Гласуване за Черна мерудия 2011 /на всяка манджа/

  • 3 945
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 194
Гласувах.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 840
Не сте прави за Вилико!
Тя е строго профилирана и изобщо не ароматизира всички манджи. Има си афинитет към определени теми.

Моята мерудия липсва в номинациите.

Ще се въздържа засега.

Ако някой държи на категорията, давам глас. Grinning Даже три.

# 17
  • Мнения: 6 155
Права е Клонка.  Peace

# 18
  • Мнения: 1 224
Ех, как ми липсва Лиска..  Crazy

# 19
  • София
  • Мнения: 1 595
Ех, как ми липсва Лиска..  Crazy

Тази реплика е достоен кандидат за Черна мерудия.

Почти всяка тема в Клю-то рано или късно се свежда до Липсата на Лиска.

# 20
  • Мнения: X
Гласувах. Защо я няма Богинята?
И аз това се чудя. Все пак... viliko и Отилия са в състояние да ме откажат да влизам и в иначе интересни теми.

# 21
  • Мнения: 9
Не виждам vl сред претендентите, но той тепърва набира скорост... Догодина, може би!  Twisted Evil

# 22
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Гласувах за едната си фаворитка,но другата я няма за съжаление.

# 23
  • Мнения: 135
Гласувах за Красимирата и Отилия.

# 24
  • Мнения: 280
И аз се отчетох!

# 25
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Отилия, вилико, Венета. Другите или не съм ги засичала, или не са успявали да ме издразнят.

# 26
  • Мнения: 1 224
Ех, как ми липсва Лиска..  Crazy

Тази реплика е достоен кандидат за Черна мерудия.

Почти всяка тема в Клю-то рано или късно се свежда до Липсата на Лиска.
Нормално.
Което ме навежда на мисълта, че едновремешните съфорумки са били много интереснии запомнящи се.
Ако и за мен се говори 3 години след като не съм писала.. Сигурно бих откачила от кеф  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 170
Тук съм пас, но, ако някой иска гласове - подарявам цели три... Peace

# 28
  • Мнения: 3 909
Сега какво... номинацията положителна била? Tired Тоя подволтелизъм взема да наскучава. Мерудията е чудесно нещо, но определено не подхожда на всякакви манджи.

КЛОНКА, права си. Viliko не твори във всякакви теми. Предпочитанията й са в тези за обзавеждане май. Хубавините настават като вземеш, че се изтървеш в някоя тема неправилно овкусен или неориентиран.

Отилия  и Viliko номинирам. Последното обосновах. А Отилия... ех, Отилия е специален случай. "Навсякъде ще вляза и на всички ви ще кажа колко сте тъпи."
Веднага да излезне и да се саморазобличи виновника, докарал тая агреесия у потребителката.  

# 29
  • Мнения: X
Абе не я знам кои теми предпочита вилико, но е в състояние всяка тема да превърне в тема за мерене на сланини и кокали, и разбира се - сексове. При това чаршафите не пламтят, а намирисват на нафталин.

Общи условия

Активация на акаунт