Ветерани 2011 /за съфорумци, които са натрупали завиден стаж, но все още пишат/

  • 4 948
  • 82
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 634
Аз само две ветеранки виждам, които ако спрат да пишат ще е най-добре. И без това са безкрайно скучни и изчерпани. Дано вота не ги окуражи да продължават.

Останалите макар и с подобаващ ранг са свежи трътки и могат да участват в още много битки преди почетно да им раздам медали и Артростоп.

# 46
  • Мнения: 2 386
Dona, Кейси и ... не мога да си избера. Всички! И аз дори!

# 47
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Бижу, Клонка и 10 цента!

# 48
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
И от мен 3 гласа.

# 49
  • Мнения: 12 687
Аз само две ветеранки виждам, които ако спрат да пишат ще е най-добре. И без това са безкрайно скучни и изчерпани. Дано вота не ги окуражи да продължават.

Останалите макар и с подобаващ ранг са свежи трътки и могат да участват в още много битки преди почетно да им раздам медали и Артростоп.

Тъй, тъй, не е въпросът само да пишат, а какво пишат.  Но нали има и новаци, да минат и те през това.

# 50
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 289
Гласувах за Бижу, Дона и Блонди.


Останалите макар и с подобаващ ранг са свежи трътки и могат да участват в още много битки

 Grinning

# 51
  • Мнения: 2 891
обикновено тези, за които гласувам, не са в челната тройка, и сега така стана.

И на мен все така ми се получава.

# 52
  • Мнения: 194
Blondi...Не се сърди и 10 цента....а Рокси хич не ми се вписва във ветераните Rolling Eyes

# 53
  • Мнения: 12 687
Не ми се щеше да се  заяждам, но ми е в кръвта.   Човечето от години повтаря едно и също.  Евала за което и за начина, по който го прави - спокойно, без нерви.  Но други се развиват -  10 стинки винаги ми е интересно да я чета, а Човечето знам какво ще напише.    

# 54
  • Мнения: 46 600
Е, че защо да е заяждане?  Rolling Eyes

Аз съм като акулите, толкова съм съвършена, че вече няма накъде да се развивам  Grinning шегувам се, разбира се...

Какво значи да се променяш? Не сме на по 15 г., та тепърва да си изграждаме вижданията. Ти също не се променяш.
По-скоро има разлика м/у това дали влизаш тук да ползваш/обменяш някаква информация и м/у другото да драснеш някъде в страничните подфоруми или да идваш за запълване на свободното време, като очакваш забава, закачки и веселие от потребители с много лица.
Не визирам никой конкретно, сега ще огледам списъка с конкуренцията.

Вие само се уточнете победителят да спира ли да пише или не, след края. Но пък идва 2012, т.е. няма голямо значение  Mr. Green

# 55
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Aз тази категория я възприемам като геройска.

# 56
  • Мнения: 7 947
За какво е гласуването - за тези с най-много публикации ли или?  newsm78

# 57
  • Мнения: 3 634
Вие само се уточнете победителят да спира ли да пише или не, след края.

Не само победителя, а цялата челна тройка.

# 58
  • Мнения: 122
За какво е гласуването - за тези с най-много публикации ли или?  newsm78
И аз това се чудя, или може би за най-стара регистрация, или пак по симпатии newsm78

# 59
  • Мнения: 3 405
А, бе, както ви харесва  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт