закрепим нещата на една плоскост за дълъг период - като се започне с непостоянството на баща му преди (ту го има, ту го няма) минем през идването на новия човек, смяна изцяло на средата (жилище, близки и тн), появата на бебето, сега ново местене и след някой и др месец и ново бебе и то му се събира на детето, а той си е чувствителен и емоционален. Надявам се, че като се пренесем окончателно лека-полека нещата ще влязат в релси, ама дали?

 

# 32
  • Мнения: 2 286
Оп, Embarassed забравих:

Бърди, пожелавам ви прекрасен семеен живот, дълги години да сте влюбени, да се обичате, подкрепяте и разбирате! Много детски смях да изпълва душата и дома ви!
Чакам с нетърпение снимки и да разкажеш как е било Party Heart Eyes

Не съм, дано всичко се оправи и забравите за тези болести! Praynig

# 33
  • Мнения: 686
Величкова ми се губи в редиците.  Naughty

Ей ме наа. Имаме гости, тук май не казах и сме по цял ден навън. Другата седмица ще дочитам, че изпуснах края.
Иначе сме добре, имаме нова количка и порим вятъра  Mr. Green
За картички прочетох сега, за съжаление не мисля, че ще имам време да се подготвя, защото утре ни идват и други гости с дете за повече от месец и ще е лудница.
Страхотно заглавие на темичката   bouquet

# 34
# 35
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622



Сори,че не успяхме за вчера,но Нестор изкара до 17 в яслата,а после бяхме при доки на ваксина. Flutter Ще наваксваме нататък... Crazy
Разгледах снимките големи сте сладурииии...партито е било супер! Peace
Качих и аз снимка за колажа  Mr. Green
marv Нямаш грешка еййй! Hug

# 36
# 37
  • Мнения: 1 298
Еха, Цвети, ама и вие не се освобождавате от гости.
И при нас така се очертават нещата. Но, особено около празници, нямам против.

Бобче, нищо ли няма да кажеш? Laughing

Нико е малко по-добре. Но пак сме станали рано и в събота. Tired
Ходи ми се на Икеа, но мъжа ми не иска, та ще го отложим.

Мирче, на събирам си тука едни адреси, хихи. Картички ще си изпращаме
и правя списък на тези дето искат да участват. Др.седмица ще им го пратя. Peace

Не съм, горкия Георги, дано се оправи и закрепи.  Hug

# 38
  • Мнения: 65
 smile3514


Направо ми идва да се гръмна ...... и другото ми дете отече!

Марвина,шапка ти свалям за златните ръчички,за желанието и вниманието към всички!Радвам се,че те познавам Simple Smile Рядко позитивен човек си ти!  Hug  bouquet

Момичета,много сте ми хубави ей Simple Smile  Hug  bouquet Много съжалявам,че не успяхме да дойдем ....

# 39
  • Варна
  • Мнения: 245
Наде дано по бързо озравявате и при нас е така, ако единия цъфне, малко след това и другия  Tired От септември сигурно трети път сме болни  ooooh! Вече не ми дреме толкова казвам ви притръпнах..... Не съм и вие дано по скоро се оправите  Hug
СОФИЯ страхотни сте!!!  Hug
Мирче както кажете така ще го направя колажа Wink

# 40
  • Мнения: 356
 Hug

Хубав РД се получи!

Марвина, нямам думи! Страхотна си!   bouquet

# 41
  • Русе
  • Мнения: 904
Запис и от мен

# 42
  • Мнения: 790
И моите двамата отекоха. При нас кашлицата е на мода.  Tired

# 43
  • Мнения: 2 286
Мацки-сладки, хайде да започваме организацията за коледно тържество Close-mas: People Santa . Първо, да уточним дали ще е между празниците или след Нова година?
И, второ, пак мястото Crazy - Надето беше предложила за Морско конче, пак остават вариантите за Мол София и Марсел тойс.   bouquet

Мишанче, благодаря за кафенцето Hug

Лейди, Оле, дано бързо се оправяте Praynig
И всички болнички да оздравяват! Hug Hug

Последна редакция: сб, 19 ное 2011, 10:43 от hailie

# 44
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Ами то какво да кажа, при мен една и съ6та- бач, бач и пак бач  Tired

Иска ми се да участвам с картичките, но всеки момент чакаме да си сменим адреса, ама незнам кога 6те е и 6те стане тя еднааааа. По- добре да се въздържа.

За Мила какво да кажа- расте, хубавее и дивее. Много разбира, но не говори нищо почти. знае на норвежки да каже здрасти и чао, обаче.  Grinning Голям е артист, такива муцуни прави, че 6те я изям с памперса направо  Crazy Heart Eyes. Обожава други дечица и много ми е жал, че неможем да си позволим да я пратим на градина, много 6те6е да се кефи. С кака си все по- добре си играят заедно и като се преместим, 6те си ги отделим вече двечките в тяхна си стая.

Каката почна едни гаджета да върти, луда работа че се и бият за нея. Менка си едни двама му6мурока, ту единия обича, ту другия  Grinning, а те горките само й угаждат и се бият за нея. Голям майтап ви казвам  Crazy

Аз съм на работа сега и е голяма тъпня. Ама не се оплаквам де, чета си в нет аи поне имам време да пи6а.

До после   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт