ВАРНА - да обсъдим ресторантите:)

  • 104 173
  • 716
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 5 647
Момичета, моля да ми препоръчате хубава бирария или ирландски пъб във Варна.
Благодаря предварително.  Wink

# 646
  • Мнения: 6 304
Може ли отзиви за р-т "Варна" в хотел "Одесос"? Имаме предложение за уикенд с нощувка в хотела, и се чудя ресторантът дали става?

А вила "Марциана" има ли хотелска част, така и не става ясно от сайта им.

# 647
  • Варна
  • Мнения: 10 612
А вила "Марциана" има ли хотелска част, така и не става ясно от сайта им.

Бяха написали във фейсбук страницата си, че от тази година ще имат хотелска част.
Аз бих звъннала и попитала.

# 648
  • Мнения: 6 304
Мерси момичета  Hug

# 649
  • Мнения: 251
Във вила Марциана има 4 стаи,но на мен въобще не ми харесаха.Лятото е възможно да се изпържиш вътре.

Има една къща на 5 мин от Марциана,там поне може да се диша в стаите.Но банята е една на етаж.

# 650
  • Варна
  • Мнения: 10 612
Във вила Марциана има 4 стаи,но на мен въобще не ми харесаха.Лятото е възможно да се изпържиш вътре.

Къде са стаите, че ми е интересно? В същата сграда, където е ресторанта?

# 651
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Може ли отзиви за р-т "Варна" в хотел "Одесос"? Имаме предложение за уикенд с нощувка в хотела, и се чудя ресторантът дали става?


Не съм ходила скоро, но по-принцип храната там ми харесва.

# 652
  • Варна
  • Мнения: 478
Тя темата за ресторанти, ама да ми предложите някое хубаво място в центъра (района около пощата и ботевата градинка), където сервират хубав горещ шоколад.

# 653
  • Мнения: 61
Тя темата за ресторанти, ама да ми предложите някое хубаво място в центъра (района около пощата и ботевата градинка), където сервират хубав горещ шоколад.
И аз да се включа в питането.

# 654
  • Мнения: 109
Здравейте на всички!
Дали знаете заведение(механа,ресторант т.н.) в което да има някаква интересна програма.Вече много ми омръзна от оркестри и хора.Изключвам вила Марциана,защото искам да е в града.Попаднах в нета и на един турски ресторант,но не намерих никакви отзиви.
Помагайте  Praynig

# 655
  • Мнения: 251
Във вила Марциана има 4 стаи,но на мен въобще не ми харесаха.Лятото е възможно да се изпържиш вътре.

Къде са стаите, че ми е интересно? В същата сграда, където е ресторанта?

Да, над ресторанта.

# 656
  • Мнения: X
Морски ресторант е и Капитан Немо, с градина през лятото, хубави са цялата им верига.
По-ниски цени от Капитан Кук.

# 657
  • Мнения: 214
Не знам как въобще някой може да сложи Капитан Немо и Капитан Кук в един пост, камо ли съпоставени.  Rolling Eyes

# 658
  • Мнения: 1 216
Не знам как въобще някой може да сложи Капитан Немо и Капитан Кук в един пост, камо ли съпоставени.  Rolling Eyes
От ресторанта на ''Бр. Шкорпил'', ако не се лъжа, има хубави отзиви от мои близки. Аз не съм ходила, но изглежда добре отвън. Иначе от малките им обекти и аз не съм доволна.

# 659
  • Varna
  • Мнения: 2 596
И за този на ул. "Братя Шкорпил " чух не добри мнения , дори тука в темите, но доста назад имаше  не добри отзиви...Иначе изглежда много добре,  а лятото още по добре. Не посмях да опитам кухнята им след мненията които прочетох и чух въпреки добрият изглед на ресторанта. Трябва да се жертвам някой път Laughing, а и ми е близо до нас.

Общи условия

Активация на акаунт