Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век" ( Muhteşem Yüzyıl) тема 24

  • 60 842
  • 738
  •   1
Отговори
# 510
  • София
  • Мнения: 1 825
Последните части в дизито запецват. Предполагам това е от мен за вечерта. Отивам да прегръщам възглавницата, чака ме ужасно дълъг ден.


Лека нощ.
 
  animal037  към    sleepuu

# 511
  • Мнения: 3 485
Емел   bouquet Ани  bouquet
Много съм ядосана на султана предаде Хюрем  Sick!
Нигяр калфа май ще опере пешкира в другата серия ,Ибрахим така или иначе иска да се отърве от нея ...

# 512
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Емел   bouquet Ани  bouquet
Много съм ядосана на султана предаде Хюрем  Sick!
Нигяр калфа май ще опере пешкира в другата серия ,Ибрахим така или иначе иска да се отърве от нея ...

Аз не се ядосвам, че имаше халвет с принцесата. Дразни ме отношението му към нея. Особено когато са сами. Той не само си легна с принцесата, той забрави Хюрем. Поне се държи така. Пренебрежително и студено. Ако не друго, то поне е майка на децата му. Казах го и преди. Това че позволява да я унижават заради него, за мен е най-голямата му грешка. А уж я обичал. Султанке моя, единствена моя.... Дрън Дрън

# 513
  • Мнения: 683
*¨*morski_briz*¨*, bggirl22, cheri, deasita, deysi 62, d-diana, DaliaRosa, elidooly, emely, emy_1977,   geri iv, Googleeart, gospodinova54, guga51, Kordelia, majusha, mamata48, maggit, mama_nik, mipsy., pipi1467, radostina.3, sisi567, stelibeli, trendafilka, vali4ka 11, vessis, Емел (+ 6 Скрит/и) и 34 Гости преглежда(т) тази тема.

Благодарности на всички, които бяха с нас тази вечер и най-вече на Емел за чудесния превод. Жалко, че дизито издъхна без време.
newsm51  love001 smile3525

# 514
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
*¨*morski_briz*¨*, bggirl22, cheri, deasita, deysi 62, d-diana, DaliaRosa, elidooly, emely, emy_1977,   geri iv, Googleeart, gospodinova54, guga51, Kordelia, majusha, mamata48, maggit, mama_nik, mipsy., pipi1467, radostina.3, sisi567, stelibeli, trendafilka, vali4ka 11, vessis, Емел (+ 6 Скрит/и) и 34 Гости преглежда(т) тази тема.

Благодарности на всички, които бяха с нас тази вечер и най-вече на Емел за чудесния превод. Жалко, че дизито издъхна без време.
newsm51  love001 smile3525

Много благодаря за превода. Очаквах тази серия с нетърпение, но май по-добре да си бях легнала. Лека вечер!

# 515
  • Мнения: 56
Благодаря за превода   bouquet

# 516
  • Мнения: 1
Това си беше направо филм на ужасите. И какво ще правят сега с принцесата Гюл ага и Нигяр калфа?
А Султана с това напомняне на Хюррем как е постъпила на времето с Махидевран никак не беше като излязло от устата на мъж, още повече султан. Все едно, че слушах Валиде или Хатидже. Това му надменно поведение никак не ми допада.

# 517
  • Мнения: 13 478

И още една снимка от епизода - новата битка между Сюлейман и Ибо е матpак, но по-висок клас, без възглавнички Mr. Green И отново СС побеждава! Peace



# 518
  • Мнения: 1
Благодарности за превода на Емел и Ани.  Hug  bouquet

# 519
  • ES
  • Мнения: 2 172
Нормално е да има халвет,това е трик на режисьора, във всеки турски филм/сериал има една такава завръзка, която не харесва на зрителя. Нещо като подръпване на въдицата, да видят дали е захапала здраво рибката (зрителя). Така е с турските страсти - силно се люби и силно се мрази  Laughing

# 520
  • Мнения: 13 478

Оооох, успях да го изгледам докрая!  Peace Peace Peace

Но финалните части си бяха жив средновековен екшън!  Mr. Green
Невероятно темпо - браво на режисьорите!  bouquet
А екипът убийци - отровители, удушвачи и др. - играеше фантастично! Hug Hug
Изумителни артисти - Нигяр, Гюл Ага, Нилюфер и Сюмбюл!  А Хюрем се щура като истинска совалка! Peace Peace
Докато те се трепят да потулят всичко (но още не са свършили, има работа и за следващия епизод!), султанът си спи и почива, за да се приготви за следващия халвет  Joy Joy Joy
С кого ли ще бъде този път??? newsm78

# 521
  • ES
  • Мнения: 2 172
И кой беше сюблимния момент, с който свърши серията, играта на матрак между СС и Ибрахим ли?

# 522
  • Мнения: 3
Като я гледах серията, ми напомни "Името на розата". Освен това един часа след полунощ е много подходящо време за гледане  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
 Crazy Crazy Crazy
Съгласна съм, страхотна игра на т.нар. второстепенни актьори!

# 523
# 524
  • Мнения: 683
За сега само Бали бей не ме е разочаровал Heart Eyes



Общи условия

Активация на акаунт