Коледа чука на вратата ... Вие какво си пожелахте ?

  • 14 727
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • в Низината
  • Мнения: 705
Пожелала съм си едни съвсем дребни неща - крем против бръчки, няколко книги и една електрическа метла. Метлата и крема вече ми ги донесе. Останаха само книгите.
Пожелала съм си детето да е много по-здраво през следващата година.
Да мога да повиша стандарта си на живот за себе си и сина си.
И неща, които за съжаление не би могъл да ми изпълни. Всичко продължава да зависи само от мен.

# 16
  • Мнения: 348
Коледна темааа, ура-ура,-ура!

1. Искам около Коледа да имаме два дни само за моя приятел и мен, за да си изпълним всички домашно-пенсионерски коледни планове, но май няма да се получи
2. Искам ей такова ключодържателче -http://multimedia.kolko.bg/image/200x200/kimmidoll-klyuchodarzhatel-akiko-bg-623574.jpg?1307801040 - всяка кукличка има собствен дизайн и символизира някакво пожелание, страшно кокетно и сладурско Grinning
3. Искам поне един от трите парфюма, които толкова харесвам
4. Искам М-тел да спрат да ми пращат безумни сметки
5. Малко вменено желание, но вече толкова ми говориха за него, че искам Киндъл
6. Дрехите никога не са в повече, но те са само бонус...

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Здраве за мен и тези, които обичам ... и още няколко неща /нематериални/.

# 18
  • Мнения: 814
Материалния все още не съм го измислила.

1.Пожелавам си всичките ми любими хора да са живи и здрави и до мен.
2.Искам да постигна целите , които си поставих за следващата година .
3.Искам малко спокойствие и време за повече сън.
4.Много ми се иска с един човек с , който все се ''разминаваме'' най - после да се ''срещнем'' , защото много ми липсва и имам нужда от него. Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 0
Обичам коледните теми!  newsm76
1.здраве(напоследък нещо съвсем ми липсва  Sad )
2.да ми дойде дългоочакваното прозрение,какво да правя с висшето си образование,което за момента е в една насока,но все не мога да се реша да я променя към нещо което всъщност искам да уча и ми се отдава...
Следващото желание не знам към материалните ли да го причисля или не..  Mr. Green
3.да прекарам няколко от предпразничните дни (защото точно по Коледа няма как да стане.. Sad )с мъжа,който мисля ,че обичам,но който е далеч и не с мен..
4.Да намеря сили И тази Коледа да преживея любовната мъка и самотата,която този мъж ми носи последните 3 години.
5.Някой да ми подари куп салфетки с хубави картинки за декупаж и кутия Рафаело  Mr. Green
Мисля ,че се изчерпах  Blush

# 20
  • София
  • Мнения: 6 268
Пожелавам си здраве - за моето семейство и за всичките ми близки и приятели.

Пожелавам си следващата Коледа да сме с още една семейна единица или поне да е напът.

Материални неща не си пожелавам, тях рано или късно, лесно или трудно ги получавам.

Обичам Коледата и Коледания дух  santa2

# 21
  • Мнения: 6 993
Ами аз миналата година си пожелавах фотоапарати и обективи  Laughing Не ми ги донесе дядо ви Коледа, сама си ги купих, но все пак ги получих. Така че тая година ще внимавам какво си пожелавам.
Материално май не искам нищо особено. Щастлива ми беше 2011 в материално отношение, получих повечето от нужните си неща. Не бих отказала широкоъгълен бърз "концертен" обектив. Както и бърз телеобектив. Но не са ми спешни, мога да мина и без тях.

Може би една щастлива, спокойна любов, без драми, защото нямам сили вече да се справям с тях...

# 22
  • Мнения: 1 050
За следващата година си пожелавам едно бебче, а баткото да ми е много, много здрав. Изобщо искам всички да сме живи и здрави, и да живеем по-спокойно.

# 23
  • Мнения: 11
Пожелавам си повече самочувствие и самоувереност, за да мога да си отстоявам позициите и да не се смачквам при най-малкия неуспех.
Материални неща не ми трябват кой знае какви. Май най-много искам да ми подарят оригинален парфюм, защото досега не съм имала (не че ми е липсвало особено, ама ей така - да видя какво е, а сама пари за това ми се свиди да дам) Simple Smile
И ако ме пуснат и отпуска няколко дни покрай празниците, за да се видим с мъжа ми на спокойствие, щастието ще е пълно.

# 24
  • Мнения: 1 296
Пожелавам си здраве за семейството ми и щастие.
Тривиално, банално, но е така.
Материалните неща ми ги купуват по всяко време на годината. И вече не ме впечатляват, нито пък има нещо от тях, за което чак да мечтая.

# 25
  • София
  • Мнения: 3 249
Някой може ли да намери миналогодишната тема? Simple Smile Сигурна съм, че съм писала в нея, а не я откривам.

За тази Коледа не заслужавам нищо да получа. Нито слушках, нито папках. Twisted Evil .........

Тази Коледа искам да е тиха и спокойна. Трудна година беше. Много трудна. Искам да бъда щастлива, а детето ми - здраво.  Praynig

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Пожелала съм си едно предколедно ходене до Холандия, но нямам детегледач, тъй че ще го замоля Дядото да ми измисли вариант някакъв, а аз ще му донеса подарък в пакетче  Grinning (ако мина проверката на летището)

П.П. От миналогодишната коледна тема ми се изпълниха до едно желанията, затова разчитам на тази тема, пак!

# 27
  • Мнения: 0
Пожелавам си (за 5-та година вече) най-хубавия дар на Земята – рожбичка. Нека във всеки дом да има детски смях и сълзи от радост! santa2

# 28
  • Мнения: 2 241
Някой може ли да намери миналогодишната тема? Simple Smile Сигурна съм, че съм писала в нея, а не я откривам.
...

Ето я http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=545455.0  Hug

# 29
  • Мнения: 3 784
Пожелавам си по-малко коледни клишета.

Последна редакция: вт, 22 ное 2011, 23:16 от Nickkie

Общи условия

Активация на акаунт