Гласуване на Кралица на мелодрамата 2011 /Drama Queen/

  • 3 155
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 252
Един глас ми хартиса... За Бога, на някои хора не им е мястото тук.

# 31
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
И на мен един глас ми поостана. Късно се включвам, но на време. Жалко, че Лорелай не е широко известна във форума и малцина ще гласуват за нея. Тя ми е фаворит тази година.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Дай линк! Аз имам свободен още един глас, може да и го посветя.
Порових се, получава го.

# 33
  • София
  • Мнения: 1 762
И аз съм в почуда. Ни една не е за кралските одежди  newsm78
Ще играя на онче- бонче..............

# 34
  • Мнения: 3 963
Рокси, ти ще ми дадеш ли сега линк към тая единствена тема заради която си тук (по думите на другите)?
Хайде... Не ти искам снимка, за да обсъдя лицевите ти пропорции и да я подам на следващия желаещ. Просто линк. Търся онази прословута думичка, която даже забравих как точно беше.

# 35
  • Мнения: 4 300
Aми предполагам, че за тази тема иде реч- За стокърите .
Не съм много наясно защо точно съм тук, конкретно нея всеки си я разтяга и интерпретира как дойде, ама глас народен- глас божи  Grinning

# 36
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Един глас ми хартиса... За Бога, на някои хора не им е мястото тук.
Чак пък за бога... Много се вживявате. Също като номинираните.

# 37
  • Мнения: 25 710
Жалко, че Лорелай не е широко известна във форума и малцина ще гласуват за нея. Тя ми е фаворит тази година.

А коя е тя?  Thinking

Търсачката изкара 3, коя от тях? *Lorelei*, lorelei75 или Lorelei?

# 38
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
*Lorelei*  визирам аз.
Чак сега разбирам, че имало и други вариации на името. Изпуснах предварителния подбор, надявам се че това е номинираната Лорелай - напълно достойна е за титлата.  Peace

# 39
  • Мнения: 3 963
Нещо... нещо... не знам как точно да възприемам категорията. И определено не знам кой да закарфича там.

Досега се забавлявах да чета темата за сталкерите/стокърите. Макар че малко плашещо ми дойде. Мислех, че иде реч само за вируални игри.

И Lorelei зачетох малко. Много споделени мисли, чувства... абе каквот' се сетиш.
Как им се отпускат душите значи на някои във форума. Thinking На мен един единствен път ми беше стегнато и избълвах една сериозна тема. После се усещах гола и досадила на народа.
А за някои е така безпроблемно да излеят душа. Lorelei визирам по-скоро. На Рокси раОтата не е за пренебрегване

Пас съм в тая номинация. Само за Жозефина се колебая. Тя изчезна сякаш.  

Последна редакция: вт, 22 ное 2011, 22:01 от St.

# 40
  • Мнения: 25 710

Благодаря.   Simple Smile

Жоза и 10-те цента не са за тази класация, ама... Кой както го разбира. 
Че и Рокси. Rolling Eyes

# 41
  • Мнения: 1 253
Рокси се появява в много странни номинации супер нелогично. Абсолютно и вярвам за столкърите. Нямам обяснение с какво такъв приятен човек провокира някои хора, но проблемът не е в нея.

# 42
  • Мнения: 3 963
Ти мани... те не били само виртуални. Хич си не е мелодрама тая работа. А аз си мислех, че някаква весела история.

# 43
  • Мнения: 3 634
Жоза, Джулиана и Агаф. Някои от номинираните не ги познавам, а при другите не улавям така дразнещото скимтене на настъпано коте, което чувам докато чета постовете на моите избранници.

# 44
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Жоза, Джулиана и Агаф. Някои от номинираните не ги познавам, а при другите не улавям така дразнещото скимтене на настъпано коте, което чувам докато чета постовете на моите избранници.
Жестока си   Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт