Re: 90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 159

  • 31 292
  • 748
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 12 554
hope_ в случая това не е грижа за фигурата, точно обратното. Закуската е много важен елемент от режима и не може да се пропуска. Явно ти е натоварен деня, но все пак няма начин да нямаш 1 минута да изядеш един банан за закуска.

# 721
  • Мнения: 166
Добър вечер,
да си отчета плодовия:
О: банан
Сл.З: банан
В: 200гр.орехи

# 722
  • под Витоша
  • Мнения: 185
Привет,  Hugднес си правих гювеч с макарони, ама не ми хареса - няма да повторя.
Отчитам днешния въглехидратен:
З- ябълка
О- макарони, солети, 3 пълноз.бисквити Милка, 1локумена вафла
В- 3 малки черни филийки с лютеница, 1 бисквитка Милка
Вода- ще я докарам до 2л.
Утре плодов - най-после малко разтоварване, че още ми тежи от обяда /маалко попрекалих с количествата/

# 723
  • Helsinki / Sofia
  • Мнения: 648
Код:
Добър вечер и от мен,

да си доотчета въглехидратния:
о: 3 парчета шоколадов кекс
в: 3 парчета от същия кекс и макарони с доматена паста + лентичка черен шоколад

В момента вече ми е лошо - ама пуста лакомия, пак се олях на въглехидратния. Продължавам да работя в тази посока... Очаквам голям плюс утре, но това няма да ме сломи Simple Smile Утре плодов, който мисля да превърна основно в доматен и малко краставичен. По принцип не съм голям любител на плодовете, а сега съм докопала едни страхотни домати, та мисля да се концентрирам върху тях. За закуска си взех ягодки  Heart Eyes

hope_, аз закуската винаги я ям по път към офиса.

# 724
  • Мнения: 0
Добър вечер и от мен!
И аз да си отчета лакомия въглехидратен днес...
О-спагети с лютеница,кис.краставички,гъби и маслини,1 мъфин
В-зелева салата/достаааа/,2 мъфина и малко солети

Хубава вечер и много минуси утре! Hug

Плувкините    sport027 да отчетат отлични резултати!

# 725
  • Мнения: 11
Благодаря ви за съвета момичета, ще се постарая да закусвам въпреки , че покрай грижите за моите 3 месечни бебета забравям за себе си .

Ох, вече съм мноооогоооо гладна  Cry

# 726
  • Мнения: 3
lorenka,  Hug за теб също  Heart Eyes

Днес белтъчен мина доволно:
з: ябълка
о: две кюфтенца на скара със слата дом и кр.
в: парче печена риба със салатка зелена+спанак+кр+домат

Много съм доволна  Party Чайчета и вода порядъчно, но не съм следила колко Simple Smile За утре мисля ориз със спанак или картофено пюре със спанак...и двете не съм ги правила, но аз винаги изпровизирам в кухнята особено, ако някой има идеи за тези две неща да каже  Hug

Лека вечер на всички!

# 727
  • Мнения: 5
Добър вечер и от мен ...

плодовия вчера няма-а-а- да го отчитам, днес белтъчен.
Закуска: 8 сушени сливи
Обяд: пилешка супа с много зеленчуци + зелена салата
Вечеря: половината от обяда

Не бях яла супа от повече от месец, много добре ми дойде топличка и вкусна ...!

След толкова служебни събития, които организирах, да взема да спретна и една среща на Варненските фиданки - за ana_huanita, знам че почива събота, LOVE ти как си с графика в събота?
Върти ми се нещо такова в главата - събота, 14 часа в някой от Моловете?
Варненски фиданки дайте да си организираме една среща - ще се запознаем, ще обменим мнения и опит и ............ newsm78
Ако има желаещи да пишат на ЛС!

Успех на плуващите и много минуси  за всички утре  ....

# 728
  • Мнения: 0
Здравейте Simple Smile
Днес беше един хубав и режимен ден: З- ябълка; О-ориз с грах, лук и морковче и половин филия вита; В- пак ориз и дом, краставичка и лук.
Утре за въглехидратния направо нз какво да правя  Confused  Имам толкова неща дето мога да си хапна че нз кое ще си избера. Ще се отчитам утре. Лека вечер мили ми фиданки  Hug

# 729
  • Мнения: 498
Мариетка , много ти благодаря за идеите  Hug Сетих се след твоите предложения за една забравена салатка - настърган морков, ряпа и червено цвекло, заливам със сок от морков и става супер.
Днес цял ден ядох леща и установих, че като ям нормални количества, корема не ме боли и не се подувам  Laughing
Иначе нямам търпение да дойде утре, че ми се хапва сладичко, ще се постарая да е малко.
Спокойна нощ на всички   bouquet

# 730
  • Мнения: 911
Lorraine In The Rain, заляла си салатата със сок от морков или от лимон ??  hahaha Laughing

# 731
  • Мнения: 498
Lorraine In The Rain, заляла си салатата със сок от морков или от лимон ??  hahaha Laughing
Joy Joy Joy

Лимон, лимон

# 732
  • Мнения: 1 517
Добър вечер фиданки. нана блазе ти за менюто Wink иначе си права за картофите ще опитам в неделя вкъщи. Клод надявам се си устояла Hug Аз само се ядосвам, че съм само с 2,5 литра вода. Ама няма как, преди малко се прибрах от унито и повече от 0,5 още няма да мога Rolling Eyes ама каквото това, иначе отчитам успешен воден Simple Smile
п.с. обещавам да помисля за някакъв текст за почивката, който да се добави на 1ва страница. и извинявайте пак за ранното слагане на нова тема, просто мислех, че тази ще свърши! Simple Smile Лека и спокойна нощ на всички Hug

# 733
  • София
  • Мнения: 12 554
Тинки, с ръка на сърцето ти признавам, че предпочитам пилешки сърчица и снежанка. Това сладко доста време няма да го погледна, само да мине утре.  Mr. Green

# 734
  • Мнения: 6 604
Тинки, с ръка на сърцето ти признавам, че предпочитам пилешки сърчица и снежанка. Това сладко доста време няма да го погледна, само да мине утре.  Mr. Green
Блазе ти Hug. Обожавам сладко. Определено го предпочитам пред сърчицата и снежанката Blush Mr. Green. Това ми е и  най-големия проблем в почивката. Но за сега-след месец в почивка-съм си 57 кг. Успявам да удържа фронта в битката с кантара. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт