Получихме поздрав за първия рожден ден от Нестле ???

  • 1 151
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 462
Защо толкова се ядосвате на тези "подаръци"?Нека си пращат хората,като си нямат работа!Цели щабове от спецове по маркетинг се занимават с тая работа.Аз нищо не съм получила,но съм попълвала данни в болницата,нищо чудно да ме изненадат.А което не ми харесва-баммм,на боклука,не виждам причина да се изнервям.Ще си отбия детето,защото те ми казват да храня с Нестле Джуниър-другия път!Ако не ви харесват лъжичките и другите "подаръци" пращайте ги на мен! JoyБрошурките не ги искам! Mr. Green

# 16
  • Мнения: 3 550
Досега съм получавала подаръци само от Памперс. Нестле не са ме облъчвали. Ако решат, бих им обяснила в прав текст как в момента Нестле Джуниър не е най-доброто за детето ми............ и да дават насам шоколадите за майка му.  Joy

# 17
  • Мнения: 1 896
Защо толкова се ядосвате на тези "подаръци"?
Ами защото открито се пренебрегват поне два закона, които имат за цел да ме предпазват. Става дума за ограниченията за промоция на адаптирано мляко и за закона за защита на личната информация.
Ествествено че няма да си отбия детето точно сега, просто изпитвам странното и необяснимо желание да живея в общество, което има респект към законите, особено тези, които специално са създадени да защитават мен и децата ми. В едно такова общество подобна случка не би трябвало да е приемлива за никого.
Хайде дано новата година донесе подобрение в тази област и по-малко хора да смятат, че такива явления са в реда нещата.
Весело посрещане!

# 18
  • Мнения: 8 462
Хич даже не смятам,че това е в реда на нещата. WinkНо погледни реално-така наречените "лични"данни ги попълваме под път и над път.Не можеш да откажеш да ги попълниш в дадено формулярче,говоря за някоя институция,защото просто не можеш да се ползваш от услугите им.Ето онзи ден пак си правих някаква регистрацийка и пак ми искаха ЕГН.За какво говорим тогава?Нестле просто умело използва пролуките и ги запълва.
И изобщо -да запушим устите на рекламните агенти не е възможно и не това е начина да се пропагандира кърменето.По-скоро-нека се информират майките за ползите от кърменето,пък всяка ще си вземе решение.Бъди сигурна,че от Нестле добре си знаят правата и няма да позволят да бъдат съдени.
А реагирах така,защото ми се струва безмислено да се ядосвам за глупости.Пълнят ми пощата с какви ли не реклами,ако се водя по всички тях и ги вземам насериозно,щях да лудна.
Весели празници и на теб!  bouquet

# 19
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
уверението, че в момента най-доброто за него е да се храни с Нестле Джуниър.


Да бе как ли пък не StopНа едни познати ей така си им се разболя дететнцето,хранено само с Нестле.Доказа се,че е от храната ама пак здравето на детето никой не може да върне нали.Сигурно във този смисъл е най- добра храната им Sick #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Е как пък са разбрали, че е от храната? Thinking
И от какво се е разболяло?
Иначе и аз не харесвам тази фирма......само от шоколадите си хапвам

# 20
  • Мнения: 1 896
Нестле просто умело използва пролуките и ги запълва.
И изобщо -да запушим устите на рекламните агенти не е възможно и не това е начина да се пропагандира кърменето.
Ей за това не съм съгласна, никак не ги използват умело. И знаят не толкова правата си, а по-скоро това че ние не знаем нашите и няма да тръгнем да си ги търсим, особено пък ако ни подарят нещо.
Но за мен по-големият проблем в случая е, че някой служител в община или болница си е позволил да злоупотреби с достъпа си до лични данни.
Така че аз смятам да се поинтересувам откъде компанията се е добрала до информацията за рождената дата и адреса на моето дете, както и името на майка му. Просто любезно ще ги попитам на първо време, както и друг път съм го правила и са ми отговаряли.
Не става дума за затваряне на устата на рекламата, просто трябва и ние да познаваме правата си и да държим на тях, иначе кой ще ни ги зачете?

# 21
  • Мнения: 3 550
Така че аз смятам да се поинтересувам откъде компанията се е добрала до информацията за рождената дата и адреса на моето дете, както и името на майка му. Просто любезно ще ги попитам на първо време, както и друг път съм го правила и са ми отговаряли.
Би ли споделила след това във форума?

# 22
  • Мнения: 160
На почти всички Нестле продукти има тел. за връзка с тях. Защо не се обадиш и не попиташ вместо да се чудиш. Мен също подобно нещо би ме притеснило. А колкото до това, че фирмите си разменяли адреси на клиенти - струва ми се абсурдно (а и престъпно). 

# 23
  • Мнения: 5 370
ОФФ ТОПИК(извинявам се).
Преди време по телефона ми се обадиха със зарибявка от Орбител. Понеже работя в бранша, меко казано,ги изрязах,ама яко побеснях. Веднага изнамерих телефона на отдел "обслужване на клиенти" от сайта им и ги насолих.
А как се оказа,че ми имат телефона ли? Амии....щото някога си от моя стационар съм ползвала Орбитфон-карта. Оттам нататък е ясно.
Базилиск,и моето мнение е да си потърсиш правата. Казвам ти с най-приятелско чувство,ако и ние самите да сме потребители на "другото мляко". Wink  bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 4 381
На нас не са изпращали пакети нито на Памперс, нито на Нестле, но няколко дни след изписването получихме документи за теглене на кредит от някаква банка (не си спомням вече кои бяха). Имаше и писмо с поздравления за увеличаващото се семейство и уверението, че точно сега е момента да изтеглим заем от тяхната банка. Много интересно ми стана, но не съм се сетила да се обадя и да проверя от къде ми знаят адреса и промяната в семейното положение.

Общи условия

Активация на акаунт