Парфюмни размисли и страсти - 145

  • 35 952
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 045
Натали  bouquet  bouquetЗнаех си,че ще се завърнеш с гръм и трясък като чуеш за своята "любимка". Hug

mle4koблагодаря,вече съм запасена!

# 31
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
О, Нат бях сигурна,че ще напишеш такива думи за туберозата.  Simple Smile Все повече се убеждавам, че ти си моята близначка. Laughing Hug

# 32
  • Мнения: 6
Натали,удоволствие е да те чета!  bouquet
Аз нямам точна представа как мирише туберозата,но в изброените от Атти парфюми виждам,най-непоносимия и главоболен за мен -Хлое Нарцис Sick ,и още 6 други,които не мога да нося,но  приемам донякъде, и само един,който истински харесвам и желая -Бютифул на ЕЛ.
С една дума туберозата не е моето цвете.  Naughty

# 33
  • София
  • Мнения: 5 658
Момичета, страхотни сте!  newsm51 Ето такива неща обичам да чета, истински страсти да се развихрят, с много любов и непресторена омраза  Mr. Green

Натали  Hug на твое място щях да отлетя натам само по джапанки и парео, за да има място в куфарите. Добре, че някои обувки не са отпаднали от списъка с багажа на връщане  Whistling Ще чакам отзивите в Аромастилницата  Party

Малко по-късно ще се включа и по същество. Имам какво да кажа тук, за ужас на половината от личния състав  Mr. Green

# 34
  • София
  • Мнения: 1 210
Хлое Нарцис може да убие всеки - не познавам някой, който да го понася.

Натали ме усмихна както винаги. Направо си ме разсмя Heart Eyes А този остров трябва да се забрани за нашия вид. Или да се ходи с празен резервен  куфар.

# 35
  • Германия
  • Мнения: 71

Натали  Hug на твое място щях да отлетя натам само по джапанки и парео, за да има място в куфарите. Добре, че някои обувки не са отпаднали от списъка с багажа на връщане  Whistling

Аз ако знаех, само да знаех - и четка за зъби нямаше да нося. Според ХН съм била отлично предизвестена и съм избрала нарочно дестинацията,  Whistling , което всъщност не е далеч от инсинуация, но е много близо и до истината. Абе  да знаех, ама аз само се досещах. Хората се върнаха с тен като Toblerone, аз броих парфюмериите. Безмитен рай за парфюмни холици. Само дето нямаше кошници и/или колички за пазаруване като в супермаркет, щяха да са от полза. Предвождах едно немско ято изтребителки, след нас май беше като изорана целинА. Овършахме и балирахме първо.

# 36
  • Мнения: 85
Цитат
Асоциирам аромата  именно с 80-те и 90-те, които си бяха славно време, но не е при парфюмите. На парфюмния фронт нямаше нищо ново по него време, само тежките, обсебващи парфюми от типа на Кобра. Харесвам, да не кажа обожавам ретро миризми, обаче въпросната не ми носи ретро усещане, ами спомен за беднотия, грандомания, хищни и  лешоядни лелки.


Ха ха ха, Joy Joy Натали , именно такива са и моите асоциации, но посмъртно не бих могла да се изразя така.  bouquetДа не сме наборки ?

# 37
  • София
  • Мнения: 5 658
Хлое Нарцис може да убие всеки - не познавам някой, който да го понася.

Руми, трябва да се запознаем  Grinning Hug

# 38
  • София
  • Мнения: 158
 Rolling Eyes Аз съм от тези 5 хилави %-та в анкетката, които НЕ разпознават тази красота  Mr. Green ....естествено!  Crazy

# 39
  • София
  • Мнения: 1 210
Хлое Нарцис може да убие всеки - не познавам някой, който да го понася.

Руми, трябва да се запознаем  Grinning Hug

Трябва - риспект за твърдата ти туберозофилия Hug

# 40
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Искрено мразя туберозата. Фракас едва не ме уби преди няколко години, Фражил, Амариж и целият туберозен набор от първия пост - бягам надалеч. Интересно, в един момент си бях въобразила, че харесвам Поем и дори го купих. Започнах да го нося, а той ме угнетяваше и бавно ми изсмукваше силите  Mr. Green Изведнъж прозрях, че това е ненавистната душевадка.
Дори кожата от одрано животно в Кабошар, Бандит и Кели Калеш ЕДП понасям по-добре.

# 41
  • Мнения: 813
Обичам роза, не тубероза bowuu
Сега научих от Атти че нямали нищо общо , явно е така Simple Smile

# 42
  • Мнения: 31 365
След няколкомесечно чудене, четене на супер оскъдните ревюта, разпитване, две прекрасни мнения тук в тази тема и накрая една малка проба се реших и купих цяла бутилка от Jasmin Rouge Tom Ford. Беше ми казано от голяма специалистка, на която имам страхотно доверие, че е точно като за мен, 6-тото чувство ми го говореше същото и се оказа наистина точно така. Божествен! Heart Eyes Женствен и размазващ! Heart Eyes Жасмин с ванилия и много, супер тънка кожа. Heart Eyes Почти незабележима, нещо като фон. Единствения парфюм от Private Blend на Том Форд, който е чисто женски и не би могъл да се носи от мъж. Всичките други, които разбира се познавам са спорни. Много съм доволна от аромата на парфюма.

# 43
  • Мнения: 2 447
Денси,честит  bouquet
Много ми е любопитен,що за Жасмин ще е.Не си падам много по тази съставка.

Честит Коромандел и на Лейди В.  bouquet

# 44
  • Мнения: 2 045
Денси,честит  bouquet
Много ми е любопитен,що за Жасмин ще е.Не си падам много по тази съставка.

Честит Коромандел и на Лейди В.  bouquet

Денси,честито!
Мерси,Силве!Ти се появи най-накрая! HugТези деца нещо здраво те омаламощиха! Joy

Общи условия

Активация на акаунт