Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 63

  • 40 410
  • 725
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 34 043




Много са го натоварили момчето ни. В 50 серия - бой, в новата 51 пак подобни сцени. Как няма да е нервен. Ами за тези превъплащения, се иска максимална концентрация. Мноооого е добър.

Последна редакция: ср, 23 ное 2011, 09:18 от mariana51

# 16
  • Мнения: 9 738
БЛАГОДАРЯ

НА МАРИЯНКА
НА
ВСИЧКИ ПРЕВОДАЧКИ,НОВИНАРКИ;
НА
ВСИЧКИ ДАМИ ,КОИТО СА ЧАСТ ОТ ТЕМАТА

ВСИЧКИ СТЕ СТРАХОТНИ





# 17
  • Мнения: 9
Благодаря, Марияна Hug


peshterska, честит рожден ден

Пожелавам ти само поводи за усмивки Hug

# 18
  • Мнения: 1 277
5 мин не мога да загрея, че не ми дава да пиша в старата тема, защото вече трябва тук да се преместя; то не пробвах през друг браузър, то не бе чудене... doh

Бонобо, голямо благодаря за превода!

Благодаря и на Мариана за новата тема!


Новинаааа: разкрит е какъв е ароматът на Енгин  newsm44  Нали бе пуснат превод на разказ на фен на Енгин от снимачната площадка на 16.11.2011. Та тогава момичето казваше, че е целунало за кратко Енгин, но че в онзи момент била толкова развълнувана, че и на ум не й било минало за аромата на Енгин. Тези уникални дедективи са забелязали мъжки парфюм в стаята, в която К е сега, по-точно са го забелязали на сцената, когато К говори с Ф по тел. и си изпроси 2-рото "Обичам те". И въпросното момиче тогава се сетила, че Енгин ухаел именно на този парфюм:



защо ли имам усещането, че от утре рязко ще скочат продажбите на този парфюм?!  Joy (Само да вметна, че е към 100 лв. Simple Smile  Тъкмо скоро ми предстои купуване на мъжки подарък  Laughing )

Последна редакция: вт, 22 ное 2011, 22:09 от campanula

# 19
  • Мнения: 0
peshterska, Честит рожден ден!

За теб - да намериш вътре това, което си пожелаеш Simple Smile

# 20
# 21
  • Мнения: 1 277
Боксьорът Керим раздава крошета на Яшарановия клан:




# 22
  • Мнения: 0
Този разказ е останал много назад в старата тема, а някои момичета са се объркали
и са писали в още по-старата тема, та трудно го открих.
Беше ми интересно да го прочета и разбира се -
благодарности за "виновничките" за него! newsm51

Честит празник на Пещерска! smile3525

Слагам го пак, че може да има и други гости, които не са
успели да прочетат това любопитно четиво. Hug
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ето и обещаният превод. Сложен от campanula и преведен от английски от bonobo.

Бележка от автора:  Превода ми отне доста време, но е трудно да се преведе хумора от един език на друг и предварително се извинявам за допуснатите грешки.


***

Беше неделя и бяхме с приятели когато изведнъж телефона иззвъня – Елиф се обади: ”Снимат  в съда!”. Веднага взехме фотоапаратите и развълнувани се отправихме към Зайтинбурну.
Кметството в Зейтинбурну е прелестно ( там се снимат сцените от съда ). С маршова стъпка се отправихме натам ( на ум ми дойде песента “What’s love got to do with it”, но както и да е). Един старец, пушещ цигара ни каза: На ваше място...не бих отишъл. Никой не се е върнал оттам”, но въпреки това продължихме.  И най-накрая стигнахме до невероятна бледо жълта сграда.
Беше ужасен студ...
Стигнахме двора на кметството и там видяхме Фърат Челик – явно е снимал сцена навън. Помислихме си ”Това ли е всичко? Къде са останалите?” Казаха ни, че са вътре и...хайде на бананите!
Позагледахме Фърат Челик...спря се изведнъж и погледна от  колата...има такава сцена.  Някой от екипа носеше фалшиви регистрационни номера от Измир.
Казаха: ”Снимат сцени в коридора”, замислихме се къде са всички асистенти и решихме да погледнем отзад. И какво намерихме? Колата на каста ( тип каравана ), подвижна масичка с чай и кафе, статисти за тълпата, Йомер, Кадир и т.н. Бяхме попаднали на истинско съкровище – очевидно влизат и излизат от задната страна.
Настанихме се. И понеже един от нас имаше голяма камера, решиха, че сме от статистите. Смесихме се с тълпата от статисти. Казаха ни: ”Ау, точно приключихме с обяда, ако бяхте дошли малко по-рано...бяхме рамо до рамо с Енгин”. Когото и да питахме всички отговаряха така, помислихме си колко ли рамена трябва да има Енгин и се засмяхме.
На десетата минута от нашия престой, се появи черен силует, все повече се приближаваше, беше ядосан...носеше някакви листи. Разкъсвайки разгневен листите ни погледна ...искаше да хвърли листите в едно кошче близо до нас, но щом ни е видял сигурно си е помислил ” Щом тези луди момичета стоят тук в този студ, определено мен чакат...ако хвърля листите тук, те ще ги вземат”. Върна се вътре с листите и ги изхвърли в кошче, близо до нормални хора. Бяхме в шок. Решихме, че сме го изпуснали и започнахме да се отчайваме когато изведнъж, той с неговите 1.87м.  изскочи срещу нас...искам да видя кой в подобен момент ще прояви здрав разум...
Влезе вътре, не излезе около 4-5 часа, изненадахме се кое човешко същество издържа толкова дълго без глътка свеж въздух. Журналистката, Дениз, бременната Мукадес, Йомер, Кадир, Фахретин, Нил, психоложката, Яшар, Мустафа, Мелтем, Решат, Семим, Ердо, Мерием, Берен...всички излизаха навън за малко...някои от тях и за цигара. Енгин, не пуши и това е добре, но...в този момент така ни се искаше да пуши.
Няколко пъти Берен излезе навън. От изражението на лицето и изглеждаше, че все още е под влияние на сцените, които снимат. Беше заедно с Дениз, но не си говориха, асистентката я попита дали иска нещо за пиене и тя помоли за кафе.
Решат, Селим, Ердо...имаха доста паузи за пушене. Фахретин и той излизаше да пуши 2-3 пъти, психоложката веднъж...само Енгин и Мюнир нито веднъж не излязоха.
Впрочем, Нил, о Боже мой...толкова красива, елегантна, скромна, усмихната...поздравяваше ни, казваше ”добър вечер”. А Мелтем – точно обратното...нацупена, гледа отвисоко...без какъвто и да е поздрав от нейна страна. О, Нил е толкова красива, а и с тези дълги крака...Другият готин от екипа е Каан Ташанер (Ердо). Остави ни за малко отворена вратата, за да видим Енгин. Всеки път ни се усмихваше.
Спрете да четете, защото оттук започват подсказките, ще Ви обрисувам сцените с Енгин.
Току що гледах във фрагмана как са засукали сцените. Керим беше бесен, крещеше срещу Мюнир ”Какво говориш”, Фахретин се опитваше да успокои сина си...повториха сцената около 5-6 пъти. Явно им е било забавно...
Щом вратата се отвореше, търсехме Енгин...винаги стоеше в дъното на коридора...изведнъж вратата се отвори...Берен го направи за малко. Държеше вратата и говореше с Енгин, който стоеше до нея на вратата. Постояха така около 2 мин, предполагам Берен е искала да глътне малко въздух, след това отново започнаха снимките и вратата за пореден път се хлопна...
После се появи Фърат и поговори с Берен. Решихме, че е възможно да имат обща сцена, ще е страхотно!
Г-н Ерол (Мюмтаз) също е много приятен човек.  Попитахме го ”Какво ще се случи с Вас след като Фахретин си тръгне? Ще приключи ли и вашата работа?”. Тъжно ни отговори ” Предполагам.”
Помолихме Решат да се снима с нас. Усмихна ни се и разтвори ръце, говореше някакви неща за костюма си, бла, бла, бла...ще речеш, че снимат ”Властелинът на пръстените” или нещо подобно, а костюмът си беше наред.
Между другото говорихме с екипа и  статистите...за всичко и за Енгин. Непроумяват  любовта на всички към Енгин, все едно си мислят, че трябва да ни затворят в клиника за психичноболни. Прекрачихме ли границата? Неее...Луди ли сме? Дааааа. Беше почти 8 ч. и решихме да отидем да вечеряме. Тогава Караолан/ Дарт Вейдър/ Енгин се появи на вратата. Говореше с хората около него. Тръгна към караваната...за съжаление не успяхме да поговорим с него, но пък поговорихме с хората около него. Казаха ни, че е трудно да се говори с него когато снимат. Ако искаш да го направиш трябва да не е на снимачната площадка. Вмятам, че Енгин беше в нормалното си нервно състояние. Най-накрая трябваше да хапнем нещо и решихме да си вървим. Беше ни трудно да се разделим с него...мислейки дали подобно нещо, ще ни се случи още веднъж, се качихме в колата.  Дано!

# 23
  • Мнения: 0
Поздравче

# 24
  • Мнения: 0
Момичета, къде е тази "пиперлива" жена Cruela?
 Thinking

# 25
  • Мнения: 1 277
И на мен ми липсва Круела  Heart Eyes, дано да е добре.

Според супер недостоверен източник целувка м/у Ф и К щяло да има през януари. Вече се предполага, че може би ще е в серия за Нова година.

# 26
  • AMS
  • Мнения: 6 416
 Мили, дами-мами!!!  newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18
Благодарение на Gery пак се върнах в 1-ви клас, пардон сезон. Точно тези серии отначало нямаха превод, та после с превода ги "преговарях" няколко пъти. Още се чудя,  как така го манипулираха нашето момче тогава и го прекараха, той да "плати сметката". Оправдавах го с това, че е раснал без родители и най-вече без баща. Да Мерием е цяло щастие, че го е отгледала, но в такива ситуации трябва здравата подкрепа на бащата. Ако беше Фахредин тогава там, едва ли Яшаранови щяха да посмеят ...  Тези мръсници се изгавриха както с тялото на ФГ, така и с душата на Керим. След всичко това, Керим се оказа  не по-малко силен от ФГ!!! В тази ужасна ситуация наистина имаше от страна на К в началото лутания и колебания, но все пак той реши - аз оставам, аз съм длъжен да се погрижа за ФГ. Тогава изобщо не можеше да се мисли, че ФГ един ден ще му каже - обичам те! и да отидат двамата на психолог.
А колкото това, че Керим не може да се контролира и на мен ми е криво. Трябва малко да се вдигне нивото. Поне образоването му не отговаря на постъпките му. Това се отнася за сценаристите, а не за  Енгин!!! Актьорът е перфектен!!! Концентриран е максимално в ролята си и сценаристите не трябва да го карат, да прави неприлични сцени. Ами как така се държи, някой в съда, при положение, че наоколо има журналисти, камери и ...?
Обичам Керим и искам, и неговата душа да бъде излекувана!!!

Последна редакция: вт, 22 ное 2011, 23:01 от di...va

# 27
  • Мнения: 115
Новинаааа: разкрит е какъв е ароматът на Енгин  newsm44  Нали бе пуснат превод на разказ на фен на Енгин от снимачната площадка на 16.11.2011. Та тогава момичето казваше, че е целунало за кратко Енгин, но че в онзи момент била толкова развълнувана, че и на ум не й било минало за аромата на Енгин. Тези уникални дедективи са забелязали мъжки парфюм в стаята, в която К е сега, по-точно са го забелязали на сцената, когато К говори с Ф по тел. и си изпроси 2-рото "Обичам те". И въпросното момиче тогава се сетила, че Енгин ухаел именно на този парфюм:

защо ли имам усещането, че от утре рязко ще скочат продажбите на този парфюм?!  Joy (Само да вметна, че е към 100 лв. Simple Smile  Тъкмо скоро ми предстои купуване на мъжки подарък  Laughing )
Охо, ето как ще ухае Милото от утре!  Wink Laughing Laughing Laughing

# 28
  • Мнения: 0
Новинаааа: разкрит е какъв е ароматът на Енгин  newsm44  Нали бе пуснат превод на разказ на фен на Енгин от снимачната площадка на 16.11.2011. Та тогава момичето казваше, че е целунало за кратко Енгин, но че в онзи момент била толкова развълнувана, че и на ум не й било минало за аромата на Енгин. Тези уникални дедективи са забелязали мъжки парфюм в стаята, в която К е сега, по-точно са го забелязали на сцената, когато К говори с Ф по тел. и си изпроси 2-рото "Обичам те". И въпросното момиче тогава се сетила, че Енгин ухаел именно на този парфюм:

защо ли имам усещането, че от утре рязко ще скочат продажбите на този парфюм?!  Joy (Само да вметна, че е към 100 лв. Simple Smile  Тъкмо скоро ми предстои купуване на мъжки подарък  Laughing )
Охо, ето как ще ухае Милото от утре!  Wink Laughing Laughing Laughing
Гери, твойта работа е лесна - купуваш парфюма и готово.
Ама аз вече започнах лека политика да провеждам на мойто Мило да пуска косата дълга.
Уж, за да му е топло през зимата. Joy

# 29
  • Мнения: 1 277
Охо, ето как ще ухае Милото от утре!  Wink Laughing Laughing Laughing
И твоето ли  Joy Моето мило след рожденния си ден ще ухае така дори и да не му харесва  Mr. Green


Гери, твойта работа е лесна - купуваш парфюма и готово.
Ама аз вече започнах лека политика да провеждам на мойто Мило да пуска косата дълга.
Уж, за да му е топло през зимата. Joy


 Joy Добре че не си решила да го правиш Мустафа Булут Wink



А колкото това, че Керим не може да се контролира и на мен ми е криво. Трябва малко да се вдигне нивото. Поне образоването му не отговаря на постъпките му. Това се отнася за сценаристите, а не за  Енгин!!! Актьорът е перфектен!!! Концентриран е максимално в ролята си и сценаристите не трябва да го карат, да прави неприлични сцени. Ами как така се държи, някой в съда, при положение, че наоколо има журналисти, камери и ...?
Обичам Керим и искам, и неговата душа да бъде излекувана!!!



изглежда, че и в реалния живот Енгин си е по-избухлив, поне според разказите от фенове, които са го виждали наживо. Може би за това така добре му се получават сцените, в които е ядосан  Joy То няма идеални хора Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт