Re: 90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 159

  • 31 278
  • 748
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 591
здравейте кокони!  не се ядосвайте със зациклянето.   Naughty  аз също цикля, но няма да се отказвам.  хорото сме го захванали и ще го доиграем!    261uu
вчера белтъчен:
з-ябълка,
о-пуешко, филия черен хляб, салата домати, краставица, лъжица майонеза;
в-половин чаша кисело мляко, чаша топло прясно мляко, чаша едра купешка извара (Cottage Cheese) с краставица и шарена сол
днес бобов:
з-3 сушени смокини
о-леща, картофи от печената пуйка, два залъка черен хляб
в-леща
мислете положително и нещата ще се случат!  Hug

# 676
  • София
  • Мнения: 12 554
Да се отчета набързо за днес, че имам още гости  Grinning

з - банан и кафе
о - половин чиния боб и 1/3 чиния печени картофи
в - чиния картофена салата, печени чушки

# 677
  • Мнения: 60
marietta q, ние вкъщи сме големи фенове на нахута! Ето ти няколко идеи как да го приготвиш:
салата сварен нахут+праз+зехтин и лимонов сок
салата сварен нахут+сварено червено цвекло (кубчета)+зехтин и лимонов сок
приготвяш го като боб яхния, но вместо боб слагаш нахут
фалафели (кюфтенца от нахут) - страхотни са
супа нахут и спанак
Общо взето можеш да заместваш боба навсякъде с нахут - в чорби, яхнии, салати! Много полезен и много вкусен - аз си го ям дори само сварен с малко сол, много го обичам! Simple Smile

# 678
  • Мнения: 1 517
Добро утро. Днес менюто ми е голямо разнообразие та бързам да ви го споделя Joy
З- кафе
О- водааа
СЗ-може чай
В- водаааа

# 679
  • Мнения: 5 435
Добро утро,

Днес плодов, мисля да го изкарам на банани и ябълки, а за вечеря неовкусена салата от зеле и моркови!
Лек ден на всички, че тръгвам по задачи!   bouquet

# 680
  • София
  • Мнения: 12 554
Добро утро.

Не помня кой отчете плюс 2 кг вчера, ама днес да не остане по-назад моят кантар отчете точно същото тази сутрин - плюс 2 кг.  Twisted Evil
За въглехидратния съм на любимия за къщата ни вече кекс.

# 681
  • Мнения: 910
Не знам кой какво отчита... но моя плюс от 500 грама стана на 1,500 .......  #Crazy #Cussing out #Crazy

# 682
  • Helsinki / Sofia
  • Мнения: 648
Добро утро на всички  Hug



Днес кафето ви го поднасям с една детелинка за повече надежда и вяра в себе си Simple Smile

Kalentina, картофените кифтета изглеждат супер, мерси на lorenka за идеята Simple Smile
marietta_g, на мен снимките наистина ми действат много стимулиращо като се има предвид, че в момента съм двойно на това, което бях Simple Smile Имам два гардероба с дрехи, които не се съгласиха с новите ми кг-ми и сега ме чакат Simple Smile

Тази сутрин след бобов отчетох -800гр, което много ме зарадва разбира се, особено като се има предвид, че постоянно си играех с по 100-200гр Simple Smile

Днес, любим въглехидратен за моментите, в които ми се стъпва встрани Simple Smile
с: билков чай с мед и лимон
з: две ябълки
о: вероятно парче пица и кроасан
в: фузили с доматена паста и шоколадов кекс  Mr. Green

Хубав ден и много минуси на всички   bouquet

# 683
  • софия
  • Мнения: 2 913
Добро утро!Нана,вчера аз бях + 2кг,а днес съм -300гр след бобов Thinking!Днес въглехидрати з:кафе и банан,о:макарони с кетчуп и салата от зеле и моркови, а ще вечерям парче бисквитена торта!Хубав ден ,момичета!  bouquet

# 684
  • Мнения: 958
Здравейте, след вчерашния ден на въглехидрати днес съм при плюсовете с +300г, линийката ми съвсем не е актуална, ама няма да я местя Crossing ArmsДнес се надявам с плодчетата да оправим тая работа NaughtyВчера пазарувах, хладилника ще се пръсне от салати и плодове LaughingМотивирана съм да продължа, диетата ми харесва много, отсега си мисля как ще си направя и аз едни нахутени кюфтета вдругиден LaughingВчера менюто ми въглехидрати:
о-тиквеник
в-голяма салата с питка с кисела краставичка и дом.пюре
Предния път много се улях с количествата, този път бяха в норма и затова само 300г нагоре, доволно Party
Днес-плодове, любимо! Grinning

# 685
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен фиданчици! Hug
Дай си кажа и аз ,че след вчерашния бобов съм +1,200... hahaha  hahaha  hahaha
Няма начин,ще се примирим и с това.

tinki_15 успех в   sport027 днес,много ти разнообразно менюто  Joy

Хубав ден на всички!  Hug

# 686
  • Мнения: 434
Добро утро, фиданчици   bouquet
Вчера нетът ми беше ужасен,и не успях да се включа и да дам отчет, тъй че го давам днес.
З:круша
О:баница с праз и спанак+2 постни сладки(арменски)
В:същото но наполовина
Тази сутрин и аз съм в отборът на големите +, но това е обичайно за мен след въглехидратен  Laughing
Днес менюто е плодово, имам ябълки и круши и ще решавам в движение какво ще бъде.

Нану бързо да се оправят децата Hug и дано те размине и теб.

Ловче, не се отказвай, нещата ще потръгнат, и не намалявай драстично порциите, защото според мен ще има обратният ефект.

Мелани
, голяма си сладурка да знаеш  Grinning

Aна Хуанита, уаууу....изглеждаш сууупер секси момиче, браво на теб   bouquet

# 687
  • Мнения: 0
Здравейте момичета.Ако може и аз да се включа.Чета ви всеки ден....от 55 дена насам.Аз съм на същата диета.Започнах я със 96 килограма.Сега съм 84.Надявам се до края на 90 дена да стигна до 80....пък после ще видим.Въпреки че не съм писала вие ми бяхте стимул в трудни моменти.Благодаря.

# 688
  • Мнения: 3
Добро утро от мен, преплувала вчера успешно, въпреки всички неразположения, много съм горда със себе си  Grinning Та днес белтъци и ще си спретна нещо изключително любимо: рибаааааааааааааа  Mr. Green

Не съм се теглила още, но не очаквам чудеса, даже не очаквам да е мръднал кантара  Wink

Хубав, много хубав ден от мен  Hug

# 689
  • Мнения: 1 629
Според мен зимата по-трудничко се свалят килограми, защото така или иначе организма си слага 1-2кг ей така за зимата, които пролет-лято падат. Поне при мен е така. И аз не съм мръднала 63 кг ...

з- кафе и портокал
о- салата домати с кубети и 2филии с мед
в- домати с форнети най-вероятно, че много ми се хапват.

Общи условия

Активация на акаунт