Гласуване за Златно огледало 2011 /за хубост/

  • 36 878
  • 1 314
  •   1
Отговори
# 1 275
  • София
  • Мнения: 2 840
Не е.

# 1 276
  • Мнения: 2 196

Да де, затова не счита за нужно да тръби наляво и надясно, че е и хубава. Което не означава, че не е, просто времето, в което не си прави ПР като хубавица вероятно го използва за по-интересни неща.
Че това си е плюс. Даже издава и известна практичност.
Да се озърташ дали всяка витрина те отразява правилно, вероятно е твърде изморително.

Другата година - конкурс за ''Форумска дама на година'', за цялостно присъствие. Grinning

# 1 277
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Честито, хубавици. Лу, Мария Лу ли е? Аз чак сега разбрах. Ах, като започнете да си сменяте имената ...

Не, не съм  Laughing

Просто Лу фигурира като частица в доста никове вече.

# 1 278
  • Мнения: 3 447
Тоест, ако цитираме отново Шанел, няма как една жена да е умна и да е грозна. Simple Smile
О, изобщо не става въпрос за грозота в случая, а за това как жената избира да възприема (и представя) красотата си - дали като изящна кутия, в която е съкровището на нейния ум, или като миска на конкурс през цялото време се пъне да опровергава клишета за тъпи хубавици.

# 1 279
  • София
  • Мнения: 3 479
Точно за това става въпрос във въпросната мисъл на Коко.
Релацията между външност и съдържание през призмата на тяхната собственичка.

Не ме разбирай погрешно, аз споделям едно такова виждане по въпроса, като в последното ти описание.

# 1 280
  • Мнения: 2 161
Честито, хубавици. Лу, Мария Лу ли е? Аз чак сега разбрах. Ах, като започнете да си сменяте имената ...

Не, не съм  Laughing

Просто Лу фигурира като частица в доста никове вече.
Извинявай.

# 1 281
  • Мнения: 1 912
Честито на победителката.  Simple Smile
Сигурно, аз съм единствената, която още не е видяла нейна снимка и не държи да види.  Simple Smile
Не, не си единствената, и аз не съм  Simple Smile
Честито и от мен на победителите, победените и т.н.

# 1 282
  • София
  • Мнения: 2 840
Аз, пък, си разсъждавам така...от следващата година да се въведе критерий за процентна разлика.
Ако няма повече от процент разлика - балотаж. Т'ва е! Laughing

# 1 283
  • София
  • Мнения: 294
Аз, пък, си разсъждавам така...от следващата година да се въведе критерий за процентна разлика.
Ако няма повече от процент разлика - балотаж. Т'ва е! Laughing


 newsm10

# 1 284
  • София
  • Мнения: 3 479
Като нищо.
Може и на кръгове да ги направим.
Това тук ще е само кастинг.
След това тур по вечерни рокли, втори тур по бански и трети- събеседване с журито.

# 1 285
  • Мнения: 3 447
Охохох, събеседване с журито  Grinning

# 1 286
  • Мнения: 60
За мен ето това е овца(цитирам Maria I от отчетническата):
И още, все в този дух добитък.

 поне виждаме реални снимки , бе да ги крие ...

a Адри от коя отчетна я подкрепиха ?

Тумба Лумба в другата категория -  от кино и телевизия , някой сериал беше ...

# 1 287
  • София
  • Мнения: 10 352
Не знам Адри от коя отчетна тема е подкрепена, но заедно с Лу и Noir, за мен са едни от най-красивите съфорумки  Hug

# 1 288
  • София
  • Мнения: 246
Така си е - наистина и то не само, защото са наши. Heart Eyes

# 1 289
  • Мнения: 3 447
Аз не мисля, че Адри е подкрепена от някоя отчетна тема, по-скоро отчетничките, подкрепящи Елфичка, й направиха мечешка услуга - то беше ясно, че хората ще се издразнят и ще има преразпределение на гласове.

Общи условия

Активация на акаунт