питанка за цитросепт

  • 2 247
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 35 968
когато се разреди в прясно мляко е доста по-поносим на вкус, отколкото в сок или вода, но дали му се запазват свойствата?

# 16
  • Мнения: 15
Не сам го ползвала, но за косопад сам ползвала Алпикорт -ф и сам много доволна.Косата много ми капеше но снего се оправих и то много барзо.Пробваи го! newsm10

# 17
  • Мнения: 3 010
И аз си го купих днес и почнах да го приемам. Наистина е доста горчиво, но следващият път ще го пробвам с натурален сок. А и да Ви питам, някоя от вас ползвала ли го е за влагалищни промивки?

# 18
  • София
  • Мнения: 1 654
Пили сме го с детенце и съм доволна, но наистина е адска горчилка. Като се сложат капчиците в натурален сок от праскова или кайсия се понасяше. Веднъж направих грешката да си направя с него разтвор за накапване в носа против хрема. Направих го по описанието на листовката #Crazy-ужас, после 3 часа ми щипеше и чувствах все едно съм смръкнала вода през носа Naughty-не го правете!

# 19
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
вече го направиме на мъжа ми. горкият не можа да спи цяла нощ. Sad

# 20
  • Мнения: 2 922
Aaa много горчи цитросепт-а. Аз си купувам ЦитроБиотик - въобще не горчи и съм много доволна www.citrobiotic.com
dendy, може да се ползва за промивки, но не знам какво е съотношението за разреждане с вода.

# 21
  • Мнения: 5 317
Aaa много горчи цитросепт-а. Аз си купувам ЦитроБиотик - въобще не горчи и съм много доволна www.citrobiotic.com
dendy, може да се ползва за промивки, но не знам какво е съотношението за разреждане с вода.

А каква му е цената?

# 22
  • Мнения: 24
Най не се усеща горчилката, ако се пие с натурален портокалов сок , по възможност на БББ понеже са по-киселки някак си.

# 23
  • Мнения: 2 922
Aaa много горчи цитросепт-а. Аз си купувам ЦитроБиотик - въобще не горчи и съм много доволна www.citrobiotic.com
dendy, може да се ползва за промивки, но не знам какво е съотношението за разреждане с вода.

А каква му е цената?

10лв малката опаковка, 20 - голямата, но не си спомням мл - ще погледна довечера.

# 24
  • Мнения: 5 317
Aaa много горчи цитросепт-а. Аз си купувам ЦитроБиотик - въобще не горчи и съм много доволна www.citrobiotic.com
dendy, може да се ползва за промивки, но не знам какво е съотношението за разреждане с вода.

А каква му е цената?

10лв малката опаковка, 20 - голямата, но не си спомням мл - ще погледна довечера.

Благодаря.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт