Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век" ( Muhteşem Yüzyıl) тема 24

  • 60 811
  • 738
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 683
А за този поглед на принципесата към Хюррем обвинявам само Султана  Close

# 526
  • Мнения: 683
За тези, които искат да гледат серията на турски и без прекъсване, слагам следния линк за теглене.

http://www.fileserve.com/file/7gZxTeW/MhtsmYzyl.BL.37.DVBRip.XviD.avi
Освен това слагам и линк за гледане онлайн на 37 серия.

http://www.ddizi.com/izle/30134/Muhtesem-Yuzyil-37.-Bolum.htm

Последна редакция: чт, 08 дек 2011, 05:07 от anna3com

# 527
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Емел   bouquet Ани  bouquet
Много съм ядосана на султана предаде Хюрем  Sick!
Нигяр калфа май ще опере пешкира в другата серия ,Ибрахим така или иначе иска да се отърве от нея ...

Аз не се ядосвам, че имаше халвет с принцесата. Дразни ме отношението му към нея. Особено когато са сами. Той не само си легна с принцесата, той забрави Хюрем. Поне се държи така. Пренебрежително и студено. Ако не друго, то поне е майка на децата му. Казах го и преди. Това че позволява да я унижават заради него, за мен е най-голямата му грешка. А уж я обичал. Султанке моя, единствена моя.... Дрън Дрън


Естествено,че ще забрави за Хюррем като си легне с принцесата,все пак той е мъж.Това ,че е майка на децата му няма дя се промени,тя пак ще си остане такава,но ако иска да е с него ще търпи Mr. GreenМахито как понася стоически всичко LaughingЛюбовта граници няма...

# 528
  • Мнения: 459

Естествено,че ще забрави за Хюррем като си легне с принцесата,все пак той е мъж.Това ,че е майка на децата му няма дя се промени,тя пак ще си остане такава,но ако иска да е с него ще търпи Mr. GreenМахито как понася стоически всичко LaughingЛюбовта граници няма...[/color]

Да...мъжете, дори и когато са султани мислят най-вече с другата глава. Mr. Green Ами браво  - поне турците не възвеличават съвсем "великолепния" султан, поне е представен и със слабостите си.
Сега ми е по-интересно как Хюррем ще възвърне позициите си и ще бъде по-силна от всякога?! И дали някога ще прости на СС....

# 529
  • Мюнхен
  • Мнения: 276
Емел   bouquet Ани  bouquet
Много съм ядосана на султана предаде Хюрем  Sick!
Нигяр калфа май ще опере пешкира в другата серия ,Ибрахим така или иначе иска да се отърве от нея ...

Аз не се ядосвам, че имаше халвет с принцесата. Дразни ме отношението му към нея. Особено когато са сами. Той не само си легна с принцесата, той забрави Хюрем. Поне се държи така. Пренебрежително и студено. Ако не друго, то поне е майка на децата му. Казах го и преди. Това че позволява да я унижават заради него, за мен е най-голямата му грешка. А уж я обичал. Султанке моя, единствена моя.... Дрън Дрън


Естествено,че ще забрави за Хюррем като си легне с принцесата,все пак той е мъж.Това ,че е майка на децата му няма дя се промени,тя пак ще си остане такава,но ако иска да е с него ще търпи Mr. GreenМахито как понася стоически всичко LaughingЛюбовта граници няма...




Добро утро! Той я забрави много преди да си легне с принцесата. Обърна и гръб, когато остана без жилището, вижда как вехне и страда, но той си мисли как да вкара Изабела в леглото. Та нали и децата му бяха в това жилище? Непрекъснато се държеше студено и безразлично с неговата султанка. Иначе дали е преспал с Изабела или с друга от гледна точка на това кой е той, лично за мен не е най-важно. Разбира се че е важно, но все се успокоявам с факта, че той е Сюлейман, по-лесно ми е да го приема. Говоря за респект, любов и уважение към любимата и майка на децата му. Това го няма вече.
Едва ли точно нашата Хюрем ще търпи. Тя няколко пъти го каза, че не е Махито.
Иначе аз също го написах преди това, че понеже е филм и знаем коя е Хюрем, след всичката тази боза се кефя на това което предстои. Отмъщението и победата на Хюрем. Визирам сватбата и със CC. Не вярвам и това да са променили  Grinning

Последна редакция: чт, 08 дек 2011, 09:41 от bggirl22

# 530
  • Мюнхен
  • Мнения: 276

Естествено,че ще забрави за Хюррем като си легне с принцесата,все пак той е мъж.Това ,че е майка на децата му няма дя се промени,тя пак ще си остане такава,но ако иска да е с него ще търпи Mr. GreenМахито как понася стоически всичко LaughingЛюбовта граници няма...[/color]

Да...мъжете, дори и когато са султани мислят най-вече с другата глава. Mr. Green Ами браво  - поне турците не възвеличават съвсем "великолепния" султан, поне е представен и със слабостите си.
Сега ми е по-интересно как Хюррем ще възвърне позициите си и ще бъде по-силна от всякога?! И дали някога ще прости на СС....

Тя може и да прости, но никога няма да забрави..

# 531
  • Мнения: 0
а знаете ли, че вече се продава и турско кафе за 3,30 лв. в София в супермаркети ФРОДО. Много е прятно за подарък и като алтернатива на следобедното кафе.

# 532
  • Мнения: 32
Здравейте. Не съм писала отдавна, но ако позволите нека и аз да изкажа своето мнение: И аз съм от отбора на НЕхаресващите Хюрем. Но не екранната, а историческата. Заради нея Сюлейман погубва качественото си семе и освобождава пътя към престола за най-некадърния си и пропаднал син. Много съчувствия към Хюрем, няма що! Ами Махи? Какъв ужас е за една майка да надживее детето си. Любимото си, прекрасно дете, което е било центъра на живота й. Че и внучето си - защото Сюлейман след като убива Мустафа, убива и синът му, който е още дете. Ето това е "великото" отмъщение на Хюррем, което предполагам ще се случи и във филма. Аз пък, за разлика от повечето тук, които с нетърпение чатат възмездието за Хюрем, със свито сърце чакам точно тези серии Sad

# 533
  • Мнения: 103
Здравейте. Не съм писала отдавна, но ако позволите нека и аз да изкажа своето мнение: И аз съм от отбора на НЕхаресващите Хюрем. Но не екранната, а историческата. Заради нея Сюлейман погубва качественото си семе и освобождава пътя към престола за най-некадърния си и пропаднал син. Много съчувствия към Хюрем, няма що! Ами Махи? Какъв ужас е за една майка да надживее детето си. Любимото си, прекрасно дете, което е било центъра на живота й. Че и внучето си - защото Сюлейман след като убива Мустафа, убива и синът му, който е още дете. Ето това е "великото" отмъщение на Хюррем, което предполагам ще се случи и във филма. Аз пък, за разлика от повечето тук, които с нетърпение чатат възмездието за Хюрем, със свито сърце чакам точно тези серии Sad
  Най- после, някой с по-различно мнение newsm10! Аз те подкрепявм на 100% наистина е така оглупяват от любов не само простосмъртните ,а и султаните , под влиянието на Хюрем султанът става детеубиец нещо страшно жестоко,и ОИ тръгва надолу.
Така е като на владетеля са му слаби ангелите, подобна съдба има и България след Иван Асен заради неговата слабост към Ирина Комнин.

# 534
  • Мнения: 197
Един млад, влюбен султан, искащ да промени света.
Един леко уморен, леко разочарован, леко изгубил илюзиите си султан на средна възраст. Така го виждам аз. Бавно се връща  към статуквото, наложено при предните султани - една жена, макар и любима, да не "стърчи" повече над другите, най-старият син да е най-близо до него (имам предвид, че затова не промени решението на Валиде), Ибо от близък приятел все повече ще става везир и ще му се показва, че е там като служител. Така виждат моите очи основния ми любим герой във филма.

Да, от жените му Хюррем ми е любимката и не, не мисля, че само тя е виновна за екзекуцията на Мустафа. Колкото повече Ибрахим се индентифицира с върховната власт, толкова повече Мустафа губи. Сигурно се повтарям, но преди Сюлейман синовете са избивани, или след смъртта на султана са предизвиквали граждански войни за да седнат на престола. Предполага се, че братята на Сюлейман са екзекутирани през годините и накрая е останал само един принц - самият Сюлейман. Така че, екзекуцията на Мустафа нито е била изключение, нито прецедент. Ибрахим е главният му поддръжник, Мустафа му е израсъл в ръцете, т.е. Ибрахим може да остане велик везир и при Мустафа. Мустафа с времето ще става все по-поддържан от еничарите и заплаха за Сюлейман.


# 535
  • Мнения: 2 411
Снощната вечер беше много изнервяща.Нищо не върви и чаках с нетърпение
преведените думички.После гледах по дизито.
Умувах ме ще има ли или няма халвет и ето той вече е факт.
Това,че най-сетне Изабела яде баница не ме учуди,но ме учуди това,
че султана го даваше много любовно.
В разговора, които поиска с него Хюррем имаше пренебрежение към нея и нито един
от неговите погледи изразяващи любов.Дори в погледа му ,който я изпроводи,
всякък казваше"Какво си въобразяваш?За каква се мислиш?"
След халвета отиде при нея,хвана брадичката,но нямаше влюбен поглед
и явно беше дошъл не за да я види,а да я упрекне и отправи последно предупреждение
да не се занимава с Изабела т. е.спокойствието на Изабела му е по-важно от това
как се чувства Хюррем.Очаквах,че ще види изгорената ръка и ще разбере как и защо е
станало,но не стана.
Не разбрах какви обяснения даде Нигяр на Хюррем след като тя разбра,че е сложила отрова?
За мен  голяма дивотия измъдри Мерал с това отравяне.Ще ги скреят.Къде?
Ще си ги сложат в джобовете.Абсолютна простотия.Интересно тази каша как ще я оправят?
В случая има човек чул думите на Ибрахим и видял как Нигяр слага отрова.
Според мен и Ибрахим е в кашата и той трябва да помага в разрешение на проблема.
Голяма гад е Ибрахим.Готов е да премахне два живота единия, от който не е кой и да е
само и само да премахне Хюррем от пътя си.И то защо-за власт .За още повече власт.

# 536
  • Мнения: 2 411
Gawina  newsm10
На мен за разлика от някои момичета историческата Хюррем ми е по-симпатична
от Хюррем на Мерал.
Gawina много точно го е казала.Такива са били времената и законите.
Нормално е да се зададеме въпроса ,ако не са съществували такива жестоки
 закони да се избиват останалите наследници щяла ли е да постъпи така Хюррем?
Вероятно не!
Но коя майка ще предпочете чуждото пред своето дете?

# 537
# 538
  • Мнения: 197
Момичета, благодаря ви за превода на снощната серия.

Голямо удоволствие е да гледам филма. Ако ви нямаше вас, нямаше да го има и филма за мен. Гледам сериите със закъснение, но вече не се ядосвам - много интересно е да знам действието на пред и да чета диалозите, казани няколко серии по-рано - виждам дребните неща, на които иначе едва ли бих обърнала внимание.

Благодаря ви още веднъж!   smile3525

За статията, за която пуснах линк преди няколко дни - там пише за нашият филм, че ще бъде 3 сезона вместо предвидените първоначално 2. От януари месец ще се излъчва по Стар ТВ вместо по Шоу.


 

Последна редакция: чт, 08 дек 2011, 12:48 от Gawina

# 539

Общи условия

Активация на акаунт