Гласуване за Златно огледало 2011 /за хубост/

  • 36 877
  • 1 314
  •   1
Отговори
# 1 260
  • София
  • Мнения: 3 479
Честито на победителките! Моите 3  Grinning

Честито на победителките, честито на гласувалите и честито на негласувалите, догодина в по-ранна кампания ще ловуваме красавиците и ще им извиваме ръцете за снимков матРял, като отсега ви казвам, че мисис Т я нареждам в първите редици и ако ще ражда още наследници да започва от сега, за да е в топ-форма за конкурса.


Ази, още от сега се отноминирам. Не искам да участвам в такива епични битки.  Crossing Arms
Понеже попита, с този аватар съм повече от година. Сега съм тройно по-дебела, с увиснали цици, стрии, мазна кожа и изгорена коса. Смятам и така да си остана. Та не ставам за конкурса, така или иначе.  Sunglasses
Да се отномонираш беше достатъчно Simple Smile Разбирам те, защото и аз не бих участвала, освен ако не дефинирате награден фонд, тогава обещавам да дефилирам по бански, ако трябва и дибидюс по визон ще дефилирам.
Но не ми ги пробутвай на мен тези с мазната кожа и увисналите цици, не ти вярвам. Simple Smile


А ти не се включвай много, да не плесна голата снима на палубата на яхтата и да те номинирам за догодина да се бориш с народната любов.

# 1 261
  • Мнения: 2 196
След снимката на яхтата, винаги съм се чудила защо никой не номинира Рокси за огледалото.
И на сегашния и аватар е ''почти'' тя /каквото и да значи това Crazy/.

Ако не забравя, другата година ще я номинирам.

# 1 262
  • Мнения: 3 447
След снимката на яхтата, винаги съм се чудила защо никой не номинира Рокси за огледалото.
Аз много харесвам един лаф на Рокси, че жената в един момент трябва да избере дали да бъде умна или хубава  Simple Smile

# 1 263
  • Мнения: 280
Тиа, Валандинче, мерси момичета, но другата година както бях писала, излизам в пенсия  Wink
Не!  Naughty
Тази година бях обещала на  November Rain, че ще спечели и тя спечели! Grinning
Другата година победителката си ТИ!
Обещавам!   friendship


Точно така!! Кажи и го, за да може още от сега да се подготвя за почерпката догодина! Blush

# 1 264
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Е, айде сега нали трябва да избирам дали да съм умна или хубава  Flutter

# 1 265
  • Мнения: 2 196
Е Рокси е Мегаум, това го знае всяко хлапе. Grinning

/взех да звуча като онова, дето ходи по хората, от Роксината тема, все не мога да го запомня какво беше/

# 1 266
  • Мнения: 3 447
Е Рокси е Мегаум, това го знае всяко хлапе. Grinning

Да де, затова не счита за нужно да тръби наляво и надясно, че е и хубава. Което не означава, че не е, просто времето, в което не си прави ПР като хубавица вероятно го използва за по-интересни неща.

# 1 267
  • Мнения: 7 837
Честито на победителката.  Simple Smile
Сигурно, аз съм единствената, която още не е видяла нейна снимка и не държи да види.  Simple Smile

# 1 268
  • София
  • Мнения: 10 352
Честито на Адри, напълно заслужена титла!!!

# 1 269
  • Мнения: 4 892
Честито смели красотници!

# 1 270
  • София
  • Мнения: 2 817
Кейси, и аз не съм.
А като една от гласувалите за елфичка, да кажа: да, вярно е, в една отчетна тема съм с нея, но след като уж имало снимки - ами аз успях да видя в темата само нейни  снимки, на Бижу и на Valandin - другите си бяха позатрили снимките, явно от страх да не ги урочаса някой.  Crazy

# 1 271
  • София
  • Мнения: 3 479
След снимката на яхтата, винаги съм се чудила защо никой не номинира Рокси за огледалото.
Аз много харесвам един лаф на Рокси, че жената в един момент трябва да избере дали да бъде умна или хубава  Simple Smile
Да, известно ми е какво мисли по въпроса Рокси.
Но това важи за народната любов, не за мен.
Аз съм наясно по въпроса може ли, или не може една жена да умна и хубава, останалите реквизити да не ги изреждам.
Тоест, ако цитираме отново Шанел, няма как една жена да е умна и да е грозна. Simple Smile

# 1 272
  • Мнения: 3 447
А, има си хас.

# 1 273
# 1 274
  • Мнения: 2 161
Честито, хубавици. Лу, Мария Лу ли е? Аз чак сега разбрах. Ах, като започнете да си сменяте имената ...

Общи условия

Активация на акаунт